pokoj naukowy

Zaczęty przez marax, 07 Sty 2011, 17:53:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka


marax

Cytat: inkageo w 07 Sty 2011, 20:55:17
Marax może stojąca lampa?
stajaca tak gdzies w pokoju , tyle ze nie moze sluzyc oswietlaniu biurka. Ja musze miec dobre oswietlenie bo siedze calymi nocami . To nie moze byc siatlo rozproszone

inkageo

#52
No te róż jest hmmmmm... Ale może być ciekawy efekt z nowymi meblami ;) Przemalować na biało zawsze można :D

Dodany tekst: 07 Sty 2011, 21:00:05

Ja lubię takie światło rozproszone z lampy stojącej, bo się robi przytulnie plus lampka na biurku oczywiście :)
Imagine there is no hate

mobka

Marax, ale ten billy ci cala te sciane zajmie, ze bedziesz musiala birko przesuwac? Nie da sie go blizej drzwi postawic i zostawic miejsce od sciany z oknem?

marax

co wy chcecie od moich scian lol lol cale mieszkanie mam w kawowych odcianiach ,oschlych zieleniach ,wszedzie biel . CHcialam poszalec chociaz w jednym .

konwalia

#55
Cytat: mobka w 07 Sty 2011, 21:00:17ale ten billy ci cala te sciane zajmie
tez dlatego pisałam, ze ja bym inaczej rozplanowała, bo mnie denerwuje jak się wchodzi na mebel

Dodany tekst: 07 Sty 2011, 21:02:45

Cytat: maraxela w 07 Sty 2011, 21:01:50
co wy chcecie od moich scian lol lol cale mieszkanie mam w kawowych odcianiach ,oschlych zieleniach ,wszedzie biel . CHcialam poszalec chociaz w jednym .
no to walnij konkretny róż, nie majtkowy ;)

marax

#56
Cytat: konwalia w 07 Sty 2011, 20:56:39
marax a nie będzie ci regał przeszkadzać jak wchodzisz?
ja bym wolała po lewej schodkowo, ale to moje zboczenie,  np w lustrzanym odbiciu i pomiędzy ta kanapa ;)
a na w prost drzwi biurko
tyle ze nie za duzo mi tam wejdzie tych regalow . Skos jest spory ...... Ja mam jeszcze duuuuzo ksiazek na strychu . Z roku na rok ksiazek przybywa .......

Dodany tekst: 07 Sty 2011, 21:04:49

ale jak ..................... spokojnie caly pokoj we wscieklym rozu ?? ja tam sie ucze nie wytrzymam tego burdelu ............lol lol moze jakas tapeta gdzies ??

Dodany tekst: 07 Sty 2011, 21:06:01

Cytat: mobka w 07 Sty 2011, 21:00:17
Marax, ale ten billy ci cala te sciane zajmie, ze bedziesz musiala birko przesuwac? Nie da sie go blizej drzwi postawic i zostawic miejsce od sciany z oknem?
wtedy bedzie sie wchodzic na regal ..............

sonja

Cytat: konwalia w 07 Sty 2011, 21:02:09no to walnij konkretny róż, nie majtkowy

O właśnie pierdyknij fuksję :D

o właśnie przypomniało mi się, że muszę iść mój turkus obejrzeć za dnia lol

inkageo

Eeeeeee ja bym na razie zostawiła ten róż, a najwyżej później na biało. Książki są kolorowe, do tego jeszcze tapeta, to się zrobi bałagan ;)
Imagine there is no hate

mobka

Cytat: maraxela w 07 Sty 2011, 21:03:38wtedy bedzie sie wchodzic na regal ..............
E tam. Jak szeroka jest sciana i ile szerokosci billy bedzie mial?

inkageo

Billy jest bardzo płytki, więc ja bym się nie przejmowała, że będzie widoczny od strony drzwi.
Imagine there is no hate

marax

myslalam tez zeby zabudowac ta cala sciane pod skosem nizszym meblem ??

inkageo

Cytat: maraxela w 07 Sty 2011, 21:08:01
myslalam tez zeby zabudowac ta cala sciane pod skosem nizszym meblem ??
A kanapa koło drzwi pójdzie? To niskie billy może tam wejdą, dodatkowe.
Imagine there is no hate

konwalia

Cytat: maraxela w 07 Sty 2011, 21:03:38wtedy bedzie sie wchodzic na regal ..............
marax wymierz ten skos jakbyś billego w róźnych wysokościach ustawiła schodkowo na obu skosach i zsumuj wysokości, może wyjdzie podobnie jak na prawej ścianie?

co do tego różu, nie tyle on mi się nie podoba, co nie pasuje do drewna, z białym będzie lepiej
albo intensywniejszy kolor na 1 ścianę, pozostałe biale

sierpniowajulka

Cytat: maraxela w 07 Sty 2011, 21:08:01myslalam tez zeby zabudowac ta cala sciane pod skosem nizszym meblem ??
to dobry kierunek!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


feeling.good

Cytat: mobka w 07 Sty 2011, 20:58:57
Balam sie zapytac :D

:D :D :D
w pokoju do nauki tapety wzorzyste czy mocne kolory to jednak nie. Ja bym dała jakąś zieleń. Dobrze wpływa na koncentrację. Albo szary

konwalia

Cytat: maraxela w 07 Sty 2011, 21:11:16
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S99822971
cos takiego tak ??
si tak to widzę zsumuj sobie wysokości, może wyjdzie podobnie
minus jest chyba taki, ze do niskich nie kupisz drzwi
plus, że będzie przestronniej i tańsze

sierpniowajulka

#68
mogłabyś tam wstawić albo głębokie Besty: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90134043 albo płytki i trochę niższe regały Billy: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/63688310
Kanapę mogłabyś spróbować przestawić na ścianę przy drzwiach, i poszukać dużo większego biurka. Nie wstawiałbym do tego pokoju wysokich regałów, bo się strasznie zmniejszy przestrzeń. I przemaluj pokój. Ten kolor na maksa gryzie się z podłogą i drzwiami.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

#69
Cytat: inkageo w 07 Sty 2011, 21:08:55
A kanapa koło drzwi pójdzie? To niskie billy może tam wejdą, dodatkowe.
tu jest jeden problem . Ja chcialam zeby ten mebel sie zamykal . Dziecko mi ksiazki uzytkuje na wlasne potrzeby artystyczne :) i musze miec zamykane . te niskie regaly to sa sklei  za niskie i dupa .................  tam pod skosem jest 145 cm

Dodany tekst: 07 Sty 2011, 21:23:30

dobra M jak uslyszy ze kolor sciany malowanej rok temu nagle sie gryzie na maxa z podloga to mnie zabije .................lol ja nie lubie bieli-w calym domu ta biel juz mnie meczy  .Mam zielen na dole w pokoju i jest tez jakos tak smutno tam .

elve

maraxela jesli róż to zgaszony
a te regały są bez zamków, Laura i tak sobie z nimi poradzi

konwalia

ładny żółty? jakaś zieleń/błękit jednak?

co do drzwiczek, elve ma rację, Laura otworzy

sierpniowajulka

Cytat: maraxela w 07 Sty 2011, 21:19:04dobra M jak uslyszy ze kolor sciany malowanej rok temu nagle sie gryzie na maxa z podloga to mnie zabije .................LOL ja nie lubie bieli-w calym domu ta biel juz mnie meczy  .Mam zielen na dole w pokoju i jest tez jakos tak smutno tam .
eee, to już rok.. lepiej niż tydzień! :D
temu pokojowi smutek nie grozi przy białych meblach i jakimś fajnym kolorze jako akcent kolorystyczny (np. lampa, poduchy na kanapę i segregatory w intensywnym różu, czerwieni, turkusie czy innym kolorze ale współgrającym z kolorem ścian). Do tego kolorowe książki....
Besta ma system zamykanych i przesuwnych drzwi - może z tego coś Ci podpasuje.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

#73
z tymi skosami to jest tak ze ................. wejdzie tam tylko jeden regal wysoki i ten komplet schodkowy nie ma szans bo zaczyna sie od 240 cm a ja mam 220 cm wysokosc . PO 2 skos sie zaczyna po 145 cm (chodzi o odleglosc od drzwi wejsciowych do skosu) na wysokosci 202 czyli wysokości tych regałów= nie wejdzie ........ więcej niz jeden .  :crazy:

mobka

Marax, a ta jak julka pisze, na calej dlugosci pod skosem besta i przesuwne drzwi do niej? Wtedy kanapa na sciane z drzwimi i wieksze biale biurko pod okno?