super sposoby na nauke

Zaczęty przez damka, 08 Sty 2011, 19:47:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka

ZALICZONE NA 4-  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

szok !!!!!!!!!!!
jestem na drugim roku !!!!

magoo


mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kata

Pozdrawiam

Kata

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cherry

#30
Damka  :fireworks: Gratulacje!

no i jakie metody na nauke sie sprawdzily? ;-)
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia


mobka

Damka super.
A ja wam powiem, ze nigdy si enie uczylam dluzej niz do 23. I nigdy nie wstalam wczesniej niz o 8. A uczyc i tak sie zaczynalam popoludniu, bo wczesniej nie umialam. A ucze sie sposobem Salsy, jestem wzrokowcem, wiec kserowki i zakreslanie. Nie umiem sie uczyc ze sluchu. W ogole.

errata


damka

powiem Wam ze tym razem moim sposobem był brak sposobu:)

nauka non stop z przerwami na Comedy Central :)
od 10 do 3 rano każdego dnia.

Troche podobnie jak Salsa wszystko przeczytane podkreślone, potem tylko powtarzanie bo to egzamin ustny wiec trzeba było poćwiczyć mówienie prawniczym językiem.

Miałam dużo szczęscia bo na 300 pytań wylosowałam pytanie jedno z poprzedniego swojego  egzaminu, drugie przeczytane na facebooku jako pyt innej osoby. Poprzednio Mecenas powiedziała mi, ze mam doczytać i utrwalić, więc jej teraz powiedziałam ze zgodnie z sugestią mam to doczytane i utrwalone i mam nadzieje ze to właśnie zaprezentuje. Strasznie się uśmiała, więc lody zostały przełamane :)

Świętuje od piątku :)

salsa

damka gratuluje i witam na 2 roku :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)