Dzień Babci i Dziadka

Zaczęty przez golinda, 17 Sty 2011, 15:33:33

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Zreflektowałam się, że to mało czasu!

Dla mojej mamy zamówiłam:
http://www.decobazaar.com/produkt-serca-dla-babci-306465.html

i do tego jeszcze ręcznie wykonana laurka ze zdjęciem N.

dla teściów chciałabym zamówić zdjęcie na płótnie (może oklepane, ale nie mam pomysłu i czasu), ewentualnie kubki/filiżanki ze zdjęciem

co Wy robicie?

zuzia

ja dla wszystkim przygotowałam laurki od M. + oczywiście jego wkład :)
i do tego zdjęcia - z teściami i prababcią była sesja na mazurach u fotografa
a z moją mamą zdjęcia zrobi mój brat (chyba, że wiedźma naczelna sobie o mnie przypomni :pray:)

Kata

Ja kupiłam duże ramki na zdjęcia i zamierzam w nich umieścić po 4-5 zdjęć Małej i podarować je babciom i dziadkowi. Myślałam nad zrobieniem ręcznie klejonych albumów labo kalendarzy ale się nie wyrobię, bo za późno się za to wzięłam. Wydaje mi się, że się ucieszą, tylko teraz przede mną wybór tych kilku zdjęć nie jest wcale łatwy :)
Pozdrawiam

Kata

rilla

my zrobilismy Piotrkowi małą sesje zdjeciowa i jedno zdjecie wywolalismy duze, a reszte normalne male. W piatek idziemy do jednych dzidkow, w niedziele do drugich, mysle ze usmiech malucha to najlepszy prezent

magdalinska

my czekoladki, bo nie ma ani czasu, ani zdolnosci, ani pomysłow na cos innego ;)

didi_loczek

Właśnie zrobiliśmy kilka zdjęć Wojtkowi, miał trzymać w ręce tulipany ale zanim ogarnęłam aparat to kwiatki były w strzępach :D no ale kilka zdjęć udało się zrobić. Wyślemy je razem z kartkami z życzeniami.

feeling.good

ja zrobiłam w photoshopie dyplomy dla dziadków. Na każdym jest tekst, kilka małych zdjęć Stasia i duże zdjęcie z którymś z dziadków. A, i najważniejsze - zeskanowany odcisk dłoni Stasia. Wywołałam to jako matowe zdjecie w formacie a4, włożę w antyramę.
Do tego kupiłam kubki w empiku. Powinno starczyć :D

zuzia

feeling.good
a wrzucisz zdjęcie?

feeling.good


goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

konwalia


mobka

feeling, super!

A wiecie, ze ja myslalam, ze dzien babci/dziadka jest za tydzien. A to juz teraz... wiec lipa troche, bo sie nie wyrobie pewnie :(

aniak1211

Cytat: didi_loczek w 17 Sty 2011, 19:09:20miał trzymać w ręce tulipany ale zanim ogarnęłam aparat to kwiatki były w strzępach Cheesy no ale kilka zdjęć udało się zrobić.
Tez tak robilismy na pierwszy dzien dziadkow:D
i tez kwiatki byly w strzepach:D

Nasi dziadkowie dostana z lekkim poslizgiem jakies czekoladki;D
chyba ze cos znajde;)

zuzia


Kasia

feeling.good super pomysł :thumbup: bardzo mi się podoba
dałabym taki dyplom mojej mamie ;) ale głupio by wyszło z tesciową ;)

wiec bedą bilety do kina, niech sobie babcie pójdą, obejrza film i odsapną :)


Lwica

Ja kupuję kubki do herbaty z napisami Najlepszy Dziadek i Babcia (będą teraz w promocji w Realu ładne) i kupuje po opakowaniu lekarstw dla nich (moze to głupie ale wiem, ze duzo ich to kosztuje a o oboje codzinnie je biorą) więc zamiast czekoladek torche ich odciążymy.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

Lwica

Cytat: sputnik w 18 Sty 2011, 14:11:36a dla teściowej wielka figa nawet bez maku, niech spada na sosnę, babunia od 7 boleści co to wnuczkę 4 razy od urodzenia widziała.

Hhehe ja też kupuję tylko dla "moich"  :friends:
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

Kasia

Cytat: Dorotka1981 w 18 Sty 2011, 14:13:33
Hhehe ja też kupuję tylko dla "moich"  :friends:

u mnie to nie przejdzie ;) D. byłoby przykro ;)

Lwica

Cytat: Kasia w 18 Sty 2011, 14:17:52u mnie to nie przejdzie  D. byłoby przykro

W "naszej" sytuacji to innego wyjścia nie mam i ogólnie wisi mi to!
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

Kasia

u nas oficjalnie babcie traktujemy równo
tylko że babcie nas tak nie traktują :( moja urobiona jak wół, pomaga ile moze, za małym szaleje
a teściowa, no cóż, zła nie jest ale pomóc to tylko jak się ja poprosi

wiec prezenty obu sie należą ale dyplon najlepszej babci tylko mojej mamie :D
ale ze załozenie jest aby traktowac je po równo to niestety takiego wyróznienia oficjalnego robic mi nie wypada ;)
chociaz nieoficjalnie moja mama i tak wie ze o ona jest babcią numer jeden i nikt tego nie zmieni :)


poczekam na okres przedszkolny ;) wtedy michał bedzie robił takie laurki jakie mu serducho podpowie i absolutnie nie bedę w nie wprowadzała korekty ;) i sprawiedliwosci i równego traktowania w tym zakresie uczyła :D

Kasia

Cytat: golinda w 18 Sty 2011, 14:45:15


pamiętacie historyjkę ze starą cyganką?

moja babcia (m. taty) ją mojej mamie opowiedziała ..... jak mnie gnoja małego na kolana nie wzięła bo zmeczona a duzo starszego brata ciotecznego w podskokach na reku nosiła

OlaFasola

#22
Miko sam zrobił laurki dla dziadków :D Ja tylko coś z tego wytnę i dodam fotorelację z pracy nad prezentami :)

Dodany tekst: 18 Sty 2011, 14:52:51

Cytat: golinda w 18 Sty 2011, 14:45:15bo mama mamy to co innego niż mama taty Smiley

pamiętacie historyjkę ze starą cyganką?

Ja nie znam tej historii, ale u nas też tak jest, że teściowie nie bardzo się interesują młodym. Za to córka siostry M jest ich oczkiem w głowie.

OlaFasola

Cytat: golinda w 18 Sty 2011, 14:55:37ktoś pyta cygankę dlaczego jest tak, że to małe musi iść, a duży koń na rękach, na co ona, że to duże to dziecko jej córki, a to małe to tylko dziecko synowej
Wypisz wymaluj nasza bajka :)

zuzia

my to mieliśmy dobrze.
moja mama jest jedynaczką
tata miał siostrę, ale bezdzietną (urodziła córki już po śmierci babci)
i ja byłam oczkiem w głowie mamy mamy a R. - dziadków  ze strony taty.
chociaż generalnie i to drugie nie miało źle z żadnym z dziadków.