Dzień Babci i Dziadka

Zaczęty przez golinda, 17 Sty 2011, 15:33:33

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

feeling.good

maraxw fotojokerach mają maszny, które wywołują natychmiast. Tylko format 10x15, coś około złotówki jedno

OlaFasola

maraxela media markecie w galerii dominikańskiej są za niecałą godzinę.
Może nie jakieś cuda, ale szybko.

Cytat: feeling.good w 20 Sty 2011, 08:09:39maraxw fotojokerach mają maszny, które wywołują natychmiast. Tylko format 10x15, coś około złotówki jedno

Na Jedności się czeka kilka godzin, bo oni tam mają spory ruch, bo świetnie wywołują.

goga

maraxela w rossmanie masz zdjęcia zaraz - albo usb, albo karta, albo cd - sama wkładasz, wywołujesz i już - to tak na "szybko" i jak potrzebujesz natychmiast
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

marax

#78
nie wiecie do jakiego formatu wywoluja w tym rossmanie ??

Dodany tekst: 20 Sty 2011, 11:22:26

tak na szybko ??

goga

tak od ręki to masz 10x15 - wkładasz np. usb - zaznaczasz foty i maszyna zaraz ci je wypluwa
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

marax

nO TRUDNO zrobie jakies foty jutro i tak wywolam .

jestynka

Cytat: brawurka w 19 Sty 2011, 23:19:05
gdyby moja mama dostała laurkę z wierszykiem zaczynającym się od babuniu to bym w chyba w łeb dostała  :rotfl:

ja też lol
wogóle te wierszyki sa OKROPNE!
na Dzień Mamy tez nie lepsze
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

#82
Cytat: golinda w 17 Sty 2011, 15:33:33co Wy robicie?
w tym roku nic własnorecznego :D wszystko zamówiłam, nie mamy czasu choc może laurkę naskrobiemy

kupiłam butelke piwa dla dziadka z czekolady hehehe
zrobiłam kalendarze ze zdjeciami dzieciaków
i po bombonierce dostana z napisem 'super babcia'

feeling.good

moi może wnuczkę dostaną :D

Nie mam inwencji w tym roku. Teściowie dostaną kalendarz, a moja mama fotoksiążkę do torebki.

ddu

a ja chcę rady! miałam nadzieję, że wątek powstanie
może olafasola coś doradzi? albo ktoś?
chciałam farbką pomalować stopę/dłoń , odbyć na kartonie....
ale co z tym zrobić
to może być nibydrzewo-nibykwiat, ale słabe...
kupować nic nie będę

ddu



nionczka

My nic nie robimy, ale w przedszkolu ma byc dzien babci
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

errata

ja chyba zrobię kalendarze ze zdjęciami Ani dla dziadków, a tak szczerze to w ogóle nie mam pomysłów na ten dzień. Ja swoich dziadków już od dawna nie ma i chyba wypadłam z pomysłowości na ten dzień.

Kiedyś jak Ania trochę wyrośnie to może coś takiego dziadkom jeszcze zamówimy ze zdjęciami Ani.
http://www.albumfotograficzny.com.pl/index.php/pl/produkt/13

yoy

kurcze nie mam pomysłu na prezent... A te rączki/nóżki do odbicia to czym smarujecie? zwykłą farbką czy  jakims innym cudem?



aja

ja juz wszystko odebrałam i mam nawet zapakowane

butelka z czekolady jest fajna
kalendarze wyszły w miarę ok. powinny byc zadowolone

aja

#93
fajny i w ogole mają fajne rzeczy :)

ja bym chciała dostać album na przepisy :)

Dodany tekst: 16 Sty 2012, 15:04:23

golinda ogladałas patery bo tam są dwa czerwonr talerze a chyba ostanio szukałas

ddu

podbijam, bo święto tuż tuż

OlaFasola

#95
ddu, ja w zeszłym roku robiłam z Mikołajkiem laurki. Tzn on robił swoja część, a ja później wykorzystałam jego twórczość i zrobiłam z tym "obrazów" wklejki do laurek. On malował na kolorowych kartonach maziaje łapkami, a ja zrobiłam laurkę w formie sztywnego obrazka. Z takiego szarego kartonu 3mm. Dwie warstwy, jedna z otworem, a pomiędzy nie wkleiłam obrazek Mikołajka. Można zrobić podobnie z odbijaniem dłoni/stópek.
Jak dobierzesz fajny kolor podkładu i później kontrastową farbę do odbijania, to IMO już nie trzeba tego w żaden sposób dorabiać. Możesz zrobić kolaż z 3 obrazków, stopy, dłonie i stopy/dłonie. 3 różne kolory. W formie kwadratów, naklejone jeden pod drugim na sztywnym podkładzie.

Dodany tekst: 19 Sty 2012, 14:54:54

Tu kilka inspiracji
http://www.bambinogoodies.co.uk/wp-content/uploads/2010/06/Handprint-Footprint-Art-Pop-Hands-children_s-wall-art-and-nursery-decoration.jpg
http://custom-popart.com/images/podiatry_pop_art_poster-rb13f43f5224b4a5ab7b7d98a8c971c37_afqhn_328.jpg?bg=0xFFFFFF
http://rlv.zcache.com/pop_art_hands_binder-p127429140786229994zwe9e_400.jpg

mary

Ola, fajne pomysły :thumbup: Może nie zapomnę do przyszłego roku ;)

ddu

dzięki, ola
kupiłam dziś blok techniczny, przed kąpielą w zamknietej na klucz łazience odbyło się odbijanie
po 1 stopie i 1 łapce
więcej się nie podejmuję :D

fajny pomysł z ramką, nie mam kartonu, ale moze zrobię kontrastowe z tego bloku,
dzięki za inspirację!!!!!
:beer:

zuzia

OlaFasola
a masz zdjecia swoich z ub. roku? jestem bardzo ciekawa!

elizza

ja chyba postawię na jakieś witaminki, wspomagacze zdrowia, albo jakieś ziółka czy herbatki zdrowotne - dziadkom zawsze się przydadzą... dziś muszę lecieć na jakieś szybkie zakupy...