Autor Wątek: Dzień Babci i Dziadka  (Przeczytany 20028 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Odp: Dzień Babci i Dziadka
« Odpowiedź #125 dnia: 21 Sty 2012, 15:31:43 »
ja swojej babci nie mam już żadnej.
dziadka też nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #126 dnia: 21 Sty 2012, 15:48:21 »
zuziak ja też nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #127 dnia: 21 Sty 2012, 17:07:06 »
ja swojej babci nie mam już żadnej.
dziadka też nie
Też nie mam, od lat. P. ma tylko jedną babcię, ale kłótnie rodzinne spowodowały, że nawet nie możemy jej odwiedzić (a jestesmy 30 km od niej...) - smutne to.
Wysyłamy kartki regularnie, ale nie mamy pojecia, czy w ogóle do niej dochodzą - równie dobrze może je przechytywać synowa (ciotka P.) i wyrzucać do kosza. Coby babcia sądziła, że zapomniano o niej doszczętnie...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

callja

« Odpowiedź #128 dnia: 21 Sty 2012, 17:49:19 »
właśnie dostałam sms od mamy: dziękuję za prezent, jednak liczyłam na laurkę
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dała czadu...

golinda, Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na spokojność - cóż, Twoja Mama to ten typ, że jak sie jej ciastko da, to oznajmi, że jednak chciała lizaczka...
nie dogodzisz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

znam to aż za dobrze, nie ma jak kochana rodzinka... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 21 Sty 2012, 17:49:43 wysłana przez callja »

mignon

« Odpowiedź #129 dnia: 21 Sty 2012, 17:51:04 »
ja mam tylko jedną babcię, tę mniej ulubioną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale zawsze do niej dzwonię; dziadków nie mam, jednego nigdy nie znałam, drugiego prawie nie pamiętam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda, no to mama pojechała...  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #130 dnia: 21 Sty 2012, 18:30:06 »
Ja z moja zgadałam sie nt. laurek, no i przy okazji powiedziałam ze Michal laurki jeszcze nie potrafi zrobić a ja za niego robić nie bedę (bo czegoś takiego, w swoim przypadku, nie uznaję), dodałam ze jak troche podrosnie to pewnie ją zasypie bazgrołkami pt. laurka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zresztą Michał oprócz kwiatka wyśpiewał babciom "kocham Cię a ty mnie...." no myślę ze to lepsze niz laurka "ode mnie"

Kasia

« Odpowiedź #131 dnia: 21 Sty 2012, 18:46:23 »
tym bardziej że jestem plastycznym antytalenciem
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja tez, chociaz tutaj mogłabym zwalić na miska i jeszcze młody by owacje dostał ze tak "ładnie"

Kasia

« Odpowiedź #132 dnia: 21 Sty 2012, 18:51:34 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tego nie przewidziałam!

zuzia

« Odpowiedź #133 dnia: 21 Sty 2012, 21:19:49 »
ja w ub. roku zrobiłam laurki, Michał je przyozdobił po swojemu.

justynaaaa2

« Odpowiedź #134 dnia: 21 Sty 2012, 22:08:52 »
golinda no komentarz mamy lekko bez sensu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja babcie i dziadków znałam wszystkich i to bardzo długo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mogę nawet powiedzieć że mam 3 babcie i 3 dziadków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 2 dziadków już nie ma, ale ci dziadkowie naj naj naj są na szczęście stosunkowo młodzi, cieszą się niezłym zdrowiem i oby jak najdłużej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w końcu za 3 miesiące ponownie zostaną dziadkami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mam nadzieję że jeszcze bardziej ich to odmłodzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Kata

« Odpowiedź #135 dnia: 22 Sty 2012, 22:25:28 »
Ja zrobiłam dla babć i dziadka laurki w imieniu Małej i z jej pomocą. Na okładce było jej zdjęcie z babcią/dziadkiem a w środku odbite stópki i rączka. Ona miała frajdę jak to przygotowywaliśmy a obdarowani też bardzo się ucieszyli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Pozdrawiam

Kata

aja

« Odpowiedź #136 dnia: 22 Sty 2012, 22:33:35 »
co do komentarzy... bardzo sie podobały kalendarze - to był super  pomysł ale bardzo mnie zdziwił mojej mamy komentarz "bardzo fajne, świtny pomysł ale troszke niedopracowałaś" nie wiem co jej się stało bo raczej ona daleka od komentarzy,kótóre mogą komus sprawic przykrosć

errata

« Odpowiedź #137 dnia: 23 Sty 2012, 12:03:52 »
aja może jakąś ważna dla niej datę pominęłaś?

mary

« Odpowiedź #138 dnia: 23 Sty 2012, 12:22:05 »
ale troszke niedopracowałaś"

ja nie bardzo ogarniam, jak można coś takiego powiedzieć dostając prezent. Nawet jeśli jakaś data została pominięta.

aja

« Odpowiedź #139 dnia: 23 Sty 2012, 12:30:43 »
(zaznaczenie)

haha o swoich inienionach zapomniałam                     

aja może jakąś ważna

errata

« Odpowiedź #140 dnia: 23 Sty 2012, 23:58:10 »
aja no widzisz i sprawa się wyjaśniła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj