Polecane formy do pieczenia

Zaczęty przez konwalia, 06 Mar 2011, 11:37:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

feeling.good


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Cytat: justynaaaa2 w 20 Paź 2013, 11:13:46
Ja mam tą matę, chyba też w lidlu kupowałam
też mam z Lidla, ale ona mała i na stolnicę się nie nadaje...zastanawiam się nad kupnem większej ;) a tej używam czasem jako podkładkę do pieczenia :)

zwierzatko_mojej_mamy

ja ma z tuperłera, klade ja miedzy koncem blatu a plyta indukcyjna i nic mis ie nie przesuwa, w zyciu bym nie zamienila na drewniane koromyslo, jesli potrzebuje wiekszej powierzchni, to wale po prostu na blat, ktory do umycia jest milion razy lepszy od dowolnej drewnianej stolnicy czy deski - ale ja jestem zagorzala przeciwniczka drewnianych desek, mam wrazenie, ze jak raz tam cos wlezie w to drewno, to nigdy nie wylezie, przy miesie to mi sie niedobrze robi, jak widze mieso na drewnie - potem mam wizje zgnilych czesci miesa w drewnie, a ja to malo czego sie brzydze
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

zwierzu :D :D

mysle o tej podkładce, bo przy drewnianym blacie nie zagniote ciasta na nim. teraz wlasnie blat wykorzystuje jako stolnice.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

to kup se takie, moze istotnie, jak masz wybor to cos lepiej sie trzymajacego podloza niz ten z tupperware - w kuchniach restauracyjnych w tv, zeby im sie nie ruchalo to klada mokra szmate pod deske ;) ale zwykle pod drewno :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

Ja drewniana stolnicę lubię ze względu na ranty. Fleja jestem i drewniana pozwala mi zatrzymać wszystko na stolnicy.

wrobelek0403

ja sobie organoleptycznie sprawdze stopien przylegania w ikea :D wezme podkładke, rzuce na blat i zobaczymy :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 21 Paź 2013, 00:20:51ale ja jestem zagorzala przeciwniczka drewnianych desek, mam wrazenie, ze jak raz tam cos wlezie w to drewno, to nigdy nie wylezie, przy miesie to mi sie niedobrze robi, jak widze mieso na drewnie - potem mam wizje zgnilych czesci miesa w drewnie, a ja to malo czego sie brzydze
no ale własnie drewno ma właściwosci bakteriobojcze ;) dlatego wlasnie, ze wzgledu na te kawalki gnijacego miesa jak mowisz, ja tylko i wylacznie deska drewniana z jednego kawałka drewna, plastikowe i inne badziewia tez mam, ale jako pierwszej a juz w szczegolnosci do mięsa uzywam drewnianej
pomimo, że plastikowe rownie łatwo mozna zdezynfekowac w zmywarce itd, wiec de facto jezeli o higiene jest pol na pol :D mi drewniana jako podstawowa bardziej odpowiada

zwierzatko_mojej_mamy

niewiemjakaa to nie wiem o wlasciwosciach nic ;) ja jak wyciagalam drewniana pocieta nozem juz troche ze zmywarki, bo przeciez tylko tam mam 60 stopni, zeby cos bardziej wytluc niz pod kranem to juz bylo calkowicie oslizle i ohydne ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

justynaaaa2

wrobelek0403 znalazłam tą swoją silikonową, ona ma 44 x 32 cm więc sporo mniejsza od tej z ikei  ;)

wrobelek0403

#61
justynaaaa2 to bardziej jak deska do krojenia, a nie stolnica :)

Dodany tekst: 21 Paź 2013, 22:01:15

kupiłam w lidlu tortownice metalową z powłoką nieprzywierającą. bardzo fajna :) jedyny minus, jest wyższa i nie miesci mi sie do szuflady pod piekarnikiem.

był tez maty, ale malutkie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login