Autor Wątek: Dzień Babci i Dziadka  (Przeczytany 20023 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

margareta

Odp: Dzień Babci i Dziadka
« Odpowiedź #100 dnia: 16 Sty 2012, 13:41:44 »
Dzisiaj na gruponie:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #101 dnia: 16 Sty 2012, 13:51:38 »
ja juz wszystko odebrałam i mam nawet zapakowane

butelka z czekolady jest fajna
kalendarze wyszły w miarę ok. powinny byc zadowolone

aja

« Odpowiedź #102 dnia: 16 Sty 2012, 14:47:49 »
fajny i w ogole mają fajne rzeczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja bym chciała dostać album na przepisy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 16 Sty 2012, 15:04:23
golinda ogladałas patery bo tam są dwa czerwonr talerze a chyba ostanio szukałas
« Ostatnia zmiana: 16 Sty 2012, 15:04:24 wysłana przez aja »

ddu

« Odpowiedź #103 dnia: 18 Sty 2012, 15:57:40 »
podbijam, bo święto tuż tuż

OlaFasola

« Odpowiedź #104 dnia: 19 Sty 2012, 14:49:37 »
ddu, ja w zeszłym roku robiłam z Mikołajkiem laurki. Tzn on robił swoja część, a ja później wykorzystałam jego twórczość i zrobiłam z tym "obrazów" wklejki do laurek. On malował na kolorowych kartonach maziaje łapkami, a ja zrobiłam laurkę w formie sztywnego obrazka. Z takiego szarego kartonu 3mm. Dwie warstwy, jedna z otworem, a pomiędzy nie wkleiłam obrazek Mikołajka. Można zrobić podobnie z odbijaniem dłoni/stópek.
Jak dobierzesz fajny kolor podkładu i później kontrastową farbę do odbijania, to IMO już nie trzeba tego w żaden sposób dorabiać. Możesz zrobić kolaż z 3 obrazków, stopy, dłonie i stopy/dłonie. 3 różne kolory. W formie kwadratów, naklejone jeden pod drugim na sztywnym podkładzie.

Dodany tekst: 19 Sty 2012, 14:54:54
Tu kilka inspiracji
« Ostatnia zmiana: 19 Sty 2012, 14:54:54 wysłana przez OlaFasola »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mary

« Odpowiedź #105 dnia: 19 Sty 2012, 14:58:22 »
Ola, fajne pomysły Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Może nie zapomnę do przyszłego roku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #106 dnia: 19 Sty 2012, 19:37:13 »
dzięki, ola
kupiłam dziś blok techniczny, przed kąpielą w zamknietej na klucz łazience odbyło się odbijanie
po 1 stopie i 1 łapce
więcej się nie podejmuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

fajny pomysł z ramką, nie mam kartonu, ale moze zrobię kontrastowe z tego bloku,
dzięki za inspirację!!!!!

zuzia

« Odpowiedź #107 dnia: 19 Sty 2012, 20:26:46 »
OlaFasola
a masz zdjecia swoich z ub. roku? jestem bardzo ciekawa!

elizza

« Odpowiedź #108 dnia: 20 Sty 2012, 10:32:59 »
ja chyba postawię na jakieś witaminki, wspomagacze zdrowia, albo jakieś ziółka czy herbatki zdrowotne - dziadkom zawsze się przydadzą... dziś muszę lecieć na jakieś szybkie zakupy...

OlaFasola

« Odpowiedź #109 dnia: 20 Sty 2012, 10:40:25 »
OlaFasola
a masz zdjecia swoich z ub. roku? jestem bardzo ciekawa!
Właśnie z końcowym efektem nie mam niestety, tylko z fazy przygotowywania.

aja

« Odpowiedź #110 dnia: 20 Sty 2012, 15:42:41 »
OlaF. siedzę przez Ciebie  i kleje,rysuje, odbijam rączki ... zaczciało nam się laurek  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #111 dnia: 20 Sty 2012, 22:10:42 »
Właśnie z końcowym efektem nie mam niestety, tylko z fazy przygotowywania.
też mogą być Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #112 dnia: 21 Sty 2012, 00:21:58 »
ja z braku potomstwa, nadal te dni obchodzę ze swojej perspektywy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nasi rodzice pewnie najbardziej by się ucieszyli, gdybyśmy im oznajmili że zostaną dziadkami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no ale nic z tego, nie w tym roku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
moi dziadkowie są w sanatorium teraz, chcieliśmy pojechać na weekend i zrobić im niespodziankę ale jakoś się zgapiliśmy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a wiele bym dla nich oddała, mimo że dziadek nie jest moim prawdziwym dziadkiem (drugi mąż babci) to są najukochańsi na świecie i tak wiele im zawdzięczam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj piękne miałam dzieciństwo dzięki nim i nawet teraz bardzo mi pomagają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pojadę do drugiej babci (od ojca) ale bardziej z grzeczności niż z przekonania  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pewnie odwiedzimy dziadków M., ale bardziej dla babć niż dla dziadka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

rudasekawf

« Odpowiedź #113 dnia: 21 Sty 2012, 13:38:45 »
nasi rodzice pewnie najbardziej by się ucieszyli, gdybyśmy im oznajmili że zostaną dziadkami Cheesy no ale nic z tego, nie w tym roku
bosssze to jak u mnie, moja mama co roku pyta mnie kiedy w końcu będą mogli obchodzić to święto.... wkurza mnie to niezmiernie.

Dodany tekst: [time]sob, 21 sty 2012, 13:40:10[/time]
Do mojej babci nie dzwonię nawet, bo widziałam ją w życiu ze cztery razy i jak dzwoniłam w zeszłym roku, to nie wiedziała kim jestem. Było mi bardzo przykro.

Idziemy za to do kochanej babci Marcina, która jest dla mnie jedyną babcią jaką znam taką od serca :
« Ostatnia zmiana: 21 Sty 2012, 13:40:21 wysłana przez rudasekawf »

mobka

« Odpowiedź #114 dnia: 21 Sty 2012, 14:06:46 »
Zadzwonilam do mojej babci. Na razie jako pierwsza (i pewnie jedyna) z czworga wnuczat. Z moja mama rozmawialam, ale od Kuby zyczen nei skladalam. Poczekam az bedzie swiadomy i sam bedzie skladal. Jakby byla na miejscu, to pewnie jakiegos kwaitka by dal.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mary

« Odpowiedź #115 dnia: 21 Sty 2012, 14:13:16 »
bosssze to jak u mnie, moja mama co roku pyta mnie kiedy w końcu będą mogli obchodzić to święto.... wkurza mnie to niezmiernie.
kurcze, przegięcie! Zwłaszcza, że Wy dopiero rok po ślubie! Też by mnie to wkurzało.

Mobka, ja też nie planuję składać życzeń od N. Damy tylko prezenty (zdjęcie w ramie) - życzenia to dopiero jak N. będzie mówił coś więcej niż mamama i baba buba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #116 dnia: 21 Sty 2012, 14:40:35 »

a mnie chyba nawet to nie wkurza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj raczej cieszy, bo wiem że byliby bardzo fajnymi dziadkami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #117 dnia: 21 Sty 2012, 14:48:36 »
raczej cieszy, bo wiem że byliby bardzo fajnymi dziadkami
ja wiem, że będą fajnymi dziadkami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tyle, że nie powiedziałam mamie, że się staramy, liczyłam na niespodziankę. Minął rok i nic, tym bardziej jakoś mnie to dołuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #118 dnia: 21 Sty 2012, 15:00:07 »
rudasekawf
Twoja mama jest nieswiadoma ze sie staracie tak dlugo,moze jej powiedz,
nie bedzie juz tego typu komentarzy:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

rudasekawf

« Odpowiedź #119 dnia: 21 Sty 2012, 15:17:41 »
moze jej powiedz,
ojjj nieeee, to nie jest dobry pomysł. teraz przygląda się mi dziwnie i sugeruje, że jestem w ciąży przy każdym wydęciu brzucha, czy mdłościach. Gdyby wiedziała, że się staramy to raczej nie dałaby mi żyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wiem, że jej komentarze wynikają z niewiedzy, ale i tak się wkurzam, w sumie to sama na siebie, że nie mogę zajść Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonatina

« Odpowiedź #120 dnia: 21 Sty 2012, 15:21:38 »
My właśnie skończylismy wyklejać takie laurki , sztuk 8 i ruszamy do babć i przy okazji dziadków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #121 dnia: 21 Sty 2012, 15:24:16 »
My właśnie skończylismy wyklejać takie laurki , sztuk 8 i ruszamy do babć i przy okazji dziadków Smiley
ślicznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #122 dnia: 21 Sty 2012, 15:24:54 »
za to uwielbiam moich rodziców
nigdy nie dopytywali o ewentualne dziecko, moja mama otwarcie twierdzi, że do bycia babcia jej sie nie śpieszy
(a większośc jej koleżanek ma już mocno wyrośniete wnuki)
na glupkowate sugestie niektórych członków rodziny, kiedy zostanie babcią, odpowiada że nie wie i jej to nie interesuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonatina

« Odpowiedź #123 dnia: 21 Sty 2012, 15:25:46 »
To nie jest nasza laurka, ale robilismy na wzór właśnie takiej i fajnie wyszły i nie są aż takie czasochłonne co jest ważne przy takiej ilości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #124 dnia: 21 Sty 2012, 15:26:14 »
a co do wątku to i ja i P mamy juz tylko po jednaj babci
on pewnie zadzwoni do swojej, ja do swojej, chociaz moja z powodu zaawansowanej demencji pewnie i tak nie skojarzy po co dzwonie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj