Autor Wątek: TALIA OSY  (Przeczytany 5684 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

• Gość
TALIA OSY
« dnia: 01 Lut 2011, 13:11:53 »
W związku z licznymi prośbami o ćwiczenia na talię, wstawiam je tutaj, gdyż nie stanowią żadnej tajemnicy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

W necie jest ich full, ale mi się nie chce rozdrabniać i na razie ćwiczę tylko te.
Efekty są.

1. Skłony ze stania

Stajemy w rozkroku 20-30cm. Mając cały czas wyprostowane nogi wykonujemy skłon w przód, potem kolejno do każdej nogi, a następnie wychylamy się maksymalnie w prawo i w lewo. Te 5 ćwiczeń zliczamy jako 1 powtórzenie.

2. hula hop

Ćwiczeń jest więcej, ale ja robię tylko te
Co dwa dni, po brzuszkach robię talię. Skłonów 3 serie po 15, hula hop ok. 10 minut

« Ostatnia zmiana: 01 Lut 2011, 13:13:31 wysłana przez golinda »

emcia

Odp: TALIA OSY
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Lut 2011, 13:15:14 »
to podejrzanie proste

inkageo

« Odpowiedź #2 dnia: 01 Lut 2011, 13:16:36 »
Ale wychylenie w prawo i w lewo, to już nie w skłonie, tylko po wyprostowaniu się?
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

emcia

« Odpowiedź #3 dnia: 01 Lut 2011, 13:17:58 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale wychylenie w prawo i w lewo, to już nie w skłonie, tylko po wyprostowaniu się?
chyba w skłonie albo wypadzie
czy nie?

justynaaaa2

« Odpowiedź #4 dnia: 01 Lut 2011, 13:24:35 »
ja po wczorajszych skłonach naciągnęłam sobie z tyłu uda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a talia mnie boli od kręcenia hula hopem bo ja mam to z tymi wypustkami i pierwsze 3 dni boli jak cholera, potem już idzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 01 Lut 2011, 13:24:35 »

emcia

« Odpowiedź #5 dnia: 01 Lut 2011, 13:27:11 »
ale jaki sens mają mieć te ćwiczenia?
zmniejszyc obwód, zlikwidowac oponke, naprężyc skore?

justynaaaa2

« Odpowiedź #6 dnia: 01 Lut 2011, 13:28:34 »
emcia no wyrzeźbić/wysmuklić talię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie wiem jak skłony ale wiem że hula hop daje rewelacyjne efekty, trzeba tylko regularnie kręcić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #7 dnia: 01 Lut 2011, 13:30:10 »
kurde, proste Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
może i ja się skuszę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w końcu to niewiele roboty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #8 dnia: 01 Lut 2011, 13:36:08 »
czyli brzuch znika?

justynaaaa2

« Odpowiedź #9 dnia: 01 Lut 2011, 13:41:18 »
czyli brzuch znika?

no powinien bo coś tam w końcu spalasz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #10 dnia: 01 Lut 2011, 13:43:38 »
no powinien bo coś tam w końcu spalasz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wiesz, bo nie chciałabym sobie zrobic 40cm różnicy biodra-talia i wygladac jak ufok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla

« Odpowiedź #11 dnia: 01 Lut 2011, 14:03:36 »
kurde, proste Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
może i ja się skuszę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w końcu to niewiele roboty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no nie wiem, ja wlasnie robiłam abs i te cwiczenia (bez hula hop) i chyba cos zle rozumiem ilosc skłosow w serii bo mi w pizdu wyszło tych skłonów

tiliam

« Odpowiedź #12 dnia: 08 Lut 2011, 15:17:21 »
ponoć na talię osy rewelacynie działa HULA HOP z wypustykami masującymi

ćwiczyłam na tym w weekend - efekt - piękne plecy i brzuch w wielkich sianiakach  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

never ever  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #13 dnia: 08 Lut 2011, 15:45:39 »
tiliam ja takie mam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj za pierwszym razem też miałam siniaki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
później już tylko czułam przez 2-3 dni jakby mnie ktoś pobił a teraz kręcę codziennie i nic nie boli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj trzeba przyzwyczaić skórę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tiliam

« Odpowiedź #14 dnia: 09 Lut 2011, 13:14:46 »
justynaaaa2
aaa, ale te pierwsze siniaki to chyba będą mi schodzić pare tygodni  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
boję się następnego razu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 09 Lut 2011, 13:14:46 »

OlaFasola

« Odpowiedź #15 dnia: 14 Lut 2011, 09:35:43 »
67cm Jupi
Też tyle mam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #16 dnia: 14 Lut 2011, 09:55:34 »
no ale ja walczę! i mój cel to 65cm Smiley
wiem, wiem. Ja też znowu biegam, bo już jak świnia wyglądam. I tylko ta talia jakoś się mi nie spasła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Lut 2011, 09:58:47 »
Dzięki różnym takim ostatnimi czasy poprawiły mi się wymiary wszystkie, oł je Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Talia 68 cm z tendencją spadkową Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

szelma

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Lut 2011, 10:03:55 »
co to znaczy?

Hehe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Nie, no ogólnie schudłam - głównie ze stresu i problemów, więc mało polecany sposób. Ale też regularnie biegam na orbitreku i widać różnicę.

szelma

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Lut 2011, 10:59:44 »
jak długo biegasz? (po ile minut?)

Zależy, ile mam czasu - zazwyczaj w tygodniu tak ok. 25 min, a w weekend dłużej (30-45 min).

katgoli

« Odpowiedź #20 dnia: 14 Lut 2011, 14:47:17 »
ciekawy watek  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja wlasnie sie zastanawiam nad orbitrekiem.Jakie wy macie? Na co musze zwracac uwage?

katgoli

« Odpowiedź #21 dnia: 15 Lut 2011, 10:27:50 »
wielkie dzieki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj popatrze u nas czy takie sa...ja narazie mam na oku Kettlery...

na co zwracalas uwage przy wyborze?

szelma

• Gość
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Lut 2011, 10:35:08 »
ja narazie mam na oku Kettlery

Ja mam najprostszego kettlera i niestety hałasuje, dziad jeden.

katgoli

« Odpowiedź #23 dnia: 15 Lut 2011, 10:53:11 »
Ja mam najprostszego kettlera i niestety hałasuje, dziad jeden.
szelma ktorego masz?

szelma

• Gość
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Lut 2011, 11:23:55 »
Kettler verso 109.

W ogóle to masakra była, bo przywieźli go w wielkim pudle w częściach. Małżonek cały dzień go skręcał - stwierdził, że to większe wyzwanie było niż wszystkie nasze meble z Ikei razem wzięte Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.