spac w lezaczku BABYBJÖRN

Zaczęty przez elizapj, 11 Sty 2011, 20:37:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

pytanie do wlascicielek lezaczka BABYBJÖRN
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

na pudle bylo napisanr by dziecko w nim nie spalo. nigdzie w internecie nie znajduje dlaczego. ktos z Was wie?
tym b dziwi mnie, ze jego pozycje nazywaja sie play rest sleep...no to by wskazywalo ze spac mozna....na ich stronie tez mase info o tym jak autokolysanie sie pomaga w zasypianiu..wiec dlaczego ta uwaga na pudle?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

fasolka1980

elizapj bo jak to lezaczek, nie jest zbyt dobry dla kręgosłupa itd

Generalnie dziecko powinno spac na płaskim, zwłąszcza takie małe

elizapj

tzn ja go tam nie klade spac, ale czesto po prostu zasypia, wcale niekoniecznie po dlugim okresie. i wtedy nie wiem czy go wyjmowac, czy pozwalac na drzemke.
w BE raczej sie uznaje ze moze inne nie, ale ze BB jest ok od urodzenia. my zaczelismy od konczenia 1m, i maly bardzo go lubi. a mi ten lezaczek pozwala np wziac prysznic..i podczas tego czasu wlasnie czasami maly zasypia. wole go wtedy miec w lazience na lezaczku, niz w lozeczku, kt z prysznica nie widze;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

ja raczej sie staralam, zeby Ingrid w nim nie spala ale jak czasami usnela to jej nie wyjmowalam ;D

elizapj

Cytat: dragonfly w 11 Sty 2011, 21:12:39
ja raczej sie staralam, zeby Ingrid w nim nie spala ale jak czasami usnela to jej nie wyjmowalam ;D
dzieki
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

no na plaskim spc tak, ale mowa o zasypianiu, drzemce, nie spaniu.
w koncu bardzo w-harmonii-z-natura-chusty nie oferuja opcji spania na plasko, a jednak sa jak najb zalecane. jak spi na rekach u mamy tez nie jest na plasko, i tez sie zaleca. z tym spaniem na plasko to wg mnie chodzi o to by nie trzymac dlugo w maxi cosi i tym podbnych, i by jaskow do lozeczek nie stosowac.
lezaczek BB ma przeszlo 50 lat i jakos nie widze u szwedow zwyrodnien kregoslupa wiekszych niz u reszty ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login