Urlop w marcu

Zaczęty przez golinda, 17 Sty 2011, 09:59:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

zwiedzać i odpoczywać - ja bardzo lubię cos zobaczyć, urlop leżący - plażujący to dla mnie nuda, wiec nawet w Egipcie szukałam zwiedzania, nurkowania , zeby nie ciągle ta plaża ;) niemniej trochę plażowania kąpania nie zaszkodzi nigdy - ale tym razem nie chce tego. Chce cos zobaczyć odpocząć połazić moze jakieś auto wynająć, nurkowanie i rowery odpuszczę sobie ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

konwalia

salsa grecja wyspy, rzym?

Kasia

salsa ja bym gdzies w Europę celowała :) nawet niekoniecznie te turystyczne-plazowe rejony :)
jak nie chcesz plazowac to może warto wykorzystac ten wyjazd na miejce, do którego byscie normalnie raczej nie zawitali ze wzgledu na brak dostepu do moza?


salsa

Cytat: konwalia w 18 Sty 2011, 14:40:23
salsa grecja wyspy, rzym?
a nie będzie w kwietniu tam zimno??? Grecja... ja bym mogla ale moj maz ma uraz po pracy u grzeków i jeszcze trochę musimy poczekać, poza tym chcemy za rok jechać ze znajomymi na rejs po wyspach Greckich :)

ja myślałam o Hiszpanii albo Portugalii ale to drugie moze byc droższy wyjazd...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Kasia

Cytat: konwalia w 18 Sty 2011, 14:40:23rzym?
własnie :) rzym, londyn, paryż ... czy inne tego typu miasta :D

salsa

Cytat: Kasia w 18 Sty 2011, 14:42:25
salsa ja bym gdzies w Europę celowała :) nawet niekoniecznie te turystyczne-plazowe rejony :)
jak nie chcesz plazowac to może warto wykorzystac ten wyjazd na miejce, do którego byscie normalnie raczej nie zawitali ze wzgledu na brak dostepu do moza?


dla nas morze nie jest konieczne na wakacje :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Kasia

Cytat: salsa w 18 Sty 2011, 14:43:06
dla nas morze nie jest konieczne na wakacje :)
oki ok tak tylko proponuję :) zawsze wsklejałaś foty z nad jakiejśc wielkiej wody wiec tak skojarzyłam :)

salsa

KAsia, ja połowy naszych wyjazdów nie wklejałam bo mi sie albumów robić nie chce, ale co roku brykamy w góry :)
właśnie cały czas myślę zeby tu - wielkiej kasy też bym nie chciała wydać.......

dobra spadam na zajecia :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

cumberland

Cytat: konwalia w 18 Sty 2011, 14:18:43na maderze czy wyspach kanar. temp powietrza by mi odpowiadała, wody juz mniej, bo lubię ciepłą

ja się w grudniu w ołszynie kąpałam i woda jest ciepła :)

fasolka1980

salsa Wyspy Kanaryjskie są zawsze dobrym rozwiązaniem. Tam jest podobna temperatura przez cały rok.

martullek

ja byłam na Kanarach, bałam się tej zimnej wody w oceanie, a była wręcz ciepła. byliśmy w październiku

didi_loczek

salsa a może Malta? chociaż w kwietniu max. może być ze 20 stopni  :hmm: ale jest dużo do zwiedzania ;)

zwierzatko_mojej_mamy

a ja bym chciala do madrytu.. tak mi sie tam podobalo te kilka dni ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

#38
Cytat: golinda w 18 Sty 2011, 20:07:15
ładnie, ale jakoś mnie super nie zachwycił...
Wiedeń ładniejszy ;D


ja tylko nocami i knajpiano w sumie ;) ale wieden to nuda byla ;) takie za klasyczne ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: golinda w 18 Sty 2011, 21:22:26
bo w złych miejscach byłaś! ;)

a Madryt śmierdział tą ich okropną wędliną
rzygać mi się chciało jak tylko wychodziłam z hotelu - to był czas okołoświąteczny i pełno straganów z mięchem było
fuj!
i żarcie okropne! za to w Wiedniu..... mmm... :dreaming:


no wiesz?? :> zarcie okropne? :> jaka wedlina smierdzi ? :> ja zostalam w madrycie oskarzona o posiadanie wydrazonych nog, bo tyle jadlam, az mi sie uszy trzesly ;D jakby mnie zostawili tam i codziennie po 4 bary tapas bym zaliczala to bym chyba wrocila w postaci kuli ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

phi ;P to nie jedz ;P ja bym mogla zamieszkac w barze tapas ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

#41
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 18 Sty 2011, 21:29:03ja bym mogla zamieszkac w barze tapas


a ja razem z toba ;D

Dzis kolezanka z pracy poleciala do madrytu :( :( Mam nadzieje, ze uda mi sie wiosna.

Dodany tekst: 21 Sty 2011, 18:35:00

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 18 Sty 2011, 21:14:29ale wieden to nuda byla


No jesli bylas tylko w Schönbrunn to tak lol lol, ale trojkac bermudzki nudny nie jest ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

no sytuacja wyglada nieciekawie, dodatkowo przez ten Egipt i Tunezje to jakies biura mogą zbankrutować i jak tu planowac wyjazd  w ogóle :(

my teraz na sri lankę polujemy :D zastepczo za Egipt.

suegro

Cytat: golinda w 31 Sty 2011, 11:16:52
widzę, że pojechaliśmy do Egiptu... :crazy:

To tak jak my.
Mamy wykupioną wycieczkę na 25.02.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

Kasia ooo fajnie :) ale na tydzień czy na 2?

Kasia

Justa, na tydzień
tylko cholera jest problem ze wykluczając Egipt kolejne kierunki kosztuja co najmniej 2 razy drozej niz planowaliśmy wydac :padam: no ale gdzieś trzeba wyjechać (musimy! odreagować i odpocząć), no pokrzyzowali nam ostro plany  tą rewoltą :(

no i jeszcze teraz się zastanawiam które biuro zbankrutuje, z którego wykupic wycieczke aby nie umoczyć

A o wakacjach to juz w ogóle nie chce mysleć, chyba w koncu samochodem pojedziemy :zly:

justynaaaa2

Kasia no niestety wielka lipa z tym Egiptem, bo co by nie mówić był to kierunek gdzie w każdej chwili, za małe pieniądze można było sobie wyskoczyć ot tak :( ja bym wybierała teraz biura które mają szerszą ofertę niż egipt, tunezja, turcja, maroko - takie sun&fun może długo nie pociągnąć  :hmm:
tui, neckermann, itaka, ecco holiday - tu bym się raczej nie obawiała chociaż podejrzewam że w większości bp oferta egiptu była wiodąca  :hmm:
podziwiam że na tydzień chce wam się tyle czasu lecieć ;D ja bym już tak daleko tylko na tydzień nie poleciała ;)

Kasia

#47
Justa my innego wyboru nie mamy, w marcu mozemy sobie na tydzień polecieć a blizszych kierunków brak :(
z najtańszych to cypr i sri lanka wyskakuja.
a podejrzewamy ze na cyprze w marcu az tak ciepło nie bedzie.




Dodany tekst: 31 Sty 2011, 14:11:33

Cytat: justynaaaa2 w 31 Sty 2011, 14:05:11takie sun&fun może długo nie pociągnąć  hmm
no własnie sun&fun, exim to teraz ryzykowne biura, do marca moze jeszcze pociagną ale na wakacje to juz strach

justynaaaa2


Kasia

no własnie jeszcze Kanary wchodza w rachube :knuje: zobaczymy, bedziemy kupowac na ostatnia chwilę :)