Wiosna/Lato 2011!!!!!!!!!!!!!!!

Zaczęty przez mayagaramond, 16 Sty 2011, 12:25:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

a w krakowie mi juz chwile temu river island zlikwidowali i mnie potluklo z tego powodu, bo kochalam tam kupowac ;(
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

dragonfly

Cytat: siog w 23 Sty 2011, 15:22:31
nie mam niestety. ale widzialam zdjecia z preview i powiem ze jest booooska. w sklepach w uk od 28 marca. lece kupowac bo cudne ciuchy
:dance: :dance: :dance: jak sie ciesze, ze jestem juz w uk :D

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magoo

#78
mayagaramond  :beer:

claridad


konwalia

golinda bardzo fajna ultramini
który kolor?

konwalia

Cytat: golinda w 23 Sty 2011, 18:16:39tylko pod nią się chyba za bardzo stanika nie zakłada, prawda? plecy odkryte...
raczej nie, ale przecież nie potrzebujesz ;)

mayagaramond

nie podoba mi sie w niej, ze jest i krotka i "dziure" na plecach. Wg mnie jest too much. I jesli juz to nadaje sie do wyjscia, do galerii handlowej przeciez w niej nie pojdziesz ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


mayagaramond

#85
Cytat: golinda w 23 Sty 2011, 19:02:49maya, bardzo ładna, ale na tę okazję ja potrzebuję właśnie czegoś takiego jak tamta

ja szukam do pracy ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


sonja


konwalia

golinda ja sobie tak myslałam, czy ja bym coś takiego założyła i w sumie tak-ale jako tunikę do obcisłych spodni, leginsów

sonja

Ja bym założyła jako kiecę, ale ja ostatnio w sumie lubię krótkie :) tyle, że mi bez stanika to średnio wygodnie ;D

konwalia

Cytat: sonja w 23 Sty 2011, 19:22:30tyle, że mi bez stanika to średnio wygodnie
ja bez stanika nawet po domu nie chodzę, bo mi grawitacja ciagnie lol

inkageo

#91
Ale gołe plecy plus grube rajstopy i kozaki?  :hmm: Może przynajmniej buty lżejsze?

Dodany tekst: 23 Sty 2011, 19:37:20

W sumie fajna ta sukienka :)
Imagine there is no hate

claridad

o mamo, ta fioletowa jest cudna!!!!!

inkageo

No i wiesz, że ostatnio paczki z asosa idą wieki... Dwa razy już czekałam ponad dwa tygodnie :(
Imagine there is no hate

emcia


mayagaramond

Jedyne co mi w tej fioletowej przeszkadza to poliester...

Ale jedwabna zorzeta kosztuje 1000€:

http://www.net-a-porter.com/product/108465

Trzeba sie nauczyc szyc ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Ja nie zaglądam na net-a-porter już, bo nie mam po co ;) Na wyprzedaży i tak było drogo dla mnie ;)
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: inkageo w 23 Sty 2011, 19:42:45
Ja nie zaglądam na net-a-porter już, bo nie mam po co ;) Na wyprzedaży i tak było drogo dla mnie ;)

te mi w oko wpadly:

http://www.net-a-porter.com/product/81280

ale za duzo wydalam kasy w tym miesiacu. Chociaz cene maja naprawde OK.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

#98
Cytat: mayagaramond w 23 Sty 2011, 19:46:02
te mi w oko wpadly:

http://www.net-a-porter.com/product/81280

ale za duzo wydalam kasy w tym miesiacu. Chociaz cene maja naprawde OK.
Eeeeee te mi się nie podobają :)

Dodany tekst: 23 Sty 2011, 19:47:17

Ani ta guma z boku, ani przecierany kolor ;) Znajdziesz lepsze :) :)
Imagine there is no hate

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"