relacja i fotki z 6.10.2007

Zaczęty przez elizapj, 08 Paź 2007, 16:07:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sierpniowajulka

Cytat: "elizapj"ale nie chce mi sie wierzyc, ze choc widzialam TYLE Twoich fotek nie poznalam Cie z korytarza:) chodzilas wg wieku? tzn ze swoim rocznikiem?, aha i jestes na naszej klasie?
trochę inaczej w tamtych czasach wyglądałam - miałam włosy do pasa i grzywkę. :) No i byłam w porównaniu z Wami smarkata - dwa lata niżej. A R. poznałam przez Pawła W., bo jego siostra była w mojej klasie. Ale i tak pewnie niewiele Ci to powie... :)
A na klasie mnie nie ma, bo mojej klasy tam jeszcze nikt nie założył, a ja na tyle odważna nie jestem, by się przed szereg wyrywać.  ;-)
PS. Znalazłam zdjęcie z trzeciej klasy - z pielgrzymki do Rzymu. Może Ci pomoże...

xxxx-wykasowane już. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: "sierpniowajulka"bo mojej klasy tam jeszcze nikt nie założył, a ja na tyle odważna nie jestem
czemu???:) ja zalozylam swoja:)))!!! tylko jakies 3 tygodnie temu..i juz tyke osob sie zapisalo...mimo tego ze u nas byl ten porabany system, ze pierwsze 2 lata w jednej klasie, 2 ostatnie w innej...i sie ludzie latwo potrafie odnalezc:) zaloz..poza wpisaniem literki i nazwiska wychowawcy bycie 'moderatorem' do niczego innego nie zmusza...przynajmniej w moim przypadku nic nie musialam robic:) zobaczysz odnajdziesz mase starych znajomych:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: "elizapj"'moderatorem' do niczego innego nie zmusza

ale zawsze można kogoś z klasy wywalić

ha ha  :mrgreen:

elizapj

Cytat: "sierpniowajulka"Znalazłam zdjęcie z trzeciej klasy - z pielgrzymki do Rzymu. Może Ci pomoże.
hahah tez bylam na tej pielgrzymce (tzn przed swoja matura)
bardzo ladne zdjecie!!!
Cytat: "Kasia"ale zawsze można kogoś z klasy wywalić
o dobrze wiedziec....;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Cytat: "elizapj"sierpniowajulka napisał/a:   
Znalazłam zdjęcie z trzeciej klasy - z pielgrzymki do Rzymu. Może Ci pomoże.   
hahah tez bylam na tej pielgrzymce (tzn przed swoja matura)
bardzo ladne zdjecie!!!
ładne, nieładne... szkoda, że niepomocne. wyrzucę je już, coby Twojego wątku zdjęciowego swoimi fotami nie zaśmiecać. :)
A pielgrzymka była niezła....  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

btw, nie moge Cie odszukac na gronie:( ani wsrod znajomych RS, ani na forum naszego LO....hmh... :-/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Cytujbtw, nie moge Cie odszukac na gronie:( ani wsrod znajomych RS, ani na forum naszego LO....hmh... :-/
zaprosiłam Ciebie do mnie... :) Forum czasami przeglądam, ale nie udzielam się (już i tak strefa zjada mi czas jak szalona), a u R. znaleźć byś mogła co najwyżej moją sis. Ja na R. mam mężowski zakaz. :P

[ Dodano: 12-11-2007, 18:05 ]
PS. Dziękuję za piwo - może kiedyś na prawdziwe się wybierzemy? Może przy okazji jakiegoś zlotu absolwentów?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Louve

Przepraszam, że się wtrącam, ale czy Wy nie chodziłyście przypadkiem do 37 LO?  :->

sierpniowajulka

Cytat: "Louve"Przepraszam, że się wtrącam, ale czy Wy nie chodziłyście przypadkiem do 37 LO? :->
Nie... a wydajemy się znajome??? :) Może znamy się z podstawówki?  :mrgreen: Ja chodziłam do 269
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Louve

Cytat: "sierpniowajulka"Nie... a wydajemy się znajome??? :) Może znamy się z podstawówki?  :mrgreen: Ja chodziłam do 269

Niestety, mam strasznie kiepską pamięć do twarzy i mało kto wydaje mi sie znajomy  :oops:
Jednak, jak przeczytałam o rozdzieleniu klas po drugiej klasie - to pomyślałam, że chodziłyście do mojego LO  :->

aja

wyglądałaś bardzi ciekawie!!! podoba mi sie

elizapj

Cytat: "sierpniowajulka"Może przy okazji jakiegoś zlotu absolwentów?
jasne!
a jak bys slyszala o jakim takim zlocie to daj znac..bo do mnie wiesci o zadnym takim nei dotarly...a w tym roku w maju bylo 10lecie naszej matury i tak strasznie chcialam cos zorganizowac...probowalam przy pomocy grona, dwukropka, etc..ale jakos chetnych nie zebralam.. wiec moze na 15lecie sie uda:)
Cytat: "aja"wyglądałaś bardzi ciekawie!!! podoba mi sie
jesli ja to dzieki:) jesli nie ja  :oops: , tylko sierniowajulka na zdjeciu z pielgrzymki, to sie zgadzam!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Cytat: "elizapj"aja napisał/a:   
wyglądałaś bardzi ciekawie!!! podoba mi sie   
jesli ja to dzieki:) jesli nie ja :oops: , tylko sierniowajulka na zdjeciu z pielgrzymki, to sie zgadzam!
jak najbardziej chodziło o Ciebie!  :)  Ja przecież tylko przez chwilkę zaśmiecałam Twój wątek swoim zdjęciem.  ;-)
Cytat: "elizapj"a jak bys slyszala o jakim takim zlocie to daj znac..bo do mnie wiesci o zadnym takim nei dotarly...a w tym roku w maju bylo 10lecie naszej matury i tak strasznie chcialam cos zorganizowac...probowalam przy pomocy grona, dwukropka, etc..ale jakos chetnych nie zebralam.. wiec moze na 15lecie sie uda:)
postaram się sprawdzić, czy przewidują jakieś atrakcje. Ostatni raz w szkole byłam w 2002 roku - na Wigilii IB. I od tego czasu nic....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martullek

Cytat: "sierpniowajulka"Ostatni raz w szkole byłam w 2002 roku - na Wigilii IB. I od tego czasu nic....
no to po tym co napisałaś wiem, że ja też jestem z tej samej szkoły - kończyłam w 2002 roku :)

sierpniowajulka

Cytat: "martullek"no to po tym co napisałaś wiem, że ja też jestem z tej samej szkoły - kończyłam w 2002 roku :)
na to wygląda... :)
Elizapj, chodząc ostatnio po forum GW w poszukiwaniu fajnych miejsc na wesele w Warszawie i okolicach natrafiłam na ten wątek:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=619&w=62506361&a=62506361
Może gdzieś napisałaś już, na jakie miejsce w końcu się zdecydowałaś... jednak nie mam tyle zaparcia, by przekopać się teraz przez oba fora w celu znalezienia tej informacji. Powiesz?  :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: "sierpniowajulka"na jakie miejsce w końcu się zdecydowałaś.
wreszcei padlo na PAN...juz nie pamietam czy przy okazji poprzedniego forum to miejsce bylo brane pod uwage, ale droga eliminacji, wyszlo ze jedynie jablonna spelnia wiekszosc kluczowych warunkow.,,,no i tesciowie jak byli w warszawie zatwierdzili wybor hahaha

nie mialam juz potem ani wiecej czasu ani sily szukac dalej...balam sie, ze kolejnego miejsca, kt podoba sie wszystkim najwazniejszym (ie moim i jego rodzicom) nie trafie latwo

mi sie w sumie ono tez podoba (glownie zielen)...ale jak pamietasz nasze roznowy o surowych wnetrzach i fabrycznych klimatach...hmhm to PAN jednak odbiega hahah! :lol:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Cytat: "elizapj"mi sie w sumie ono tez podoba (glownie zielen)...ale jak pamietasz nasze roznowy o surowych wnetrzach i fabrycznych klimatach...hmhm to PAN jednak odbiega hahah! :lol:
odbiega, prawda... ale nic mu nie brakuje. :) My też zaczynaliśmy od negocjacji z Fabryką Trzciny, a skończyliśmy w Willi Foksal. I było wspaniale. Więc z pewnością i u Was będzie. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: "sierpniowajulka"nic mu nie brakuje
hmh tez chce w to wierzyc...ale nadal nie znam nikogo kto tam juz mial wesele...by to z pierwszej reki uslyszec...
moze teraz jak jest wiecej forumek u nas, to ktos cos wiecej wie....
moze zaczne o tym nowy watek... :roll:
a i dzieki za dodanie otuchy..licze, ze sie wszystko uda:) ale cieplych slow nigdy malo ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wioluś

Eliza,fajną miałaś sukienkę:-)Miło sie czyta Twoja relację:-)

elizapj

Cytat: "wioluś"Eliza,fajną miałaś sukienkę:-)Miło sie czyta Twoja relację:-)
dziekuje:)))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

#95
Cytat: dodaa84dopiero teraz odnalazłam ten wątek. kończyłyście IB?  :mrgreen:  Ja też :mrgreen:
sierpniowajulka jesli mnie pamiec nie myli tak, ja nie:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

w 1 rocznice naszego cywilnego slubu tesciowie organizowali przyjecie dla swoich gosci, kt nie bylo na weselu w warszawie, nasze drugie wesele, albo trzecie zalezy jak liczyc;)

mialam niepowtarzalna okazje wlozyc raz jeszcze suknie slubna. i sie chyba wreszcie pozegnac z okresem slubnym:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

poniewaz z kosciola nie mam zdjecia z trenem..mialam okazje poprawic ten error;)
i przekonac sie jak bym wygladala gdybym poszla w 'jedynie umytych' wlosach

generlanie bardzo fajna pierwsza rocznica  :wub:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

elizapj zazdroszczę okazji ponownego założenia kiecki ślubnej :)

elizapj

Cytat: Kasia w 08 Paź 2008, 12:36:03
elizapj zazdroszczę okazji ponownego założenia kiecki ślubnej :)

powiem szczerze, ze nie wiedzialam, ze tyle mi to sprawi frajdy:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login