Wiosna/Lato 2011!!!!!!!!!!!!!!!

Zaczęty przez mayagaramond, 16 Sty 2011, 12:25:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

a ja właściwie nie mam swetrów. MUSZĘ sobie koniecznie jakiś kupić

claridad

ja jestem uzależniona od swetrów :D i w ogóle to jestem niezadowolona ze swoich ciuchów i chyba mam całą szafę do wymiany :D

konwalia

ja zamówiłam sobie taką, ale ja krótkich nie lubię:

claridad

Cytat: golinda w 23 Sty 2011, 11:54:53
no ewentualnie nie musi miec dekoltu, ale krótka musi byc ;D

:D :D :D :D

inkageo

Imagine there is no hate

siog

#55
Cytat: inkageo w 23 Sty 2011, 12:15:31
Mi się ta podoba, ale kolor bottle green:
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1356068

inka piekna jest ta kiecka!

Dodany tekst: 23 Sty 2011, 12:23:19

a ja zachorowalam na ten plaszcz ale tyle kasy nie wydam, poczekam az przecenia

http://shop.shoerepair.se/en/images/3222/large.jpg

konwalia

Cytat: golinda w 23 Sty 2011, 12:58:00
nie znoszę ciuchów-worków!
mi się to czasem podoba na szkapach :D, ale  przy duzym biuście i biodrach taki worek daje wrażenie dwóch rozmiarów więcej

inkageo

#57
A widziałaś pokaz mody, jak się fajnie układa? Bo na zdjęciach średnio i rzeczywiście workowato ;)

Dodany tekst: 23 Sty 2011, 13:05:21

I ponawiam apel ;) Gdyby ktoś coś zamawiał z mango, to będę wdzięczna za dorzucenie sukienki, koszty wysyłki na pół ;)
Imagine there is no hate

ddu

inka, głupio mi, że nic nie mam nowego, więc chyba wieczorem poszukam tego mango i może coś w końcu sobie wybiorę ;)

claridad

#59
Inka wiesz, że chcemy tę samą sukienkę? :D Może zrobimy zbiorcze zamówienie? :D Ja bym jeszcze chciała kilka rzeczy (ze dwie) ale już drugiego 50zł nie zapłacę za wysyłkę a z karty i tak ściągają od razu :( To co, DDu się zastanawiaj i robim :D

Dodany tekst: 23 Sty 2011, 13:22:37

siog - pani od płaszcza ma fascynujący obuw :D

marax

a mi sie ta sukienka inki nie podoba jakbym sie wybierala do zakonu to sobie zamowie :)

konwalia

golinda ale ja wiem, że mam teraz kg za duzo i mnie to nie razi jak ktos to powie, kwestia podejścia do wlasnej osoby
i nie napisałam szkapa, żeby kogos obrazić, zreszta żadna na strefie tak nie wygląda ;)

marax

druga sprawa odnosnie tego materialu z ktorego jest sukienka /Moim zdaniem takie wzory bardzo uwidaczniaja mankamenty cery,since pod oczami,pryszcze itd Jak nie ma sie idealnej cery to takie wzory /kolory wszystko potegują

inkageo

W tej przód jest ok, ale to rozcięcie dziwne na plecach mi się nie podoba ;)
Imagine there is no hate

claridad

Cytat: maraxela w 23 Sty 2011, 13:53:24
druga sprawa odnosnie tego materialu z ktorego jest sukienka /Moim zdaniem takie wzory bardzo uwidaczniaja mankamenty cery,since pod oczami,pryszcze itd Jak nie ma sie idealnej cery to takie wzory /kolory wszystko potegują
no ja nie mam idealnej cery ale też bez przesady no :D sińców pod oczami nie mam, pryszcze okazjonalnie. Kieckę mierzyłam w Mango i układała się fajowo :)

inkageo

#65
Gdyby nie olej opałowy kupiłabym tą   :dreaming:
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1514862

Pewnie mało komu się spodoba, więc jest szansa, że jeszcze ją przecenią ;)

Dodany tekst: 23 Sty 2011, 14:21:24

Cytat: maraxela w 23 Sty 2011, 13:33:17
a mi sie ta sukienka inki nie podoba jakbym sie wybierala do zakonu to sobie zamowie :)
Ja do pracy się zgrzebnie ubieram, trzeba dodawać sobie powagi ;)
Inspiruję się niezmiennie panią Frau :D Zresztą M. nawet tak na mnie rano mówi, jak się ubieram :D
Imagine there is no hate

marax

#66
ta zolta fajna kolor nie moj ale kroj ok :) Dlaczego sie ubierasz jak zakonnica bez przesady .............Nie wiem po co sobie lat dodawac .

inkageo

Ej no nie jak zakonnica, bez przesady ;) Ale mini plus dekolt to na imprezę, a nie do pracy ;)
Ja lubię koszulę, na to dopasowany sweterek i spodnie zaprasowane na kant ;)
Imagine there is no hate

magoo

Cytat: inkageo w 23 Sty 2011, 14:18:03

Inspiruję się niezmiennie panią Frau :D Zresztą M. nawet tak na mnie rano mówi, jak się ubieram :D
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

inkageo

Za to szaleję czasem z kolorami ;)
Imagine there is no hate

marax

#70
ej no nie trzeba odrazu mini i dekolt zeby nie wygladac jak pani frau ................

Dodany tekst: 23 Sty 2011, 14:48:21

dla mnie na szczecie temat stroju do pracy nigdy nie bedzie istnial coz za oszczednosc :)

inkageo

No ja żartuję z tą panią Frau ;)
Imagine there is no hate

siog

River Island ma przepiekna kolorowa kolekcje! chyba pod kon marca wchodza te ciuchy. Mam ochote na zolte spodni i fioletowe i kolorowe topy. Ogolnie przejadla mi sie czern.

magoo

Cytat: siog w 23 Sty 2011, 15:11:04
River Island ma przepiekna kolorowa kolekcje! chyba pod kon marca wchodza te ciuchy. Mam ochote na zolte spodni i fioletowe i kolorowe topy. Ogolnie przejadla mi sie czern.
masz linka??  :pray:

siog

nie mam niestety. ale widzialam zdjecia z preview i powiem ze jest booooska. w sklepach w uk od 28 marca. lece kupowac bo cudne ciuchy