Autor Wątek: Czajnik elektryczny  (Przeczytany 17569 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

margareta

Odp: Czajnik elektryczny
« Odpowiedź #75 dnia: 07 Lip 2014, 13:11:15 »
Jest już trochę tych czajników u nas w sklepach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #76 dnia: 07 Lip 2014, 13:17:35 »
pokazują temperaturę?
a ja myślałam, że to taki SF zwierza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dzięki!

margareta

« Odpowiedź #77 dnia: 07 Lip 2014, 13:38:30 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
pokazują temperaturę?
ustawiasz sobie temperaturę np 40 stopni i do takiej grzeje

ishka82

« Odpowiedź #78 dnia: 07 Lip 2014, 14:10:43 »
z tego co wyżej laski napisały, to są Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #79 dnia: 07 Lip 2014, 15:25:01 »
czad Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jak tylko mi się popsuje (a to się stać musi już niedługo), kupuję !

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 07 Lip 2014, 15:25:01 »

aniak1211

« Odpowiedź #80 dnia: 08 Lip 2014, 11:04:58 »
moze nie ma, ale zwierz by chciał Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:D:D
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

ddu

« Odpowiedź #81 dnia: 09 Lip 2014, 22:00:20 »
czajniki na westwing

justynaaaa2

« Odpowiedź #82 dnia: 09 Lip 2014, 22:44:40 »
buuu żaden nie ma regulacji temperatury
ja w końcu kupuję ten, bo już nic lepszego nie znajdę
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

fasolka1980

« Odpowiedź #83 dnia: 09 Lut 2015, 17:52:35 »
podbijam, bo mój czajnik wczoraj dokonał żywota - ale mial prawo, bo miał ponad 10 lat.

Co polecacie?

justynaaaa2

« Odpowiedź #84 dnia: 09 Lut 2015, 18:32:35 »
ja polecam z regulacją temperatury Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kupiłam wtedy tego zelmera i jestem zadowolna

salsa

« Odpowiedź #85 dnia: 09 Lut 2015, 23:17:23 »
Co polecacie?
jak mas płytę indukcyjną to sobie kup czajnik na indukcję
na funkcji booster gotuje sie szybko i jeden grat z blatu mniej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #86 dnia: 09 Lut 2015, 23:19:53 »
jak mas płytę indukcyjną to sobie kup czajnik na indukcję
na funkcji booster gotuje sie szybko i jeden grat z blatu mniej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

o wlasnie, miałam radzic to samo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

fasolka1980

« Odpowiedź #87 dnia: 10 Lut 2015, 09:26:00 »
mam gazową, ale chyba i tak wlasnie ze względu na miejsce rozwaze czajnik na kuchence.

damka

« Odpowiedź #88 dnia: 10 Lut 2015, 10:13:22 »
ja mam gaz , ale czajnik jest głośny. własnie dlatego kupię dodatkowo na prąd Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #89 dnia: 10 Lut 2015, 10:15:41 »
ale czajnik jest głośny. własnie dlatego kupię dodatkowo na prąd
radze zagotowac wode w sklepie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moj czajnik zelmera pradowy wydaje takie dzwieki, ze wole pralke Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 10 Lut 2015, 10:15:41 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #90 dnia: 10 Lut 2015, 10:15:43 »
eee, na gazie strasznie długo sie gotuje. na gaz bym nie kupiła.

nionczka

« Odpowiedź #91 dnia: 10 Lut 2015, 10:27:04 »
O kurczę, ja mam takie cudo w szafce, nadaje się na indukcję, ale nie korzystam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Może powinnam zacząć? Korzystam z elektrycznego kenwood kmix, który wielbie. Ale u nas tylko ja pije herbatę w domu i to mało.

wrobelek0403

« Odpowiedź #92 dnia: 10 Lut 2015, 10:28:11 »
nionczka, pieeeekny!!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #93 dnia: 10 Lut 2015, 10:37:50 »
nionczka, pieeeekny!!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Siostra mi kupiła na nowa kuchnie w Hiszpanii. Potem przypłynął w kontenerze i przypadkiem okazało sie, ze działa na indukcji, ale leży w szafce, bo mam drugi. Nie potrafię sie z nim rozstać jednak. Może kiedys elektryczny wyniose na poddasze, a wtedy będę używała tego na indukcji.

salsa

« Odpowiedź #94 dnia: 10 Lut 2015, 10:49:54 »
nionczka o jaki ładny !
aż ciężko uwierzyć że wołasz elektrczny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
może ci go przechować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ?

Angie

« Odpowiedź #95 dnia: 10 Lut 2015, 11:01:24 »
Ja mam indukcję, a i tak wolę czajnik elektryczny. Ma jedną wielką zaletę, sam się wyłącza.

Mamy ten i jest ok. Ma regulację temperatury i ta funkcja mi się przydaje.

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #96 dnia: 10 Lut 2015, 11:02:47 »
Ma jedną wielką zaletę, sam się wyłącza.

jak to mówią, co dla jednych zaletą... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mnie gwizdanie zmusza do tego, zeby wstac i zalac herbate. Z elektrycznym potrafiłam 3 razy gotowac, zanim zrobiłam herbate Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #97 dnia: 10 Lut 2015, 11:30:19 »
jak to mówią, co dla jednych zaletą... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mnie gwizdanie zmusza do tego, zeby wstac i zalac herbate. Z elektrycznym potrafiłam 3 razy gotowac, zanim zrobiłam herbate Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
o własnie wrobel mam to samo
teraz wreszcie herbata jest na czas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #98 dnia: 10 Lut 2015, 11:46:10 »
nionczka o jaki ładny !
aż ciężko uwierzyć że wołasz elektrczny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
może ci go przechować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ?
Elektryczny tez niczego sobie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale może kiedys dojrzeje do wyzbycia sie zielonego, będę pamiętała wtedy o strefie

salsa

« Odpowiedź #99 dnia: 10 Lut 2015, 11:50:20 »
faktycznie elektryczny też fajny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to jakby co to byłam pierwsza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj