Urlop w marcu

Zaczęty przez golinda, 17 Sty 2011, 09:59:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

Cytat: Kasia w 31 Sty 2011, 14:17:15
no własnie jeszcze Kanary wchodza w rachube :knuje: zobaczymy, bedziemy kupowac na ostatnia chwilę :)
no własnie skoro wam nie zależy na niczym konkretnym to możecie poczekać :)
nie to żebym odradzała sri lankę, bo moi rodzice byli i też na tydzień i było super ale właśnie ten lot męczący  :crazy: zanim się zdąży człowiek przestawić to już wraca  ;)
też bym kiedyś chciała tam pojechać :)

Kasia

no nie zależy nam :) urlop marcowy to głównie dla pobyczenia się :) więc nam wszystko jedno :)
tylko aby ciepło było i basen z ciepłą woda był

Ja Kanary rozważałam ale coś ostatnio mojemu D. w oczy nie wpadały, widocznie źle szukał a ja jeszcze nie buszuję w necie w tym temacie :D
a teraz widzę że rzeczywiscie tanio coś mozna trafić http://www.itaka.pl/strony/2/i/2077.php?SEARCH[impreza_type]=0&SEARCH[dest]=Wyspy+Kanaryjskie&SEARCH[termin]=2011-3&SEARCH[from]=WAW%2CWZZ%2CWAB&SEARCH[cena_od]=0&SEARCH[cena_do]=0&SEARCH[std_from_val]=2&SEARCH[std_to_val]=5&SEARCH[promoonlny]=&SEARCH[hoteltype]=&SEARCH[ileosob]=

D. ostatnio sobie wymyslił Polinezję Francuska opluty ale jak zobaczył ceny to go lekko zmroziło lol lol lol

niewiemjaka

Kasia a tam na wyspy kanaryjskie za dziecko do 2 lat sie placi ? nie placi? jak to jest?

rudasekawf

#53
O Rany, zachciało się im rewolty w tym Egipcie :/ My z M. tez mamy wykupione wczasy w Egipcie na dwa tygodnie do sharmu z neckermana w terminie co prawda 6.07, ale i tak sie martwie czy tam sie uspokoi troche do tego czasu. Nie chcialabym rezygnowac, tak bardzo sie ciesze, szczególnie, ze od pięciu lat nie byłam nigdzie na wakacjach :/ Jak to wygląda w biurach podróży jak wycieczka zostaje odwołana bo MSZ zabrania wyjazdow do tego kraju? może ktoś sie orientuje?

justynaaaa2

rudasekawf wszystko zależy od biura ;) są biura które już wstrzymały loty do Egiptu np. do końca lutego a ludziom, którzy mają wykupione w tym czasie wycieczki proponują w zamian inny kierunek ale są też biura które nadal nie wstrzymały lotów i klienci lecą, ale na własną odpowiedzialność, część rezygnuje ale kasy im chyba na razie nie zwracają, też mogą sobie jedynie zmienić kierunek i termin  :hmm:

w waszym przypadku to jeszcze dużo czasu, Neckermann raczej żadnej przewałki nie zrobi więc ja bym na razie czekała bo chyba i tak niewiele możecie zrobić :hmm:

rudasekawf

chyba masz rację
Cytat: justynaaaa2 w 31 Sty 2011, 16:41:23ja bym na razie czekała bo chyba i tak niewiele możecie zrobić hmm

poczekamy jeszcze zanim w panice zacznę wydzwaniać do neckermanna :):). Moi rodzice jada w czerwcu, mam nadzieje ze im się tez wycieczka uda.

wrobelek0403

Kasia jedzcie na Madere :) cudowny łagodny klimat, ciepło - w marcu upałów nie bedzie, ale i tak zupełnie inaczej niz w szarej Polsce :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

#57
Cytat: niewiemjaka w 31 Sty 2011, 15:31:11
Kasia a tam na wyspy kanaryjskie za dziecko do 2 lat sie placi ? nie placi? jak to jest?

za dziecko do 2 lat z reguły sie nie płaci tzn uiszcza się jakies symboliczne oplaty z tytułu ubezpieczenia
jedne biura biora bardziej symbolicznie inne mniej ;)

My w itace rok temu płaciliśmy za Michała chyba z 8zł
a exim w zeszłym roku policzyl sobie około 100zł

dzisiaj jak kanary z Itaki sprawdzałam to wyszło cos ponad 200zł

dziecko siedzi na kolanach w samolocie ale bagaz ma jak dorosły :jejeje:

Dodany tekst: 31 Sty 2011, 23:47:50

Cytat: wrobelek0403 w 31 Sty 2011, 17:25:20Kasia jedzcie na Madere Smiley
o to musze popatrzec :) tylko abysmy nie zmarźli ;) bo my bardzooooooooooo ciepłolubni :D
Egipt w sezonie nam nie straszny ;)


Jeszcze jedno co mnie zastanawia, kurde teraz strach kupowac wycieczki ale kurdę czekac tez nie wiadomo czy warto .... bo ludziska sie rzuca na to co jest a biura moga jeszcze ceny podnieść np. na takie kanary

justynaaaa2

Kasia wykupcie coś z rainbow tours, może wygracie ;D
http://www.rainbowtours.pl/wakacjezadarmo-regulamin

Kasia

Cytat: justynaaaa2 w 01 Lut 2011, 00:09:38
Kasia wykupcie coś z rainbow tours, może wygracie ;D
http://www.rainbowtours.pl/wakacjezadarmo-regulamin

no fajnie :)
a jak padną? to bedę miala wakacje do końca zycia :P lol

justynaaaa2

Cytat: Kasia w 01 Lut 2011, 00:41:47
no fajnie :)
a jak padną? to bedę miala wakacje do końca zycia :P lol

haha :D ale chyba raczej nie padną, mają dość bogatą ofertę ;)

suegro

Podłączam się do pytania, bo mamy tydzień na podjęcie decyzji.

Mnie na razie przychodzi do głowy Maroko, Gran Canaria, Teneryfa.
Cypr za chłodny.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

katgoli

#62
golinda - moze Dubaj lub Oman ?

Kasia


katgoli

Kasiu wiem...potrafie czytac  ;) nie wiem jakie ceny sa w Polsce ale widzialam np. na Expedii juz oferty od 500 €- wylot np. z Berlina....

justynaaaa2

#65
golinda nie patrz na te temperatury w tabelach, bo to są średnie, zawsze jest cieplej :)
ja bym brała Kanary  :thumbup:
http://www.wakacje.pl/wczasy/hiszpania/?od-2011-03-07,6-7-8-9-dni,do-2011-03-29,do-2600zl,samolotem,z-warszawy,3-gwiazdkowe,all-inclusive,cena-rosnaco

suegro

golindaGran Canaria jest cieplejsza. Poza tym własnie tak jak Justa pisze - Egipt też w tabelach ma niższe temperatury niż w rzeczywistości.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: katgoli w 01 Lut 2011, 11:36:09
Kasiu wiem...potrafie czytac  ;) nie wiem jakie ceny sa w Polsce ale widzialam np. na Expedii juz oferty od 500 €- wylot np. z Berlina....

ale co sie obrusza :P ja powaznie pytam :P jakbym trafiła taka oferte to bym pojechała :)
pomyslałam że moze ty gdzies trafiłaś :)

magoo

mysle ze Gran Canaria i okolice Maspalomas, Puerto Rico powinny dac rade
w grudniu bylo wystarczajaco cieplo zeby sie poopalac i zanurzyc w wodzie wiec w marcu powinno byc tym bardziej ok
ale generalnie sugeruje samo poludnie wyspy, tam jest najcieplej

katgoli

Cytat: Kasia w 01 Lut 2011, 12:07:50
ale co sie obrusza :P ja powaznie pytam :P jakbym trafiła taka oferte to bym pojechała :)
pomyslałam że moze ty gdzies trafiłaś :)

;) wlasnie widzialam na Expedii sporo ofert od 500€ ale jak golinda mowi wlasnie tylko ze sniadaniem- ja z tych co nie lubia jedzenia w Hotelu wiec mi by odpowiadalo...

na mojej ulubionej stronie travelzoo.de jest oferta na poczatek kwietnia do Dubaju za 720 € - 7 dni z polwyzywienien...
golinda all inc to chyba pozaostalo tylko Marokko ale nie wiem jak tutaj z bezpieczenstwem  :hmm:

sonja

#70
Cytat: golinda w 01 Lut 2011, 10:42:39
laski! no gdzie jechać na tydzień w marcu, żeby ciepło było (min. 25C), fajne nurkowanie i cena do 2500zł?

Moim skromnym zdaniem wszystkich tych warunków i jeszcze AI nie da się w tej cenie połączyć ;D
Najcieplej będzie w Maroku, ale tu sytuacja polityczna też niepewna. Poza tym tu fajny hotel z ALL też najtańszy nie będzie, Maroko jest paradoksalnie dość drogie.
O fajne nurkowanie w naszych okolicach poza Egiptem trudno ;D
Najbezpieczniejsze są pewnie za to Kanary.

Ja czekam spokojnie aż TUI odwoła mój wyjazd 25.03. i wtedy pewnie zmienimy termin na pierwszy wiosenny wylot do Turcji/ Grecji. O ile się da. No chyba, że się uspokoi, w co średnio wierzę ;D

niewiemjaka

dziewczyny a last minute sensowne sa juz w kwietniu/maju?
czy takie LM super hiper to tylko w szczycie ?

konwalia

Cytat: niewiemjaka w 02 Lut 2011, 16:19:08LM super hiper to tylko w szczycie ?
najlepsze w sezonie neistety

suegro

No to my już się zdecydowaliśmy. :)
Lecimy pod koniec lutego na Gran Canarię, zabukowaliśmy hotel, D znalazł dobre połączenia lotnicze.

Jakby komuś biuro podróży robiło problem ze zwrotem kasy za wycieczkę do Egiptu to:

http://www.federacja-konsumentow.org.pl/story.php?story=740
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

errata

suegro super :) i oczywiście zazdroszcze ;)