Wiosna/Lato 2011!!!!!!!!!!!!!!!

Zaczęty przez mayagaramond, 16 Sty 2011, 12:25:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Cytat: mayagaramond w 23 Sty 2011, 19:59:23Potrzebne mi sa czerwone peep toe, ale nie za 500€:
Maya bo Ty do złych sklepów zaglądasz :D W moim świecie nie ma butów za 500 euro, wyparłam je :D
Imagine there is no hate

wrobelek0403

golinda wow !!!!! bedziesz wygladac zajebiscie :D :D

ja tez chce taka :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

ja bym w tej co golinda pokazala wygladala tragicznie .U mnei sie brzuch zaraz odznacza na takim materiale opona sie robi i tylko do tira pasuje wtedy ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;:)

mayagaramond

Cytat: inkageo w 23 Sty 2011, 20:44:54
Maya bo Ty do złych sklepów zaglądasz :D W moim świecie nie ma butów za 500 euro, wyparłam je :D

tylko, ze tam zawsze znajduje, to co mi potrzebne lol

Na asos ani yoox nic nie ma..
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

fasolka1980

golinda - a dla kogo tak się stroisz:D

mayagaramond

Cytat: golinda w 23 Sty 2011, 21:13:38tylko w rzeczywistości są delikatniejsze i wyższe (obcas mają naprawdę porządny!)

one sa na platformie, tak?


Powinny pasowac.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

fasolka1980

to fajnie :D


kupilam sobie spodnice dzinsową która się konczy 10 cm nad kolanem i stary uznał ze jest za krótka  :crazy:   w tym by mnie z domu nie wypuścił :(

mayagaramond

Chcialam wam jeszcze pokazac moje basics na najblizszy sezon ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

fasolka1980


wrobelek0403

#109
Cytat: golinda w 23 Sty 2011, 21:13:38kupuj, też będziesz wyglądać zajebiście albo i zajebiściej z racji większych balonów


a zasponsorujesz?? lol lol lol

chwilowo zbieram na pcc i opłaty notarialne :headbang:

Dodany tekst: 23 Sty 2011, 21:43:17

Cytat: fasolka1980 w 23 Sty 2011, 21:26:50stary uznał ze jest za krótka


chyba Bóg go opuscił lol lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Fasolka, ciezkie zycie masz z tym swoim...

konwalia

mój to by chciał, zebym nosiła mini(najlepiej extremalne mini), a ja nie chcę ;)

co myslicie?
ciuchów raczej teraz nie kupię(wiadomo), a ten komplet chodzi za mną 2 tyg.
tylko mój skomentował go jako komplet ze spinaczy :D
http://wkruk.pl/product-pol-2307780-KOLCZYKI.html
http://wkruk.pl/product-pol-2307842-NASZYJNIK-KOLIA-.html

inkageo

Ładne, ale ciekawe jak długi jest naszyjnik, teraz są modne dłuuuuugie :)
Imagine there is no hate

damka

Cytat: claridad w 22 Sty 2011, 14:17:37
któraś się orientuje ile idzie paczka z mango do PL? :D

do mnie z mango niecałe 2 dni. Byłam w szoku !!

claridad


salsa

#115
Cytat: mayagaramond w 23 Sty 2011, 19:59:23Potrzebne mi sa czerwone peep toe, ale nie za 500€:
kurde w martensie sa identyczne ale kosztuja 250 zł i są ze skory b. wygodne :D

Dodany tekst: 24 Sty 2011, 13:19:40

Cytat: konwalia w 23 Sty 2011, 22:11:01tylko mój skomentował go jako komplet ze spinaczy Cheesy
http://wkruk.pl/product-pol-2307780-KOLCZYKI.html
http://wkruk.pl/product-pol-2307842-NASZYJNIK-KOLIA-.html
KOnwalia, mnie sie nie podoba....

Golinda fajna ta kiecka i pasuje do Ciebie
moze ta dziura na plecach to przesada, ale ten tył jest taki, ze moze nie byc widoczna :) albo zaszyjesz :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

konwalia

Cytat: salsa w 24 Sty 2011, 13:15:43kurde w martensie sa identyczne ale kosztuja 250 zł i
eleganckie buty w martensie, świat się kończy :D
polałam :)

salsa

Cytat: konwalia w 24 Sty 2011, 13:32:23
eleganckie buty w martensie, świat się kończy :D
polałam :)
ja mam od nich szare skórzane wysokie szpilki - sa mega wygodne jak to buty martensa :)
tez mnie to zaszokowało ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Myślicie, że się nada na laptopa? Laptopowe torby mi się nie podobają, a stara się rozwala.. Podszewka się już poodrywała, bo za ciężkie rzeczy nosze.. Ciekawa czy taka wytrzyma  :hmm:
Imagine there is no hate

mayagaramond

inkageo wg mnie nie.


Poszukaj jakis fajnych toreb na laptopy, na pewno gdzie sa. W DE znam np. ta strone:

http://www.laptopbags24.de/epages/laptopbags24.sf/de_DE/?ObjectID=7717&ViewAction=View&PageSize=27
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Cytat: mayagaramond w 24 Sty 2011, 18:44:40
inkageo wg mnie nie.


Poszukaj jakis fajnych toreb na laptopy, na pewno gdzie sa. W DE znam np. ta strone:

http://www.laptopbags24.de/epages/laptopbags24.sf/de_DE/?ObjectID=7717&ViewAction=View&PageSize=27
Nie podobają mi się, bo najczęściej są dosyć krzykliwe i nie będą pasowały do wszystkiego, albo znowu nudne i bez fantazji.. Obejrzałam sporo dzisiaj..
Imagine there is no hate

mayagaramond

inkageo - nie wiem, a nie urwie sie? I w takiej torbie laptop tez nie jest chroniony.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Jak się urwie to mi oddadzą pieniądze, bo pewnie ma długą gwarancję :D Rączka jest wbudowana, więc się nie urwie.. Dno czy wytrzyma.. ;)
Imagine there is no hate

sonja

inkageo że inteligentnie się wypowiem: zależy jaki duży i ciężki laptop ;D A no i ja bym się bała w takiej miękkiej torebce nosić, bo często nią macham i rzucam - laptop mógłby się obtłuc :)

wrobelek0403

inkageo gdyby miała proste dno to bym sie nie marwiła, ale ma lekko zaokrąglone, wiec na 100% rogi lapcia zaczną wypychac dziur yw dnie :thumbdown:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login