relacja i fotki z 6.10.2007

Zaczęty przez elizapj, 08 Paź 2007, 16:07:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

elizapj, gratulacje:) bardzo spodobała mi sie woalka do całosci-masz urodę jak z lat dwudziestych :))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

elizapj

Cytat: "talula19"Mówisz, ze 11 przy slubie o 16 to za późno na fryzjera
hahaha
no w moim przypadku wszystko sie udalo na czas...ale bylo ciasno..a ja chcialam miec po prostu duzo czasu na wszystko. chcialam uniknac pospiechu. w zamian czasu mialam malo. ale straczylo. no i np jak sie zorientowalam ze ten fryzjer tyle sie opoznia to sobie odpuscilam zaplanowana maseczke;)  zalezy tez od tego jak dalego ten fryzjer i czy sa korki w godzinach, w kt bedziesz sie przemieszczac. warto sobie rozpisac wszystkie czynnosci od rana do wyjscia i na wszystko policzyc lekki margines..na wszelki wypadek:)
np wiem ze jedzenie sobie mozna odpuscic...glodna nie bylam wcale!!! nie myslalam o tym absolutnie...po sniadaniu o 9 nie jadlam ani nie pilam nic do toastu po slubie.  Wowczas kilka orzeszkow...a jadlam dopiero na kolacji o 2030:) :)
dzieki Wam za zyczenia!

[ Dodano: 08-10-2007, 23:46 ]
Cytat: "salsa"masz urodę jak z lat dwudziestych
...mam raczej urode normalna haha. na lata 20 chyba za duze brwi;) one sobie chyba wszytsko golily i tylko cieniutkie kreski rysowaly;)
hmh...mysle, ze to raczej po prostu sie fortunnie ulozylo w calosc. Nie tyle zbieg okolicznosci, bo o taki efekt mi chodzilo, ale raczej mialam wiele szczescia, ze sie po prostu do kupy zlozylo.  jak Wam pisalam, rozne elementy mojej garderoby byly w roznych miejscach i nie moglam nigdy wszystkiego razem przymierzyc, do przyjazdu do tesciow (noc przed), gdzie juz byli moi rodzice i 'sie zjechaly' sukienki, toczki, buty, etc. ale i wowczas sie okazalo ze czasu nie starczylo. w dniu slubu...tym bardziej sie okazalo, ze go nie ma.
szczerze mowiac, tez jestem mile zaskoczona efektem koncowym i tym, ze 1 (dosc narzucajaca styl) fryzura okazala sie trafiona do 2 b roznych sukienek. fryzure na wzor, jak pisalam, znalazlam na jakies 2 dni przed, wczesniej mialam zaplanowana inna, podobna ale jednak inna. i jak wlasnie z ta pierwsza poszlam do tej samej fryzjerki na probne czesanie to wyszlo cos co niewiele przypominalo wzor. stad dalsze poszukiwania, i wrecz chec pojscie w rozpuszczonych, tyle ze nakreconych. stad tez pomysl z wizyta na az na 11, i awaryjne spinki w domu. plan B byl taki, ze jakby mi sie znow nie podobalo, to mialam sobie poprawiac sama.

[ Dodano: 08-10-2007, 23:52 ]
dorzucam jeszcze fotki z wzorami fryzur jakie zanosilam do fryzjerek...kt jednak sie raczej glownie inspirowaly niz robily dokladnie to samo:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

flor

Haha, teraz nagle granatowa sukienka się podoba i już nie jest ciotkoklotkowa  :lol:
A ja moge triumfalnie stwierdzić: A nie mówiłam!   ;-)
Świetnie wyglądałaś, bardzo elegancko, ja uwielbiam taki styl.

No i gratuluje, że się wyrobiłaś ze wszystkim, domyślam się napięcia, a łzy to nic dziwnego w takiej sytuacji, sama pewnie też będę płakać niestety.
Przede wszystkim gratuluję oczywiście samego "kontraktu".

salsa

elizapj, ale tej drugiej sukni to nam chyba nie pokazywałas

czy to były dwie uroczystosci czy tak postanowiłas sie przebrac??
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

elizapj

Cytat: "flor"Przede wszystkim gratuluję oczywiście samego "kontraktu".
:lol:  dzieki flor:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ewa.wie

Ups, rzeczywiście, oglądając zdjęcia bez twarzy samej sukienki, twierdziłam że trochę "ciotkowato", ale wraz ze stylową fryzurą i woalką, wyglądałaś baaaaarrrrrrdzo zmysłowo, jak znana aktorka  ;-) . Gratuluję i dużo szczęścia Wam życzę.

didi_loczek

Gratuluje serdecznie!  Wygladaliscie przeslicznie!!
Sukienka i fryzura dobrana idealnie!! :)

Kasia

gratuluję podpisania kontraktu

trzecie zdjecie super
bardzo ładnie wyglądałaś w tej woalce :)

julka

Pięknie wygladałaś  :)
Podpisuję sie pod  poprzednimi wypowiedziami - bardzo ładnie się to wszystko skomponowało. A Mężuś... Aż promienieje szczęściem, że stoisz obok Niego  :-D

elizapj

Cytat: "salsa"elizapj, ale tej drugiej sukni to nam chyba nie pokazywałas
czy to były dwie uroczystosci czy tak postanowiłas sie przebrac??
tej w kwiatki nie pokazywalam bo nie mialam jej nigdy ze soba ( ani jej zdjec), byla od kupna u tesciow. kupiona przed czasem kiedy znalismy date, a raczej spodziewalismy sie wrzesnia i duzego ciepla. potem gdy padlo a pazdz, stwierdzilam ze bedzie za letnia, nie tylko w sensie 'ogrzewania mnie', ale w sensie za bardzo letnio wygladajaca...i kupilam te 2 kolejne 'cieplejsze' i bardziej stosowne do jesieni. jednak upal jaki nas wszystkich zastal (...a ja w koncu przyjezdzalalam z pld francji..nie z helsinek..) spowodowal ze postanowilam isc w wersji letniej. do pozostalych kleilabym sie. jakas 1h po ceremonii zebral sie wiatr i parno juz wcale nie bylo. a ok 7 ulewa. wiec pogoda sama stworzyla warunki do tego by wystapic w 2;) na kolacje na 20h przyszlam wiec w granatowej. a i w zasadzie to byly 2 rozne zdarzenia. bez ciaglosci. na toast po ceremonii wybralo sie tylko kilka osob, potem dla reszty byla przerwa, tylko najblizsza rodzina byla przy prezentach w domu tesciow. i o 20 znow stawili sie gosci na kolacje, w jeszcze innym zestawieniu. ja tu w liste gosci nie wnikalam. Mialo byc w tajemnicy i mielismy byc tylko z rodzicami...jednak ci wszyscy,kt tesciwie zaprosili byli wg nich tak im bliskimi osobami, ze koniecznie sie z nimi tajemnica podzielili...oni wiec decydowali kto gdzie kiedy:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

elizapj, świetnie to wyszło z tymi dwiema sukniami i faktycznie skoro nie bylo ciągłości to tym lepiej, ze sie przebrałaś:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

elizapj

ewa.wie, didi_loczek, kasia, julka, DziekiWam. dzieki serdeczne wszystkim za mile slowa. mam nadzieje ze nikogo w podziekowaniach nie pominelam:)!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sweedee

Ząbków - perełek zazdroszczę!  :evil:
Poza tym, CUDNIE!!!  ;-) wSZYSTKIEGO DOBREGO!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

elizapj

Cytujelizapj, ... ekhem!
hahahha!!! no nie Salsa..Tobie juz wyzej dziekowalam hahaha!!!! na serio...! na takie faux pas bym sobie nie pozwolila;)

dorzucam tez merci dla Sweedee:)!

wczoraj obiecalam M ze nie bede leniwa sposa...a od rana nic tylko forum!!! ahhh!!! :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytujhahahha!!! no nie Salsa..Tonie juz wyzje dziekowalam hahaha!!!! na serio...! na takie faux pas bym sobie nie pozwolila;)

eeee, dwa razy pogłaskac to nie to co raz:D


Cytat: "elizapj"
wczoraj obiecalam M ze nie bede leniwa sposa...a od rana nic tylko forum!!! ahhh!!! :-P

witaj w klubie:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

Cytat: "elizapj"mam nadzieje ze nikogo w podziekowaniach nie pominelam:)!!!

:-(

elizapj

Cytuj:-(

hahaha, Zuzia...no nie Tobie tez gdzies wyzej dziekowalam hahah...ale jak Salsa mowila co 2 razy po glowce poglaskac to nie 1...wiec cmok cmok cmok Dzieki za zyczenia raz jeszcze Zuzia!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gdziezby

Bardzo fajnie! Uwielbiam takie retro klimaty! Granatowa sukienka suuuuuuper! Gdzie ją kupiłaś?
Gratulacje!
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

elizapj

Dzieki, naprawde ciesze sie ze tyle ta sukienka zbiera komplementow:)

to dobra stara polska firma, szkoda tylko ze sie kryje pod jakism pseudo wloskim nazwiskiem, Leo Lazzi, ja wiem ze sie sprzedaje tylko w royal collection..ale moze gdzies indziej tez. nie we wszystkich RC byla...sa jeszcze takie brazowe i czarne..oraz kilka modeli o b podobnych krojach:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

elizapj,  o patrz, ja uwielbialam ta firme i jakos o niej zapomnialam.. byl sklep w kraku na koncu grodzkiej tylko leo lazzi i nie bylam tam sto lat, nie wiem nawet czy istnieje :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

elizapj

te kilka nowych fotek chcialam dodac do 1ego postu by sie latwiej ogladalo...a tu bu..limit przekroczony po dodaniu 3 malutkich......wiec kilka dalszych wklejam dopiero tu na (obecnym) koncu
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

Eliza super te fotki!!!!!!!!

masz taka nietypowa urode! czy jestes "mieszanka"???

elizapj

Cytat: "siog"czy jestes "mieszanka"???

Siog...zanim odpowiem...powiedz mi jaka krew bys mi dala....bo przyznam ze zawsze mnie ten temat fascynowal.... :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

Cytat: "elizapj"
Cytat: "siog"czy jestes "mieszanka"???

Siog...zanim odpowiem...powiedz mi jaka krew bys mi dala....bo przyznam ze zawsze mnie ten temat fascynowal.... :-P

jak dla mnie taka Wloszka z Poludnia albo Turczynka. Polka na 100% nie :mrgreen: