Ginekolog-endokrynolog Wawa

Zaczęty przez sierpniowajulka, 27 Sty 2011, 20:54:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sierpniowajulka

Czy macie kogoś godnego polecenia? Facet, babka - nieważne. Ważne, żeby był dobry i kontaktowy. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

ja mam kazego z nich z osobna, ale to chyba nie o to chodzi, prawda?

sierpniowajulka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

sierpniowajulka jakbys znalazla, to ja tez bym byla zanteresowana.

Ciekawa opcja byl dr Marek Waloch w lim. Przyjechal z jakiegos wyjazdu zagranicznego i troche sie nie odnajdywal w polskich warunkach. Mialam zamiar go przetestowac, ale przeniosl sie z Jana Pawla bodajze na Domaniewska, a tam mi nie po drodze totalnie.

sierpniowajulka

#4
mobka, opinie zachęcające... dzięki!   :beer: Polecono mi też Marka Ślusarskiego (przyjmuje na Jana Pawła), ale opinie w necie o nim są tak skrajne, że pojawiają się obawy.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Cytat: sierpniowajulka w 27 Sty 2011, 21:57:13
mobka, opinie zachęcające... dzięki!   :beer: Polecono mi też Marka Ślusarskiego (przyjmuje na Jana Pawła), ale opinie w necie o nim są tak skrajne, że pojawiają się obawy.
Daj znac, jak cos wytestujesz, bo ja w sumie mam zamiar sie wybrac, ale odkad urodzilam Kube, to juz mi wszytsko jedno w zasadzie ;) Moje problemy nie utrudnily mi zajsccia w ciaze :)

wrobelek0403

julka zwroc przede wszystkim uwage czy lekarz rzeczywiscie ma specjalizacje z endokrynologii, a nie tylko z ginokologii endokrynologicznej. to sa dwie rozne sprawy, a wiem, ze endokrynolodzy mają kiepskie zdanie o wiedzy takich ginekologow ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

a znowu endokrynolodzy nie do końca chcą się zajmować ginekologia endokrynologiczną

Kata

Jest jeszcze opcja, że znajdziesz dobrego endo lub gina i oni Ci polecą tego drugiego lekarza i będą ewentualne leczenie, diagnostykę etc. prowadzić wspólnie. Ja tak miałam, mam rewelacyjną Panią endokrynolog i ona mi poleciła gina i wspólnie mi pomogli zaciążyć a potem moją ciążę prowadzili. Ba oni się nawet ze sobą beze mnie kontaktowali i trzymali rękę na pulsie :D
Pozdrawiam

Kata

marax

#9
Cytat: wrobelek0403 w 28 Sty 2011, 12:12:58
julka zwroc przede wszystkim uwage czy lekarz rzeczywiscie ma specjalizacje z endokrynologii, a nie tylko z ginokologii endokrynologicznej. to sa dwie rozne sprawy, a wiem, ze endokrynolodzy mają kiepskie zdanie o wiedzy takich ginekologow ;)
szczerze wątpie czy tacy istnieją . spec z ginekologi to 6,5 roku................ a spec z endokrynologii mozna robic tylko jakos spec 2 stopnia czyli najpierw trzeba chyba skonczyc interne ok 5,5 i do tego kolejne chyba 5 lat endokrynologii . radze szukac pana ok 60 lat ............:)

Dodany tekst: pią, 28 sty 2011, 19:08:11

http://www.gazetalekarska.pl/xml/nil/gazeta/numery/n2010/n201003/n20100318
tak wyglada specjalizowanie sie w polsce z endokrynologii

moniulinek

Ja polecam dr Krzysztofa Dynowskiego. Przyjmuje w Limie i bodajże w szpitalu bródnowskim (ale tego szpitala pewna nie jestem). Facet bardzo konkretny i rzetelny - nie stawia pochopnych diagnoz bez odpowiednich badań i konkretnych wyników. Leczę się u niego od roku - po serii badań okazało się wreszcie co mi dolega od dłuższego czasu. Doktor może wydawać się nieco szorstki w obyciu, ale mi to akurat nie przeszkadza ;) I tak, jak pisze maraxela - to pan ok. 60.:)

mobka

Cytat: moniulinek w 28 Sty 2011, 21:23:53
Ja polecam dr Krzysztofa Dynowskiego. Przyjmuje w Limie i bodajże w szpitalu bródnowskim (ale tego szpitala pewna nie jestem). Facet bardzo konkretny i rzetelny - nie stawia pochopnych diagnoz bez odpowiednich badań i konkretnych wyników. Leczę się u niego od roku - po serii badań okazało się wreszcie co mi dolega od dłuższego czasu. Doktor może wydawać się nieco szorstki w obyciu, ale mi to akurat nie przeszkadza ;) I tak, jak pisze maraxela - to pan ok. 60.:)

No dostac sie nie latwo, najblizszy termin na 23 marca... Moze sie skusze, ale najpierw musz emiec grafik z pracy.

moniulinek

To fakt, terminy odległe, ale można dostać się między innymi pacjentkami. Doktor ma zawsze pielęgniarkę, która na bieżąco zapisuje wszystko, co on mówi, dzięki czemu on nie produkuje się przy komputerze i szybciej to wszystko idzie. Najmniej chętnych jest zawsze w Limie na Bobrowieckiej i w zasadzie zawsze udaje mi się tam dostać bez wcześniejszego umawiania - najwyżej poczekam trochę w kolejce. Najtrudniej, jak zwykle w Mariocie... Ale serio, polecam.

mobka

#13
Moniulinek  :beer: :beer: :beer:
Jak sie zdecyduje, to pewnie skorzystam. Choc nie wiem, czy mi sie chce... no, ale moze z ciekawosci ;)

moniulinek

 :beer: Heh, no ja jestem szczęśliwa, bo pozornie niezwiązane ze sprawą objawy, a bardzo dla mnie uciążliwe znalazły swoje wytłumaczenie. Od pewnego czasu biorę leki, po których widzę znaczną poprawę, a już traciłam cierpliwość, bo bujałam się po różnych lekarzach, bez efektów.

mobka

U  mnie problem jest w zasadzie czysto kosmetyczny, bo tego co najwazniejsze, czyli zajscia w ciaze mi nie utrudnil. Ale z ciekawosci chcialabym sie przebadac, a moze udaloby sie ten problem jakos zmniejszyc/zniwelowac, choc szczerze watpie i dlatego tez moja motywacja jest niewielka.

sierpniowajulka

#16
moniulinek:beer: dzięki za kolejny namiar. Jednak przeraża mnie trochę sposób zapisów, a raczej czekania w kolejce na niezapisaną wizytę. Boję się, że tak przyjmujący pacjentki lekarz niewiele czasu poświęca na poszczególne osoby. Tak było w przypadku mojego ginekologa-onkologa. Traktowałam go jak mojego ginekologa "pierwszego kontaktu", jest świetny, ufam mu bezgranicznie (w końcu dałam się mu pokroić), ale niestety - jest tak dobry, że ciągnie do niego tłum i zawsze przed gabinetem ogonek zapisanych pacjentek miesza się z tymi spoza listy. A że większość kobiet zagląda ze względu na jego onkologiczną specjalizację i on je wszystkie stara się zawsze przyjąć, to nie ma dużo czasu na jedną pacjentkę. I na mnie też - więc nigdy nie mam czasu zadać pytań dodatkowych...
Dlatego też podobają mi się opinie na znanylekarz.pl o dr Walochu poleconym przez Mobkę - tak długo wszystko pacjentkom tłumaczy i z nimi rozmawia, że się spore opóźnienia robią. :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

dr Krzysztof Szafranko ;) drogi ale moim zdaniem warty ceny
mogę tez polecić drugiego ale ten drugi to raczej od poronień i problemów z niepłodnoscią więc nie wiem czy chcecie?

mobka

Ja bylam raz u Szafranko i nie polecam. Procz tego, ze drogi, to w sumie jakos szczegolnego wywiadu ze mna nie zrobil, a za USG na bardzo kiepskim sprzecie zazyczyl sobie kolejna stowe, procz tego, ze wizyta jedna juz kosztowala. 

mika

Ja mam inne odczucia co do tego lekarza ;D ja żadnej wizyty u niego nie żałuje ;D

lipcowa

Pani Dr Brankowska, wspanialy czlowiek i lekarz, przyjmuje w Al. Jana Pawla II