Autor Wątek: Dzień Babci i Dziadka  (Przeczytany 20024 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OlaFasola

Odp: Dzień Babci i Dziadka
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Sty 2011, 14:57:01 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ktoś pyta cygankę dlaczego jest tak, że to małe musi iść, a duży koń na rękach, na co ona, że to duże to dziecko jej córki, a to małe to tylko dziecko synowej
Wypisz wymaluj nasza bajka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik

« Odpowiedź #26 dnia: 18 Sty 2011, 14:59:47 »
coś w tym jest, dziećmi 2 sióstr T. się interesuje.... Każdym się opiekowała... (chociaż tak naprawdę to mi na rękę, że mi tu nie przyłazi z milionem porad i stertą krytyki. Ale też troszeczkę już przesadziła)

zuzia

« Odpowiedź #27 dnia: 18 Sty 2011, 15:04:01 »
my to mieliśmy dobrze.
moja mama jest jedynaczką
tata miał siostrę, ale bezdzietną (urodziła córki już po śmierci babci)
i ja byłam oczkiem w głowie mamy mamy a R. - dziadków  ze strony taty.
chociaż generalnie i to drugie nie miało źle z żadnym z dziadków.

didi_loczek

« Odpowiedź #28 dnia: 18 Sty 2011, 15:13:14 »
Moja teściowa też traktuje Wojtka trochę jak wnuczka II kategorii Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Pierwsza i najważniejsza jest wnuczka, córka brata P.
Bo teściowa ma "misję", wychowuje K. bo rodzice ciężko pracują więc musi się małą K. zająć, siedzi z nią po 10-11h dziennie.

A na naszą sugestię, żeby brat P. wziął urlop na ten czas jak przyjedziemy w odwiedziny (a byliśmy w Polsce 2 razy) żeby mogła pobyć trochę z Wojtkiem - obraziła się na nas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

martullek

« Odpowiedź #29 dnia: 18 Sty 2011, 15:15:19 »
hmmm, to u nas było odwrotnie. mama mojej mamy od zawsze hołubiła dzieci swojego syna, a zwłaszcza starszego. my więcej czasu spędzałyśmy zawsze z babcią od strony taty.

a teraz  - moja teściowa jakoś też specjalnie się nie interesuje. jak mąż do niej nie zadzwoni i nie opowie co u nas słychać, albo się nie wprosi na obiad, to ona sama nie zaproponuje. ale jak już jesteśmy u niej, to jest super babcią.

rilla

« Odpowiedź #30 dnia: 18 Sty 2011, 15:24:20 »
u nas jest i u moich rodziców i i u teściów fajnie, widać, ze Piotruś czuje się dobrze tylko w swom domu i w domach dziadków. Ale teściowa szaleje za Piotrkiem, ale to pewnie dlatego, że mój mąż jest jedynakiem (ale jej trzecim dzieckiem). Pamiętam, że chciała, zeby miał długie włoski i był podobny do taty, a tu cała ja wyszedl:D

emcia

« Odpowiedź #31 dnia: 18 Sty 2011, 15:42:54 »
zeby miał długie włoski i był podobny do taty, a tu cała ja wyszedl:D
taki mały zonk
moja chyba nadal liczy na tę kręconą blondyneczkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #32 dnia: 18 Sty 2011, 15:50:20 »
wypisz wymaluj Emcia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tekst był taki : "zamawiam sobie blondyneczkę z kręconymi włosami i niebieskimi oczami"
powiedziałam, że to chyba nie ze mną

włosy-wiadomo, oczy zielone posiadam...
mąż to samo, no ale ... może sobie znajdzie lepszy materiał genetyczny ku uciesze babci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #33 dnia: 18 Sty 2011, 17:06:48 »
Ja za bardzo nic teściowej nie mogę zarzucić jeśli chodzi o stosunek do Leny,
ale jednak widzę różnicę w tym jak traktuje ją moja mama a jak teściowa.
Tylko, że Lena jest na razie jedyną wnuczką mojej mamy,
a moja teściowa ma dwoje wnucząt od córki (Miłosza siostry).
W dodatku bardzo dużo się nimi zajmuje, bo ma je pod opieką
kiedy szwagierka i szwagier pracują.

goga

« Odpowiedź #34 dnia: 18 Sty 2011, 17:10:53 »
a ja nie miałam tego problemu - bo oboje jesteśmy jedynakami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale w rodzinie to już różnie jest....
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

dragonfly

« Odpowiedź #35 dnia: 18 Sty 2011, 17:21:32 »
u mnie Ingrid jest jedyna wnuczka moich rodzicow a jedna z 7 u Mike'a. Tesc to chyba nawet nie pamieta imion wszytkich wnuczat  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jest bardzo dobrym dziadkiem ale dla tych starszych - pamietam jak Ingrid zobaczyl pierwszy raz to najpierw ja zbadal  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Po prostu woli bardziej kumane dzieci, tesciowa jest bardzo sprawiedliwa jezeli chodzi o babciowanie.

aniak1211

« Odpowiedź #36 dnia: 18 Sty 2011, 19:08:25 »

tekst był taki : "zamawiam sobie blondyneczkę z kręconymi włosami i niebieskimi oczami"
powiedziałam, że to chyba nie ze mną

włosy-wiadomo, oczy zielone posiadam...
mąż to samo, no ale ... może sobie znajdzie lepszy materiał genetyczny ku uciesze babci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wszystko jest mozliwe:D
Ja mam czarne wlosy,maz tez ciemne a Dominika blond krecone wloski Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Moja mama ma 3 wnuczat,stara sie traktowac jesdnakowo choc wiadomo ze synek siostry ktory z nia mieszka jest najczesciej dopieszczany Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Tesciowama teraz 2 wnuczat ale ewidentnie inaczej traktuje Dominike i drugiego,
Dominika nigdy sie nie zajmowala,nie nosila na rece,nie zmienila pampersa,nie dala jesc a drugim wnucziem zajmuje sie non stop,
ale Dominika boi sie jej:D
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

foszek

« Odpowiedź #37 dnia: 18 Sty 2011, 19:48:13 »
Pamietam rozmowe z tesciowa, zanim pojawil sie F.: najpierw byl tekst do jej corki, ze musi sie postarac i pospieszyc, poki rece jeszcze sile maja i musza nosic, a 2 zdania pozniej ze nie wie jak my sobie damy rade, bedziemy musieli chyba jakas nianke zatrudnic.
Ciekawa jestem jak to bedzie teraz, jak u nas bedzie parka a u jej corki jedno dziecko i jedno prawie dziecko (pies Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj do ktorego mowia: chodz do babci, taty itp)

errata

« Odpowiedź #38 dnia: 19 Sty 2011, 08:43:02 »
U nas obie babcie nas równo traktowały, a przynajmniej nie dało się odczuć, że któreś z wnucząt ma lepiej od pozostałych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

« Ostatnia zmiana: 20 Sty 2011, 22:59:09 wysłana przez errata »

Kata

« Odpowiedź #39 dnia: 19 Sty 2011, 09:59:00 »
U nas babcie traktowały nas bardzo odmiennie. Babcia od strony mamy się nami zajmowała w dzieciństwie i bardzo dobrze nas traktowała. Natomiast babcia ze strony taty widywała się z nami okazjonalnie i była dla nas bardzo niemiła, bo dla niej istniały tylko wnuki - dzieci jej córek, sióstr taty. Oni byli ukochanymi wnuczkami a my byliśmy Ci gorsi, obcy.

Moja córa ma jedną prababcię (mamę mojej mamy), jedną babcię (moją teściową) i jednego dziadka (mojego tatę) i mimo, że nie jest dla nich pierwszą wnuczką to odnoszą się do niej bardzo dobrze, choć z racji wieku nie bardzo są w stanie się nią sami zając, ale to już inny wątek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Pozdrawiam

Kata

sonatina

« Odpowiedź #40 dnia: 19 Sty 2011, 10:39:06 »
Ignaś w tym roku rysuje laurki dla babć i dziadków, prababć i pradziadków - farbkami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, jesteśmy jeszcze w trakcie rtealizacji bo aż 9 potrzebujemy, w sumie martwię się nawet, ze nie wyrobimy się z realizacją Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #41 dnia: 19 Sty 2011, 10:41:10 »
Ignaś w tym roku rysuje laurki dla babć i dziadków, prababć i pradziadków - farbkami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, jesteśmy jeszcze w trakcie rtealizacji bo aż 9 potrzebujemy, w sumie martwię się nawet, ze nie wyrobimy się z realizacją Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
aż 9?
mają chłopaki szczęście Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jestynka

« Odpowiedź #42 dnia: 19 Sty 2011, 12:07:47 »
Filip wymaluje farbami dla wszystkich babc tulipany, a dla dziadka jeszcze nie wiem co Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
teściowa traktuje Filipa tak smao jak inne wnuczki, chcoiaż nieraz mam wrażenie ,że jest jej ulubiencem, bo sie do niej uśmiecha ,zaczepia ją itp,a inne wnuki nie bardzo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jednak jego babcią ,jest prababcia , która opiekuje sie nim na codzień Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
moją mamę traktuje jak ciocia, ale to dlatego,że ona nie zachowuje sie jak babcia, nie wygląda jak babcia (nie ma 50 lat), do niej zreaztą jeszcze to nie dotarlo,że ma wnuka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

foszek

« Odpowiedź #43 dnia: 19 Sty 2011, 12:09:00 »
F. juz zakonczyl dziela, pomalowal plotna malarskie na rozne kolory i odcisnal na nich swoje lapki. Moze upieczemy im jeszcze wspolnie jakis torcik malenki

sonatina

« Odpowiedź #44 dnia: 19 Sty 2011, 12:37:33 »
aż 9?
2 babcie i 2 dziadków,3 prababcie, 2 pradziadki.
ale tak naprawde to w ich zyciu to tylko babcie i mój tata biorą udział.
A mój tata to uwielbia Ignasia, często zabiera go na różne wypady, wycieczki,razem czytają i układają klocki, puzzle. Mój tata niesamowicie go rozpieszcza, az mni to denerwuje. Ostatnio zabroniłam mu dawania Ignacowi słodyczy bez mojej zgody bo jak szli razem do sklepu to mały miał co chciał.

rilla

« Odpowiedź #45 dnia: 19 Sty 2011, 12:52:27 »
Piotrek miał sesję zdjęciowąNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wyszlo średnio, bo kwiatki chciał jeść i o dziwo się nie uśmiechał

Kasia

« Odpowiedź #46 dnia: 19 Sty 2011, 12:54:23 »
to jest super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #47 dnia: 19 Sty 2011, 12:55:56 »
Piotrek miał sesję zdjęciowąNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wyszlo średnio, bo kwiatki chciał jeść i o dziwo się nie uśmiechał
a mi wlasnie ta fota pozeracza tulipana najbardziej sie podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

didi_loczek

« Odpowiedź #48 dnia: 19 Sty 2011, 12:56:19 »
rilla słodkie te zdjęcia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja też próbowałam z tulipanami zrobić sama zdjęcia, były natychmiast w strzępach. Wieczorem próbowaliśmy jeszcze raz, P. cykał fotki a ja trzymałam te resztki tulipanów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i coś udało się wybrać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tutaj duże buziaki dla feeling Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #49 dnia: 19 Sty 2011, 12:57:05 »
świetne to pierwsze zdjęcie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kurde - jak to zrobic, żeby na czarno-białym tylko jeden element kolorowy był ?

Dodany tekst: 19 Sty 2011, 12:58:07
a mi wlasnie ta fota pozeracza tulipana najbardziej sie podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ej - ty też musisz od Franko w tym roku prezent robić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 19 Sty 2011, 12:58:40
didi_loczek pokaż !!!
« Ostatnia zmiana: 19 Sty 2011, 12:58:40 wysłana przez goga »