Co każdy człowiek wiedzieć powinien?

Zaczęty przez rudasekawf, 21 Sty 2011, 10:23:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

ale to też chyba zależy jaki teatr  :hmm: my jak chodzimy do Bajki na komedie to nie widziałam jeszcze nikogo w garniturze ;) czasem jakaś babka bardziej się odstawi, ale wygląda aż dziwnie ;) raczej faceci są w jeansach, koszuli, czy jakichś sweterkach, kobiety też jeansy albo spódnice ale takie raczej codziennie :)
niemniej gdybym miała iść do narodowego to już bym się tak nie ubrała  ;)

wrobelek0403

justynaaaa2, teatr normalny - sztuka "mistrz i małgorzata" ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

Cytat: wrobelek0403 w 27 Sty 2011, 01:08:34ZE DO TEATRU NIE IDZIE SIE W JEANSACH I BLUZIE
pamętasz jak Ci pisałam,że będziesz najładniej wyglądać .... też mnie to przeraza i przykre jest ...

wrobelek0403

Cytat: aja w 27 Sty 2011, 18:51:55
pamętasz jak Ci pisałam,że będziesz najładniej wyglądać .... też mnie to przeraza i przykre jest ...

zdawałam sobie sprawe, ze problem istnieje, ale nie sadziłam, ze az w w takim stopniu :padam:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: wrobelek0403 w 27 Sty 2011, 01:08:34
po dzisiejszym wieczorze uwazam, ze KAZDY CZŁOWIEK POWINIEN WIEDZIEC, ZE DO TEATRU NIE IDZIE SIE W JEANSACH I BLUZIE :padam: :padam:

mnie juz nic nie zdziwi po tym jak w teatrze narodowym widziałam dziewczyny z gołymi brzuchami, w powycieranych jeansach etc. masakra :crazy:

marek38

#230
Czy są tutaj osoby, które cierpią na problemy związane z chorobą Zespół Aspergera? Ze swojej strony polecam Wam sprawdzić ofertę nowoczesnej poradni psychologicznej ------------, gdzie znajdziecie pomoc w zakresie psychologii oraz psychoterapii.

zuzia

marek38,
może warto się dokształcić, że Zespół Aspergera to nie choroba zanim się będzie bzdury reklamowe wrzucało.

Nikkolino

Jakieś pomysły na praktyczne gadżety reklamowe?

Deremere

#233
Notesy i długopisy z funkcją przypominania: Nieco bardziej zaawansowane długopisy i notesy, które pozwalają na nagrywanie krótkich przypomnień lub notatek głosowych, mogą być atrakcyjne dla osób, które dużo pracują.

Breloczki: Breloczki to doskonałe gadżety reklamowe, które mogą być zawsze przy sobie. Mogą mieć różne kształty, kolory i funkcje, np. otwieracz do butelek, latarkę, czy miernik poziomu dźwięku.

Ładowarki do telefonów komórkowych: Ładowarki przenośne do telefonów komórkowych są praktycznymi gadżetami reklamowymi, które mogą być wykorzystywane w podróży lub w sytuacjach awaryjnych.

Teraz jesienią można zastanowić się też nad kominem na szyję: https://ultrareklam.pl/kominy-z-nadrukiem-typu-buff Mozna zamówić z nadrukiem :)