Autor Wątek: Czajnik elektryczny  (Przeczytany 17568 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

suegro

Odp: Czajnik elektryczny
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Mar 2011, 21:58:03 »
twinnie77 też go wybraliśmy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale już kupiliśmy i jutro jest do odbioru Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 08 Mar 2011, 21:59:09
Rozważaliśmy jeszcze ten:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ale mamy go w pracy i nie chciałam, żeby mi się kojarzył. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 08 Mar 2011, 21:59:09 wysłana przez suegro »
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

twinnie77

« Odpowiedź #26 dnia: 08 Mar 2011, 22:06:37 »
twinnie77 też go wybraliśmy   ale już kupiliśmy i jutro jest do odbioru

A za ile kupiłaś? Bo ja czekałam, aż w jednym sklepie internetowym będzie dostępny, bo był tam najtańszy, ale jak na razie nie ma go w ofercie...

suegro

« Odpowiedź #27 dnia: 08 Mar 2011, 22:09:11 »
A za ile kupiłaś? Bo ja czekałam, aż w jednym sklepie internetowym będzie dostępny, bo był tam najtańszy, ale jak na razie nie ma go w ofercie...

Tu kupowaliśmy:

Odbieramy go, bo to niedaleko.

feeling.good

« Odpowiedź #28 dnia: 09 Mar 2011, 08:37:36 »
su a głośny jest ten czajnik?
Ja mam taki: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i powoli zaczyna świrować. Zresztą jest tak głośny, że chyba cały blok słyszy, jak wodę gotuję.

suegro

« Odpowiedź #29 dnia: 09 Mar 2011, 08:43:46 »
su a głośny jest ten czajnik?

Nie wiem, dziś odbieramy. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 09 Mar 2011, 08:43:46 »

feeling.good

« Odpowiedź #30 dnia: 09 Mar 2011, 08:46:04 »
Nie wiem, dziś odbieramy. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
to bardzo proszę o krótką recenzję po użyciu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #31 dnia: 09 Mar 2011, 08:48:28 »
to bardzo proszę o krótką recenzję po użyciu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Tak jest proszę pani! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #32 dnia: 09 Mar 2011, 21:51:31 »
feeling.good teściowie mają ten czajnik i jest cichy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wis

« Odpowiedź #33 dnia: 10 Mar 2011, 20:42:26 »
Feeling nie jest głośny.
Jest świetny, używam go już 2,5 roku.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #34 dnia: 10 Mar 2011, 20:44:58 »
ja mam ten i tez gtuje wode jakby startowal na marsa:

jak juz keidys wspominalam  - ablismy sie wszystkiego w opcji kuchnia+salon w jednym, ze bedzie napieprzac pralka, zmywarka, pompa przepychajaca... nie wzielismy pod uwage tylko czajnika, a to on mnie doprowadza do rozpaczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

suegro

« Odpowiedź #35 dnia: 10 Mar 2011, 20:45:29 »
feeling.good również dodaje od siebie, że nie jest głośny. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wis

« Odpowiedź #36 dnia: 10 Mar 2011, 20:49:45 »
Zwierzu, bo metalowe czajniki są głośne niestety  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #37 dnia: 10 Mar 2011, 20:59:12 »
Zwierzu, bo metalowe czajniki są głośne niestety  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
myslisz, ze ja posiadam wiedze na temat glosnosci czajnikow w zaleznosci od materialu ?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kupilam pierwszy lepszy ladny z zalozeniem, ze zyjemy w czasach, w ktorych istnieja dyski o objetosci terabajta, to jakim cudem czajnik za wiecej niz 50 zl moglby byc tak glosny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

feeling.good

« Odpowiedź #38 dnia: 10 Mar 2011, 21:45:43 »
dziękuję, dziękuję  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #39 dnia: 11 Mar 2011, 07:29:40 »
ja mam ten i tez gtuje wode jakby startowal na marsa:

mam dokładnie ten sam co ty i albo mam przytępiony słuch Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj albo działa normalnie. Nie powiem ze bezszelestnie, ale żeby aż tak głośno to chyba nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Zapytam postronnych słuchaczy ..

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 11 Mar 2011, 07:29:40 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #40 dnia: 11 Mar 2011, 09:27:58 »
rudasekawf a czy masz czajnik w sralonie 2 metry od miejsca, z ktorego ogladasz tv? :>

rudasekawf

« Odpowiedź #41 dnia: 11 Mar 2011, 15:22:31 »
rudasekawf a czy masz czajnik w sralonie 2 metry od miejsca, z ktorego ogladasz tv? :>
oj nie, co to to nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj stoi sobie spokojnie w kuchni na blacie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj właśnie robiłam kawke po pracy i jak sie wsłuchałam specjalnie to wydaje się jakby głośniej chodził Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:P niż zwykle mi się wydaje. Cholerka po co zaczynałam ... teraz bede go słyszec :]

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #42 dnia: 11 Mar 2011, 17:53:45 »
hehehe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no jakbym go porzucala w kuchni i wychodzila to tez by mi pewnie nie przeszkadzal tak bardzo - poza tym mam wrazenie, ze gotuje wode bardzo dlugo..

rudasekawf

« Odpowiedź #43 dnia: 11 Mar 2011, 18:09:13 »
poza tym mam wrazenie, ze gotuje wode bardzo dlugo..
to prawda, też mam takie wrazenie, że długo mu zajmuje. Chociaż nigdy prawie nie gotuję całego czajnika, tylko na dwa kubki herbatki czy kawy, a to szybko sie gotuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za to muszę go odkamieniać raz na dwa tygodnie bo mega kamień na płycie mi się robi ;/ nie ma jak woda na śląsku.

twinnie77

« Odpowiedź #44 dnia: 15 Cze 2011, 00:02:59 »
W końcu kupiłam tego Philipsa, jest świetny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Myślę teraz o czymś takim Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #45 dnia: 22 Lip 2011, 13:48:23 »
Myślę teraz o czymś takim Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
te dzbanki z filtrem sa rewelacyjne
tesciowie maja podobny i jak do tej pory zawsze u nich filizanka czy dzbanek do herbaty mial mega osad (ja na to mowie kra); tak teraz po uzyciu tej wody przefiltrowanej nie zostaje NIC zaden osad!
tez musze kupic podobny, oni kupili za 50 zł z 4 filtrami

Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

zosia2007

« Odpowiedź #46 dnia: 22 Lip 2011, 15:14:48 »
W końcu kupiłam tego Philipsa, jest świetny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

polecam!!!!!!!!!!!
odkad mam brite skonczyly mi sie problemy z kamieniem w czajniku
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #47 dnia: 22 Lip 2011, 15:19:20 »
ja mam prostszy czajnik filtrujący i jest super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj koniec problemów z kamieniem w czajniku, ekspresie itp. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #48 dnia: 22 Lip 2011, 17:57:52 »
Juz dawno polecalam czajnik elektryczny z filtrem brita;D

Osadu na kubkach zero no i kamienia w czajniku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

iksa_nl

« Odpowiedź #49 dnia: 27 Lip 2011, 13:01:22 »
w tych philipsach chyba cos zmienili zakres temperatur.
Ja mam pare miesiecy i mam 40, 60, 80 i 100 a teraz kupowalam znajomym na prezent i maja 40, 80, 90 i 100.

Mi sie 40 i 60 bardzo przydaje przy Mlodym do kaszki albo mleka "na wynos" w termotorbie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
No i jak goscie przyjda to nikt nie czeka dlugo na kolejna herbatke Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

generalnie polecam ale ze starym zakresem, tych 10 st roznicy to pewnie nawet bym nie poczula.