Ujędrnianie

Zaczęty przez rudasekawf, 16 Sty 2011, 19:46:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rudasekawf

Witam,
jako, że nadszedł styczeń i nowy rok wizja wakacyjnych wyjazdów wydaję się jakaś bliższa.  :thumbup: :thumbup: i z tego cieszyć się należy. Jednakze stan pewnych części ciała pozostawia wiele do życzenia i sama myśl o strojach kąpielowych trochę przeraża. W szczególności mam tutaj na mysli biel mego ciała ( z ktorą walcze chodząc na solarium od dwóch tygodni), jak i brak jedrności pewnych "dupnych"  ;) ;) części ciała.  I stąd moje pytanie --> czego używacie aby ujędrnić swoje ciało, nadać mu trochę jakiejś takiej elastyczności, aby smutne oczka celulitowych fałdek trochę się uniosły i rozweseliły :)

rudasekawf

Cytat: golinda w 16 Sty 2011, 19:58:33solarium nie pomoże  w odzyskaniu jędrności, za to zbliży skórę do starości

zgadzam się , że na jędrnośc nie pomoże ale ...
Cytat: rudasekawf w 16 Sty 2011, 19:46:31mam tutaj na mysli biel mego ciała ( z ktorą walcze chodząc na solarium od dwóch tygodni),

W malych ilościach- korzystając z głową solarium chyba nie ma az tak zgubnego wpływu na skórę? Nie jestem dermatologiem, więc pytam? ( byłam dwa razy na 7 minutek i już nie widac mi tak zył na skórze).

Co do ćwiczeni to zgadzam sie w stu a nawet więcej procentach. Jestem nauczycielem wf :P, chodze minimum 3x tyg na aerobik dodatkowo basen i gra w siatkówke, ale pomimo tego skora nie wygląda jędrnie w okolicach pośladkow i bioder.  ( dodam, ze jestem osoba szczupła 56-57 kg).

Polecano mi ostatnio raz w tygodniu peeling z kawy i oliwy z oliwek? czy ktoś stosował?

emcia

Cytat: rudasekawf w 16 Sty 2011, 20:54:37Polecano mi ostatnio raz w tygodniu peeling z kawy i oliwy z oliwek? czy ktoś stosował?
dopiero zaczynam
trudno mi cokolwiek powiedzieć oprócz tego, że pięknie się po nim pachnie

konwalia

Cytat: rudasekawf w 16 Sty 2011, 20:54:37byłam dwa razy na 7 minutek i już nie widac mi tak zył na skórze).
rudasek przy rozszerzonych naczynkch, żyłkach szkodzisz sobie bardziej przegrzewając skórę, lepiej kup sobie dobry samoopalacz

u mnie na ujedrnienie sprawdzały się ćwiczenia, peelingi, masowanie gabką syrena(rewelacja za 3zł), codzienne balsamowanie

salsa

co to za peeling kawowy ??
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

ale kawa taka zmielona kawa ?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

magoo

mozna jeszcze dodac nieco oliwy z oliwek

rudasekawf

Cytat: konwalia w 17 Sty 2011, 09:00:27przy rozszerzonych naczynkch, żyłkach szkodzisz sobie bardziej przegrzewając skórę
chyba masz racje .. . wydaje mi się, ze po solarium bardziej widoczne sa zylki na nogach (takie pajączki) o dziwo mam je tylko na piszczelach :/ mialam nadzieje ze jak troszke skóra się przybrązowi to nie beda takie widoczne.

Cytat: golinda w 17 Sty 2011, 09:18:53kawa, sól i cynamon
do tego odrobina żelu myjącego i robimy peeling
nie wiem czy ujedrnia, ale skóra meeega gładziutka!

Wypróbowałam wczoraj peeling sama kawa mielona do miseczki i troche oliwy z oliwek. Musze powiedzieć, że jestem zadowolona z efektu, prawda skóra gładsza sporo. Muszę wypróbować z tym cynamonem może da lepszy zapach bo po wcozrajszym peelingu zapach kawy nie chciał zejsc;/ i moj M. się skarżył, że z taka kofeina to nie zaśnie :P:P

emcia

ja robię z kawy, soli, cukru, cynamonu, oliwki ziajowej antycellulitowej i oliwy z oliwek
mam na dłuugo

najpierw się myję, a potem to nakładam
balsamowac już się nie trzeba, bo oliwka zostaje na skórze
golindy sposób z żelem jest szybszy

rudasekawf

Cytat: golinda w 17 Sty 2011, 22:18:53polecam masaże w gabinetach (ręczne albo za pomocą urządzeń)

a jakie rodzaje masażu trzeba wybrac? jaka jest cena takich masaży? i ile trzeba zabiegów żeby widoczny był efekt? może się orientujesz jeśli sama byłaś?

konwalia

#11
ja chodziłam przed ślubem na masaże kamieniami
wzięłam 3 zabiegi i już było widać poprawę skóry
http://regeneracja-spa.pl/batorego/program-wyszczuplajacy-z-kamieniami-z-drzewa-wacapou_501.html

trzeba pytać, ja płaciłam z góry(jeszzce za zabiegi na twarz) to dostałam rabat

uwaga, momentami bolało, ale do przezycia, ale to tylko świadczy o tym, że było coś do rozbicia :D
były silniejsze zabiegi, ale poziom bolesności wyższy, a mi zależało na przyjemności też-najlepiej wybrać dobry gabinet i niech kosmetyczka doradzi po obejrzeniu skóry

konwalia

golinda, tam gdzie chodzę endermologie polecali raczej przy cellulicie, na jędrność raczej masaże manulane, ale pewnie zależy od gabinetu

a jeszcze chodziłam(prezent od koelżanki) na taki pakiet 12 zabiegów masaż w kombinezonie maszyną-poci się człowiek nieźle

mayagaramond


Cytat: salsa w 17 Sty 2011, 13:29:21
ale kawa taka zmielona kawa ?

tak, ja zawsze bralam zaparzona ;D

Tego peelingu nie powinno sie stosowac przy skorze naczynkowej.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

rudasekawf

Cytat: mayagaramond w 18 Sty 2011, 18:43:14tak, ja zawsze bralam zaparzona Grin
a ja brałam taka zmielona odrazu z opakowania :) suchą.

przy skórze naczynkowej teoretycznie nie mozna robic nic :/ nie badźmy smieszni nikt nie kaze zdzierac skóry tym peelingiem :) mam zamiar kupić sobie na naczynka na piszczelach jakas maść co można na balsam wetrzec ( żeby troche je wzmocnić) jest kilka na rynku polcanych na różnych forach. Używacie czegoś takiego?

Co do ujędrniania to zakupiłam sobie Garnier ujędrniający, smaruje się trzeci dzień :) oczywiście już szukam efektów wiedzac, że musi to potrwac ahhh ta naiwność. jesli cos sie podniesie uniesie obwiśnie ujędrni to dam wam cynk czy balsam działa :P

salsa

Cytat: golinda w 18 Sty 2011, 20:39:17wszystkie z wyciągiem z kasztana
ale takiego kasztana z Huty :D :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

rudasekawf

#16
Nooo po około miesiącu stosowania mogę Wam powiedzieć, że jestem naprawdę zadowolona z tego Garniera na ujędrnianie.
- Po pierwsze skóra jest widocznie bardziej napięta
- O dziwo zmniejszył się celulitis na pośladkach i udach
- Szybko się wchłania i można odrazu się obrać po posmarowaniu
- piękny zapach tego kosmetyku
- przez miesiąc stosując codziennie wieczorem na uda pośladk i tułów ( na ręce i łydki stosuje nawilżający) zużyłam tylko ok 1/4 opakowania :)

inkageo

Jakiż to garnier?
Może ja, jako osoba starsza, o siedzącym trybie życia, jednak skorzystam :D
Imagine there is no hate

marax

#18
inka garnier to ci ujedrni sila wyobrazni - jak sie nie poruszasz to nic ci tylka nie ujedrni

inkageo

Troszkę się ostatnio ruszałam, nie przesadzaj  :rotfl: :rotfl: :rotfl: Żeby wyjść na fajkę, to dużo schodów było  :rotfl:
Imagine there is no hate

wrobelek0403

Cytat: inkageo w 15 Lut 2011, 13:55:00
Troszkę się ostatnio ruszałam, nie przesadzaj  :rotfl: :rotfl: :rotfl: Żeby wyjść na fajkę, to dużo schodów było  :rotfl:

lol lol lol lol poza tym poslismy do konca drogi i z powrotem lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rudasekawf

Cytat: golinda w 15 Lut 2011, 09:27:24rudasekawf, jak osoba 25-letnia, po awf (więc raczej uprawiająca sport i nie mająca siedzącego trybu życia) może mieć problemy z jędrnością skóry
jak widać można. Nie wisi mi do kolan i absolutnie nie narzekam na wygląd :) ale jednak zaobserwowałam różnicę w wyglądzie skóry na niekorzyść przez dłuższy okres czasu. Może związane jest to z tym, że schudłam bo z 65 na obecnie 54kg.

Ja jestem zadowolona z kupna tego balsamu. Może to placebo może nie, ale skoro ja uważam siebie za atrakcyjniejszą niż przed zastosowaniem to zadanie chyba zostało spełnione :)

Cytat: golinda w 15 Lut 2011, 09:27:24no i umówmy się - cudowny balsam ujędrniający skórę... - to raczej między bajki...

myślę, że tu nie chodzi o cudowny balsam czy nie. Wiadomo, że leżąc na kanapie balsam nic nie pomoże. Ale jako składowa kompleksowego działania mającego na celu poprawę samooceny dostaje odemnie wysoką notę :) I polecam go ...

zwierzatko_mojej_mamy

a ja wierze jak najbardziej, bo mam jakis ujedrniajaco cos tam i jak sie posmaruje nim raz na ruski rok to caly dzien nastepny mam bosko gladka skore na udach - nie robi tego zaden krem czy balsam taki normalny - natomiast nie kazdy ujedrniajacy to robi ;) a to czy splyca cellulit czy ujedrnia glebiej to nie wiem, bo 1. malo sie przygladam, 2. za rzadko uzywam ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

emcia

polecam Eveline 3d extreme jakoś tak
mam balsam, ale serum podobno jeszcze lepsze
plus peeling z kawy kilka razy w tygodniu

rudasekawf

Cytat: emcia w 15 Lut 2011, 17:57:06plus peeling z kawy kilka razy w tygodniu
można tak czesto się peelingować? ja slyszałam, ze nie częściej niż raz w tygodniu