Autor Wątek: Czajnik elektryczny  (Przeczytany 18109 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: Czajnik elektryczny
« Odpowiedź #100 dnia: 10 Lut 2015, 11:56:56 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Elektryczny tez niczego sobie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale może kiedys dojrzeje do wyzbycia sie zielonego, będę pamiętała wtedy o strefie
o swietny!! jaka atrapa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a huczy niemilosiernie? szukam cichego czajnika
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

nionczka

« Odpowiedź #101 dnia: 10 Lut 2015, 12:29:03 »
Czarny? Nie wiem czy niemiłosiernie, ale huczy. I. się wkurza jak ogląda bajki. Nie wiem czy to wrazliwość mojego dziecka czy rzeczywisty hałas.  No, ale to gotowanie trwa krótko. Jest głośniejszy niż stary elektryczny grat mojej mamy.  Ale w metalowych chyba zawsze jest głosniej niz w plastikowych. Chyba.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #102 dnia: 10 Lut 2015, 13:17:52 »
I. się wkurza jak ogląda bajki.
calkowicie ja rozumiem, to ja dziekuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #103 dnia: 26 Kwi 2015, 13:53:22 »
Wymieniłam zelmera, Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Co prawda jeszcze działa, ale miałam go absolutniemdosc. Nowy ma regulacje temperatury i jest - co najważniejsze - dużo cichszy. No i wyglada Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

« Odpowiedź #104 dnia: 26 Kwi 2015, 14:22:30 »
szelma, bardzo ładny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 26 Kwi 2015, 14:22:30 »

zosia2007

« Odpowiedź #105 dnia: 28 Kwi 2016, 17:45:49 »
Zelmer mi sie zepsuł (w końcu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) poszukuje nowego, cichego. Zwierzak ty chyba testowałam te czajniki? Wiesz który najcichszy? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #106 dnia: 28 Kwi 2016, 17:58:01 »
Zelmer mi sie zepsuł (w końcu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) poszukuje nowego, cichego. Zwierzak ty chyba testowałam te czajniki? Wiesz który najcichszy? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
NIEEEEEEEEEEEEEEE ;( MOJ ZELMER ODŻYŁ, jak zaczęłam szukać i do dzisiaj działa ;( ;( ;(

Karolsus

« Odpowiedź #107 dnia: 10 Mar 2017, 10:11:57 »
Ja już metalewogo nie kupię. Są słabo wyciszone a do tego lakier z nich schodzi.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #108 dnia: 10 Mar 2017, 10:15:14 »
z mojego nawet lakier nie schodzi, bo nie może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj NIC Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jeśli ktoś chce pancerny, głosny na lata, to niech se kupi to:

ishka82

« Odpowiedź #109 dnia: 10 Mar 2017, 10:28:07 »
z mojego nawet lakier nie schodzi, bo nie może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj NIC Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jeśli ktoś chce pancerny, głosny na lata, to niech se kupi to:
albo to Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jest z nami wiele lat...na pewno ponad 10 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 10 Mar 2017, 10:29:44 wysłana przez ishka82 »
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #110 dnia: 10 Mar 2017, 10:29:44 »
tego zelmera mam w pracy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bedzie juz 8 lat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #111 dnia: 10 Mar 2017, 19:34:06 »
tego zelmera mam w pracy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bedzie juz 8 lat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Moi rodzice mają identyczny, też działa od wielu lat i ani myśli się zepsuć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

magdalinska

« Odpowiedź #112 dnia: 10 Mar 2017, 20:56:35 »
kupiłam niedawno podobny jak ma zwierz, ale mnie wkurza, za waski na górze i zle sie wode nalewa

suegro

« Odpowiedź #113 dnia: 30 Paź 2017, 18:00:47 »
To co ktoś ma fajnego?
Mój Bosch mi padł po ośmiu latach.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #114 dnia: 30 Paź 2017, 18:50:13 »
Zrób cos mojemu powyższemu zelmerowi!! Nadal działa !!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 30 Paź 2017, 18:50:13 »

suegro

« Odpowiedź #115 dnia: 30 Paź 2017, 18:51:17 »
zwierzatko_mojej_mamy, mój nagle zaniemógł. Trzeba 100 razy przyciskać by zagotowała się woda.

Coś ładnego bym chciała.