Claridadowa norka - poszukiwanie nowej norki str. 10

Zaczęty przez claridad, 17 Sty 2011, 13:05:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elve

kuchnia jest piękna

w sumie to mało konstruktywne było to co napisałam :rotfl:

claridad

#51
Elve wiesz, gdybym ja urządzała to mieszkanie od początku to oczywiście inną kuchnię bym wzięła :) (mam już w Ikei upatrzoną ;) a tak to jest jak jest i trzeba z tym żyć. Kuchnia mi się ogólnie podoba i jest fajna, inna sprawa, że "nie-moja" i z tym się zgodzę :) Za to już sypialnie urządzę po swojemu :D

Sonja - z ważnych info to kuchnia jest praktyczna :D szafki czyszczę raz na tydzień a one i tak się błyszczą i prawie nie widać brudu :)

Dodany tekst: 23 Sty 2011, 12:04:44

a gdzie jeszcze w Wawie można pooglądać fajne łóżka, poza Ikeą? :)

Dodany tekst: 23 Sty 2011, 12:17:49

No okej, odwiedziny w Ikei były, póki co w grę wchodzi w zasadzie jedno Ikeowe łóżko :(


http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S19872903
z zagłówkiem

ono mi się jakby nawet podoba ale chętnie bym sobie coś jeszcze pooglądała coby mieć pewien wybór :D dawać mi tu namiary na fajne sklepy z łóżkami! (tylko nie BRW bo mam u rodziców w domu i szlag mnie z tym trafia)

nionczka

Cytat: wrobelek0403 w 22 Sty 2011, 15:15:24marax ma racje, nie kupuj białej kanapy


oj nie, nie kupuj, nie... nawet bez dziecka zaraz jest brudna
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

claridad

nionczka

ale ja w ogóle nigdy nie pisałam że chcę kupić kanapę lol lol lol lol lol

nionczka

#54
Cytat: claridad w 23 Sty 2011, 11:05:39szafki czyszczę raz na tydzień

Lo matko! Jestes moja bohaterka!

Dodany tekst: 23 Sty 2011, 23:22:04

4 marca bedzie rok odkad tu mieszkamy i jeszcze nie czyscilam szafek kuchennych
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

claridad

nionczka

oj uwierz że nie lol lol lol lol  daleko mi do perfekcyjnej pani domu :D

wrobelek0403

Cytat: sonja w 23 Sty 2011, 10:06:40
O właśnie Clari, a mi się szalenie podoba, zwłaszcza kuchnia jak się domyślasz :)

kuchnia boska, tez mi sie taka marzy :dreaming:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

#57
Cytat: claridad w 18 Sty 2011, 14:19:09
ja jako takich problemów nie mam ale T. ma spore i w grę wchodzą tylko twarde. No jasne, chcemy wypróbować materace tylko nie wiem np. czy sprężynowe brać czy inne, któreś z nich są lepsze/gorsze, jak z trwałością takich materacy itd.  Na stronie Ikei są jakieś różniaste, sprężynowe, poliestrowe itd. Chyba cały dzień spędzimy w Ikei oglądając wszystko :crazy:

my kupowaliśmy materac w agacie. http://www.agatameble.pl/pl//blizej-nas/salony
na dziale z materacami spędziliśmy ze 2 godziny, wypróbowaliśmy różne, pani nam opowiadała, jakie są różnice. trudno się wybiera, jak to jest twój pierwszy materac łóżkowy, bo nie wiesz, jak będzie. ale w końcu się zdecydowaliśmy i nam służy. tak że sprawdzać, sprawdzać, sprawdzać :)

Dodany tekst: 24 Sty 2011, 13:52:41

Cytat: martullek w 18 Sty 2011, 15:09:07claridad, ale chyba są też materace z dwiema strefami. po jednej stronie dla osoby lżejszej, po drugiej dla cięższej. obiło mi się coś takiego o uszy. pewnie tylko są odpowiednio droższe

tam gdzie kupowaliśmy nie były droższe. babka nam wytłumaczyła, jak to się rozkłada, teraz już dokładnie nie pamiętam, ale były do wyboru takie materace jak są dysproporcje wagowe i wzrostowe. żeby ta druga osoba z łóżka nie spadła, jak pierwsza wstaje :D

justynaaaa2

claridad widzę że się już przeprowadziliście  :bravo: podoba mi się mieszkanie, nowoczesne i kuchnia fajna  :thumbup:

claridad

Mam pytanie i prośbę o subiektywne opinie. Będziemy jeszcze szukać w sklepie polecanym przez Zuziaka ale wstępnie z Ikei wchodzą w grę dwa łóżka:

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S19872903
(tylko niestety na obecną chwilę bez zagłówka bo zagłówek jest mocowany do ściany a w tym mieszkaniu nie chcemy wiercić w ścianach)

albo biały Malm, który będzie w połowie kwietnia
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S69849849
do tego zaglówek (oczywiście też biały)
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40109418

I za brimnesem przemawia:
- jest wysoki
- ma 4 super pojemne pojemniki w których można schować połowę świata
- podoba on mnie się  :rotfl:

Przeciw:
- obecne spanie bez zagłówka
- zagłówek jest w sumie taki se bo boczne półki nie są wysuwane
- bez zagłówka potrzeba stolik nocny

Malm. Za nim przemawia:
- zagłówek! z chowanymi półkami na którym można przymocować lampki do czytania i jest czad :D
- sam z siebie posiada zagłówek więc nawet jak ie kupimy półek od razu to i tak zagłówek będzie
- nie potrzeba stolika nocnego :D

Przeciw:
- nie ma pojemników do schowania połowy świata :(

No i już się zakręciłam jak słoik i sama nie wiem :D Pomożecie? :D

konwalia

clari brimnes bo miejsce do przechowywania zawsze się przyda

fasolka1980

clari - ale pod malma mozesz dokupic szuflady w których tez sporo schowasz... myślę ze będą pasowały....ja miałam hopena, teraz mam engan i tez się te szuflady mieszczą

marax

1 lozko ladniejsze. na pulkach drugiego ja mialabym polowe swieta i wyglodaloby to koszmarnie .

claridad

#63
konwalia
no właśnie to pragmatyzm ale zagłówek mnie denerwuje ze go nie będzie :( Ja duuużo czytam w łóżku i tłumaczę i jak mi T. uświadomił to w cholerę rzeczy robię w łóżku (poza oczywistymi ihhihihi) co do których zagłówek będzie niezbędny. I już nie wiem  :crying: :crying: :crying:

Dodany tekst: 01 Kwi 2011, 21:18:57

maraxela
ale te półki są wysuwane w sensie nawet jak masz bajzel to możesz je wsunąć i schować i nic nie widać :D

marax

#64
hahaha ja myslalam ze to wisi nad lozkiem lol lol

Dodany tekst: 01 Kwi 2011, 21:22:29

nad lozkiem mozesz sobie powiesic ze 3 polki na ksiazki bedzie bardziej porecznie niz wysuwanie tego

claridad

#65
Cytat: maraxela w 01 Kwi 2011, 21:21:18
hahaha ja myslalam ze to wisi nad lozkiem lol lol

Dodany tekst: 01 Kwi 2011, 19:22:29

nad lozkiem mozesz sobie powiesic ze 3 polki na ksiazki bedzie bardziej porecznie niz wysuwanie tego
no własnie nie chcemy wiercić w ścianach :(

Dodany tekst: 01 Kwi 2011, 21:25:04

maraxela
zresztą ja nie o książkach w sumie mówię :D Na książki to ja kupię wielgachnego i pojemnego hemnesa :D
Ja mówię o: okularach, budziku, kremie do rąk, kremie do stóp, filiżance z herbatą, laptopie, obrączce (którą zawsze gdzieś posiewam), komórce, skarpetkach jakby w nocy było zimno :D, lekach itd. czyli pierdyliard drobiazgów, które gdzieś trzeba trzymać :)

marax

Cytat: claridad w 01 Kwi 2011, 21:23:07
no własnie nie chcemy wiercić w ścianach :(

Dodany tekst: 01 Kwi 2011, 20:25:04

maraxela
zresztą ja nie o książkach w sumie mówię :D Na książki to ja kupię wielgachnego i pojemnego hemnesa :D
Ja mówię o: okularach, budziku, kremie do rąk, kremie do stóp, filiżance z herbatą, laptopie, obrączce (którą zawsze gdzieś posiewam), komórce, skarpetkach jakby w nocy było zimno :D, lekach itd. czyli pierdyliard drobiazgów, które gdzieś trzeba trzymać :)
powiem ci ze niczego z ww rzeczy nie potrzebuje przy lozku :)

claridad

ihahahah :D ja potrzebuję dużo :D i jeszcze pomadkę kamforową na tuż przed snem  :rotfl:

marax

Cytat: claridad w 01 Kwi 2011, 21:27:39
ihahahah :D ja potrzebuję dużo :D i jeszcze pomadkę kamforową na tuż przed snem  :rotfl:
w lozku pachniesz kamfora ?? a sexi flexi to co ?

claridad

maraxela
oj jak przewiduję sexi flexi to używam po  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

marax

Cytat: claridad w 01 Kwi 2011, 21:33:42
maraxela
oj jak przewiduję sexi flexi to używam po  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
hahaha jakas z funkcja dezynfekcyjna?

claridad

maraxela
ej no :D to moja ukochana pomadka i wcale nie wali kamforą na odległość :D jedynie szczypie lekko w usta co wręcz może się niektórym wielbicielom ostrych klimatów podobać ;)

justynaaaa2

claridad haha ależ się uśmiałam :D

claridad

Cytat: justynaaaa2 w 01 Kwi 2011, 21:49:59
claridad haha ależ się uśmiałam :D
osoba się nie śmieje tylko do łóżek się ustosunkuje :D stosunkuje, iahahahahah :D

justynaaaa2

#74
mi się podoba to łóżko z tą dobudówką półkową suwaną - inka chyba ma takie :) fajowe jest bo z głowy się ma szafki nocne :)

a tak poza tematem to dostała mojego smsa  :P