TALIA OSY

Zaczęty przez golinda, 01 Lut 2011, 13:11:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

W związku z licznymi prośbami o ćwiczenia na talię, wstawiam je tutaj, gdyż nie stanowią żadnej tajemnicy ;)

W necie jest ich full, ale mi się nie chce rozdrabniać i na razie ćwiczę tylko te.
Efekty są.

1. Skłony ze stania

Stajemy w rozkroku 20-30cm. Mając cały czas wyprostowane nogi wykonujemy skłon w przód, potem kolejno do każdej nogi, a następnie wychylamy się maksymalnie w prawo i w lewo. Te 5 ćwiczeń zliczamy jako 1 powtórzenie.

2. hula hop


Ćwiczeń jest więcej, ale ja robię tylko te
Co dwa dni, po brzuszkach robię talię. Skłonów 3 serie po 15, hula hop ok. 10 minut



emcia

to podejrzanie proste

inkageo

Ale wychylenie w prawo i w lewo, to już nie w skłonie, tylko po wyprostowaniu się?
Imagine there is no hate

emcia

Cytat: inkageo w 01 Lut 2011, 13:16:36
Ale wychylenie w prawo i w lewo, to już nie w skłonie, tylko po wyprostowaniu się?
chyba w skłonie albo wypadzie
czy nie?

justynaaaa2

ja po wczorajszych skłonach naciągnęłam sobie z tyłu uda ;D a talia mnie boli od kręcenia hula hopem bo ja mam to z tymi wypustkami i pierwsze 3 dni boli jak cholera, potem już idzie :)

emcia

ale jaki sens mają mieć te ćwiczenia?
zmniejszyc obwód, zlikwidowac oponke, naprężyc skore?


justynaaaa2

emcia no wyrzeźbić/wysmuklić talię ;) nie wiem jak skłony ale wiem że hula hop daje rewelacyjne efekty, trzeba tylko regularnie kręcić :)

Kasia

kurde, proste :thumbup:
może i ja się skuszę :knuje: w końcu to niewiele roboty :)

emcia

czyli brzuch znika?
:)

justynaaaa2

Cytat: emcia w 01 Lut 2011, 13:36:08
czyli brzuch znika?
:)

no powinien bo coś tam w końcu spalasz ;)

emcia

Cytat: justynaaaa2 w 01 Lut 2011, 13:41:18
no powinien bo coś tam w końcu spalasz ;)

wiesz, bo nie chciałabym sobie zrobic 40cm różnicy biodra-talia i wygladac jak ufok ;)

rilla

Cytat: Kasia w 01 Lut 2011, 13:30:10
kurde, proste :thumbup:
może i ja się skuszę :knuje: w końcu to niewiele roboty :)
no nie wiem, ja wlasnie robiłam abs i te cwiczenia (bez hula hop) i chyba cos zle rozumiem ilosc skłosow w serii bo mi w pizdu wyszło tych skłonów

tiliam

ponoć na talię osy rewelacynie działa HULA HOP z wypustykami masującymi

ćwiczyłam na tym w weekend - efekt - piękne plecy i brzuch w wielkich sianiakach  :rotfl:

never ever  :stupid:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

tiliam ja takie mam :) za pierwszym razem też miałam siniaki :D
później już tylko czułam przez 2-3 dni jakby mnie ktoś pobił a teraz kręcę codziennie i nic nie boli :) trzeba przyzwyczaić skórę :)

tiliam

justynaaaa2
aaa, ale te pierwsze siniaki to chyba będą mi schodzić pare tygodni  :crazy:
boję się następnego razu  :point_lol:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


OlaFasola

Cytat: golinda w 14 Lut 2011, 09:41:09no ale ja walczę! i mój cel to 65cm Smiley
wiem, wiem. Ja też znowu biegam, bo już jak świnia wyglądam. I tylko ta talia jakoś się mi nie spasła :)

szelma

Dzięki różnym takim ostatnimi czasy poprawiły mi się wymiary wszystkie, oł je :D. Talia 68 cm z tendencją spadkową :D.

szelma

Cytat: golinda w 14 Lut 2011, 10:01:03co to znaczy?

Hehe :D. Nie, no ogólnie schudłam - głównie ze stresu i problemów, więc mało polecany sposób. Ale też regularnie biegam na orbitreku i widać różnicę.

szelma

Cytat: golinda w 14 Lut 2011, 10:52:33jak długo biegasz? (po ile minut?)

Zależy, ile mam czasu - zazwyczaj w tygodniu tak ok. 25 min, a w weekend dłużej (30-45 min).

katgoli

ciekawy watek  :thankyou:

Ja wlasnie sie zastanawiam nad orbitrekiem.Jakie wy macie? Na co musze zwracac uwage?

katgoli

wielkie dzieki  :thankyou: popatrze u nas czy takie sa...ja narazie mam na oku Kettlery...

na co zwracalas uwage przy wyborze?

szelma

Cytat: katgoli w 15 Lut 2011, 10:27:50ja narazie mam na oku Kettlery

Ja mam najprostszego kettlera i niestety hałasuje, dziad jeden.

katgoli

Cytat: szelma w 15 Lut 2011, 10:35:08Ja mam najprostszego kettlera i niestety hałasuje, dziad jeden.
szelma ktorego masz?

szelma

Kettler verso 109.

W ogóle to masakra była, bo przywieźli go w wielkim pudle w częściach. Małżonek cały dzień go skręcał - stwierdził, że to większe wyzwanie było niż wszystkie nasze meble z Ikei razem wzięte :D.