pokoj naukowy

Zaczęty przez marax, 07 Sty 2011, 17:53:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

#150
julka ale zielone te poduszki czy to tylko przyklad ??

Dodany tekst: 17 Sty 2011, 14:50:39



Dodany tekst: 17 Sty 2011, 14:52:38

jestem bardzo zadowolona z koloru regalow . Co do niskich mebli to moze byc malo miejsca miedzy biurkiem a sofa -zostaje tam niecale 1,5 m wiec  to moze dziwnie wygladac .

sierpniowajulka

Miał być tylko przykład...
Sofa zostaje na tej ścianie, na której jest na nowych zdjęciach?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


jusia

marax pieknie to wyszło, moze zaszalej z kolorowym biurkiem (np. czerwonym, albo fuksja do scian by pasowało )
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

nionczka

Julka poleca poduchy, które mam. Choć w innym kolorze.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

maraxela
super te regały!

marax

jusia sciany raczej bede przemalowane na bialo/szaro

ddu

hoho, bardzo  ładny ten pokój!

katgoli

maraxela  pokoik sliczny...slicznie sie prezentuja te meble z Ikei....moj maz podobnie jak Twoj raz na rok (i po konkretne rzeczy) da sie przekonac zeby pojechac do Ikei....

nie za bardzo widze ile masz miejsca pod tym oknem dachowym ale moze biurko w ksztalcie litery L tutaj byloby opcja...krotszy koniec (moze troche wezszy) na tej scianie na ktorej teraz biurko a dluzszy na scianie bod oknem dachowym....wtedy mialabys duzo miejsca na nauke...

my w tym roku u stolarza zamawialismy ogromniaste biurko i regaly (wszystko biale) ....stelarz pod biurko kupilismy w outlecie uzywanych mebli biurowych a moj maz zaprojektowal meble....reszta sie zajal stolarz....wszystko wyzszlo bardzo tanio jak na ceny takich uslug w DE....


marax

golinda ja dodaje co chwile co mi sie spodoba -ktora kupilas ?

OlaFasola

Cytat: maraxela w 23 Wrz 2011, 12:04:30zukam lampy (zdjecia pokoju wkleje niebawem jak lekko oporządzę ten armagedon)
Mi się najbardziej podoba ta Ikeowa, tylko że ten klosz jest duuuży.

marax

#162
http://www.dkwadrat.pl/index3.php?pokaz=promocje&powrot=n&id_kategorii=51&id_produktu=741
a taka ?? fajna cena -to biale co sie odbija to chyba fotografowie z tłem :)

Dodany tekst: pią, 23 wrz 2011, 10:19:22

Cytat: OlaFasola w 23 Wrz 2011, 11:13:00
Mi się najbardziej podoba ta Ikeowa, tylko że ten klosz jest duuuży.
wlasnie nei widziałam jej na zywo . ten moj pokoj to ma wymiary ok 12 m kwadratowych

nionczka

#163
O!, ja tego Oriona w białym i szarym wytypowałam sobie do hallu, a kolorowe kinkiety z tej serii z decorolki do wc i jeszcze gdzies
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

mi orion i ikea, ale nie wiem jak swieca, takze na oko juz bym ni wybrala
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

iksa_nl


marax

#167
kazdy mowi cos innego . Zrobie zdjęcia wieczorem to zobaczycie . jakos mi w tym pokoju za sterylnie .

Dodany tekst: 24 Wrz 2011, 15:03:44


aniak1211

Cytat: maraxela w 24 Wrz 2011, 15:49:48jakos mi w tym pokoju za sterylnie .
Za sterylnie czyli za bialo???
Kolor na sciane daj:)
Albo jakies kolorowe obrazki,zdjecia:)
Zasłony tez ożywia pokój:)

feeling.good

#169
ja właśnie trafiłam na taką lampę z castoramy (po prawej stronie). Stasznie mi się podoba i chciałabym do pokoju Stacha, tylko szkoda mi na razie kasy. Miało być tylko malowanie ścian, a ja już szperam i oglądam różne rzeczy  :headbang:

mobka

Ta kolorowa, nie? Fajna jest. Ja w reklamie tv na nia uwage zwrocilam, ale nie mam gdzie powiesic ;)

feeling.good

Cytat: mobka w 24 Wrz 2011, 18:57:57
Ta kolorowa, nie? Fajna jest. Ja w reklamie tv na nia uwage zwrocilam, ale nie mam gdzie powiesic ;)

już M. pokazałam :) tez mu się podoba. Jak będzie wolniejsza kasa to chyba kupię :) Chyba dobre światło by dawała - 7x40w.

marax

Cytat: feeling.good w 24 Wrz 2011, 19:38:52
już M. pokazałam :) tez mu się podoba. Jak będzie wolniejsza kasa to chyba kupię :) Chyba dobre światło by dawała - 7x40w.
ale o co tam chodzi ? to sa pojedyncze zarowki czy zbior lampek kolorowych ?

feeling.good

Cytat: maraxela w 24 Wrz 2011, 19:50:47
ale o co tam chodzi ? to sa pojedyncze zarowki czy zbior lampek kolorowych ?

7 lampek na sznurkach połączonych. Nie wiem jak góra lampy wygląda, nie widziałam jej na żywo

nionczka

Cytat: feeling.good w 24 Wrz 2011, 19:24:01ja właśnie trafiłam na taką lampę z castoramy (po prawej stronie).

tez ja sobie zapisalam, tylko nigdzie mi nie pasuje :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login