Wiosna/Lato 2011!!!!!!!!!!!!!!!

Zaczęty przez mayagaramond, 16 Sty 2011, 12:25:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka


zwierzatko_mojej_mamy

#26
kurczaki, juz sie nie moge doczekac az sobie cos kupie! :D niby jeszcze 4 tygodnie sie ma mi wsysac ten brzuch? :> to musze jakas torbe wlasnie wczesniej kupic, bo wybuchne ;)

Dodany tekst: 19 Sty 2011, 22:09:48

a damkowy zestaw piekny w calosci...
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

damka


zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: golinda w 19 Sty 2011, 22:10:17
w jakim sensie?


no w sensie takim, ze teraz sie zmniejsza z dnia na dzien - nieduzo, bo nieduzo, ale jednak - no i kiedys osiagnie limit zmiejszania samoistnego ;) i o taka date mi chodzi ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

siog

#29
mam upatrzone juz buty i kardigan. Mam zamiar kupic kilka sukienek, topow/ Jedyna wielka zmiana na ten sezon porzucam czarny i kupuje tylko kolory!

Dodany tekst: 19 Sty 2011, 22:54:35

buty:
http://www.net-a-porter.com/product/81402
musze miec sandaly Lanvina i kardigan Marni w zgaszonej fuksji. i czerwony top Margieli. To z wiekszych upatrzonych i wymarzonych. Reszta jak pojdzie.


Dodany tekst: 20 Sty 2011, 09:49:03

buty Dieppa Restrepo

http://diepparestrepo.com/site/_collections/newadditions/newadditions.html


claridad

bardzo złe jest to, że zrobiłam właśnie zakupy w Mango. Ale mają taaaaakie przeceny że nie mogłam no, nie mogłam nie zrobić :D teraz tylko czekać aż przyjdzie, niach niach niach :D

mayagaramond

claridad- a ja mialam ostatnio w Mango problem. oddalam bez paragonu sweterek, ktory sie rozwalil i musialam wydac 39,95€, inaczej by przepadlo ;D

I  nic nie moglam znalezc.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Cytat: claridad w 21 Sty 2011, 19:02:41
bardzo złe jest to, że zrobiłam właśnie zakupy w Mango. Ale mają taaaaakie przeceny że nie mogłam no, nie mogłam nie zrobić :D teraz tylko czekać aż przyjdzie, niach niach niach :D
Ile zapłaciłaś za wysyłkę? 50 zł? Ja już kiedyś nawkładałam do koszyka, ale jak zobaczyłam ile mi doliczyło za wysyłkę, to ze złości zamknęłam stronę ;)
Imagine there is no hate

claridad

no, za wysyłkę 49zł, owszem. Ale przeliczyłam, że to są rzeczy co je miałam upatrzone dwa miesiące temu w sklepach - za 5 ciuchów zapłaciłam 170zł a na latanie po sklepach mangowych i outletach po prostu nie mam czasu (i nawet nie chodzi o to żem taka zarobiona tylko, że pracuję do 19:30 no i później nie mam już ani chęci ani czasu na szaleńczą jazdę samochodem do centrum handlowego). Także stwierdziłam, że rypać to, tak rzadko sobie kupuję ciuchy, że poświęce już te 49zyla ;)

maya ja ogólnie lubię Mango ale zawsze jest tak, że z danej kolekcji podoba mi się zaledwie kilka rzeczy. Ja bardzo lubię sukienki od nich, każda którą mam jest bosko uszyta i wysmukla (co w moim przypadku, bycia małym muminkiem jest ważne) :)

inkageo

#35
Szkoda, że już zamówiłaś, bo ja sukienkę chcę :( Jak ktoś będzie zamawiał to niech da znać :) Sukienka za 99 zł, to nie chcę 49 zł za wysyłkę płacić.. Chociaż w koszyku to ja mam już rzeczy za 550 zł ;)

Dodany tekst: 21 Sty 2011, 19:56:58

Ta mi się podoba :)
Imagine there is no hate

claridad

Cytat: inkageo w 21 Sty 2011, 19:55:53
Szkoda, że już zamówiłaś, bo ja sukienkę chcę :( Jak ktoś będzie zamawiał to niech da znać :) Sukienka za 99 zł, to nie chcę 49 zł za wysyłkę płacić.. Chociaż w koszyku to ja mam już rzeczy za 550 zł ;)
kurczę a nawet miałam napisać, że będę zamawiać a wspólna wysyłka to zawsze taniej ale akurat coś tam ode mnie w robolu chcieli i później już się spieszyłam zamówić zanim szef przyjdzie :D

mobka

Mi sie w mango podobaja bluzki koszulowe, ale nie zamowie, bo nie wiem czy beda dobre :( Z koszulami/bluzkami mam ten problem, ze czesto biust mi wychodzi na zebrach ;D Podoba m sie tez jeden sweterek kaszmirowy...

mayagaramond

Cytat: mobka w 21 Sty 2011, 20:03:45Podoba m sie tez jeden sweterek kaszmirowy...


nie kupuj. Ja kupilam, na szczecie na przecenie, wiec za 35€, a nie za 70€ i po jednym zalozeniu poszedl szew...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

claridad

Ja w ogóle z Mango mam tak, że kupuję tylko to co naprawdę zmierzę. Już niezliczoną ilość razy miałam tak, że na coś się w necie napaliłam od nich, poleciałam mierzyć i w ogóle porażka, wyglądałam jak worek ziemniaków. Przy czym w jedną sukienkę weszłam w S i było ok a mierzyłam inną i jedynie w L się wcisnęłam więc idzie oszaleć z tą rozmiarówką :)

konwalia

ja z mango muszę obejrzeć
oni szyją strasznie masowo i kiedyś w ślicznych spodniach przekręcał mi się szew, a takie coś mnie irytuje
a numerki na ciuchach to mam w szafie od 34 do 42, także oni to chyba wszywają jak leci

claridad

Cytat: golinda w 21 Sty 2011, 21:04:38
znalazłam w Sisley spodnie, jakich szukałam całe zeszłe lato!!!
no widzisz, tegoroczne lato jeszcze się nie zaczęło a spodnie na nie już masz :D

claridad


mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Cytat: golinda w 21 Sty 2011, 21:49:43stalowy kolor, z kantem, równo z kolanem, lekko zwężane
i takie same ale 3/4 (krój podobny ja te twoje niebieskie)

moze znajdziesz gdzies podobne.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

claridad

któraś się orientuje ile idzie paczka z mango do PL? :D


konwalia

Cytat: claridad w 22 Sty 2011, 14:17:37
któraś się orientuje ile idzie paczka z mango do PL? :D
nie ;)
ale pokaż co tam kupiłaś

claridad

#48
konwalia

pokazać mogę aczkolwiek gusta me nie są zbyt wysublimowane jeśli o odzież chodzi ;)

Dodany tekst: 22 Sty 2011, 20:03:50

drugi sweterek

Dodany tekst: 22 Sty 2011, 20:04:04

sukienecka :)

Dodany tekst: 22 Sty 2011, 20:04:28

sukienecka :)

Dodany tekst: 22 Sty 2011, 20:04:46

i druga

konwalia

sweterek by mi spasił, reszta mniej
ale zrobiłam sobie zakaz swetrowy, mam jakąś manię, cały kosz ikeowy w podwójnej szafie wypełniony