pokoj naukowy

Zaczęty przez marax, 07 Sty 2011, 17:53:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

#100
aha chodzilo ci dodatkowo ?? mysle ze zamkne sie w tych 3 regalach duzych  i nie ma potrzeby dodatkowo zagracac powierzchni mniejszymi jak na razie . Duzo ksiazek sprzedalam wiec jak na razie max to 2 duze billy mysle ze 1,5 nawet . Zanim nakupuje nastepnych to troche czasu minie . Jakie one maja ceny zrujnuje mnie to wlasnie musze kupic jedna za 230 zl ..............

Dodany tekst: sob, 8 sty 2011, 15:24:05

jak przemaluje na bialo to moge kupic ta czarna poleczke na ramki ?? plus czarne ramki czy wszystko biale ??

Dodany tekst: sob, 8 sty 2011, 15:27:07

artystka mi rosnie lol ostatnio pomazała mi atlas anatomiczny 350 zl kosztował .............. .Taniej mi wyjdzie zamknac to szybami niz tracic ksiazki . Jak trzeba bedzie to zamek zamontuje na klucz!!! dosc niszczenia

sierpniowajulka

Cytat: maraxela w 08 Sty 2011, 15:17:25jak przemaluje na bialo to moge kupic ta czarna poleczke na ramki ?? plus czarne ramki czy wszystko biale ??
ramki różne, półeczka czarna ok.
Zrób jakiś plan pokoju i powstawiaj tam wszystko, co chcesz kupić i co masz - uwierz, to dużo daje.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

#102
Cytat: sierpniowajulka w 08 Sty 2011, 15:33:46
ramki różne, półeczka czarna ok.
Zrób jakiś plan pokoju i powstawiaj tam wszystko, co chcesz kupić i co masz - uwierz, to dużo daje.
tz jak mam zrobic ten plan ?? wirtualny ?? nie bardzo wiem jak sie za to zabrac

Dodany tekst: 08 Sty 2011, 15:38:12

myslicie ze ten róż 2 razy trzeba malowac biala czy raz wystarczy ??

Dodany tekst: 08 Sty 2011, 15:42:38

http://www.pandragon.com.pl/e4u.php/1,ModProducts/AdvancedSearch/?advanced[submit]=1&advanced[properties]=&advanced[podzial_techniczny]=&advanced[phrase]=ramka&back=&p=16&p=0
moj maz sprzedaje takie ramki moglabym je miec duzo taniej . Te srebrne by nie pasowaly  na str 4 sa jaszcze jakies takie materialowe . Moze kupic kilka ikea a reszte tamtymi by sie dalo uzupelnic ?

sierpniowajulka

#103
Ramki chyba zbyt intensywne, ale pudełka i obrazki w kolorystyce cz-b czemu nie!

Dodany tekst: 08 Sty 2011, 18:43:40

A co do mierzenia i rysowania, to możesz nawet na kartce papieru w kratkę (załóż, że 1cm na rysunku = 10cm w realu). Musisz tylko najpierw pomierzyć ściany.
Albo! - chyba powinnaś mieć gdzieś plan Waszego domu (w końcu nie tak dawno się budowałaś). Wtedy wystarczy taki plan wydrukować i na nim narysować meble.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

chciałam tylko napisać, że mam białego oszklonego billego (same mi go poradziłyście ) i sprawuje się bardzo dobrze
choć jak już mamy miejsce na książki, to one zaczęły się rozmnażać i zaraz znó będzie ich za dużo

salsa

bardzo mi sie podobaja takie zabudowane skosy jak proponuje Julka :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

#106
pojechalam .Wybralam wszystko i przy kasie okazalo sie ze bialego billego nie ma !!! bedzie za 2 tygodnie ............... M sie tak zirytowal ze kazal mi kupic hemnes i nie wymyslac . NO wiec mam 2 gabloty hemnes :) ciekawe jak to bedzie wygladalo ?

Dodany tekst: 09 Sty 2011, 15:22:09

biurka nie kupilam bo uswiadomilam sobie ze te czarne kwiaty wymagaja czarnych nog a nie bylam pewna czy to bedzie dobrze wygladalo . Po 2 ten blat jest naprade zimny ...... MOze lepiej kupic sobie te 2 koziołki na ktorych blat leży i u stolarza domowc blat drewniany bialy ??

Dodany tekst: 09 Sty 2011, 15:24:27

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20176343

inkageo

No to fajowo :D Szkoda, że nie sprawdziłaś dostępności na stronie.. Ja zawsze sobie drukuję od razu na której półce czego szukać i tam się pojawia czy jest aktualnie w sklepie.
To ustawiaj i rób zdjęcia :D
Imagine there is no hate

marax

#108
mam dosc zakupow dzisiejszych . nie bede tego dzisiaj rozkladac na pewno ..../

Dodany tekst: nie, 9 sty 2011, 16:05:54

inka kupilam te twoje zaslony i 2 poduszki do kompletu

inkageo

Cytat: maraxela w 09 Sty 2011, 16:05:16inka kupilam te twoje zaslony i 2 poduszki do kompletu
:beer: Trzeba je porządnie wyprasować, ja moje tak tylko trochę przeleciałam żelazkiem i liczyłam, że się same rozprostują, ale cholera nie chcą :D
Imagine there is no hate

marax

#110
no wlasnie strasznie wymięte są :)

Dodany tekst: pon, 10 sty 2011, 18:53:45

na razie malowanie musi poczekac . Mam egzaminy wiec puki co zamontuje regaly a pomaluje po sesji . Pudelka paris czy new york ,damaszek??
http://www.pandragon.com.pl/category.php/1,823/Pudelka.html

inkageo

Paris! :)

Montujesz? :)
Imagine there is no hate

konwalia

paris, ew damaszek
ten new york za bardzo naćpany

marax

nie montuje bo nie mam czasu .  W czwartek moj ojciec z M zmontują .

inkageo

No garderobę sama zrobiła, a regału nie zmontuje :D
Imagine there is no hate

marax

Cytat: inkageo w 10 Sty 2011, 19:48:18
No garderobę sama zrobiła, a regału nie zmontuje :D
mam w czartek zaliczenie z kilku lat . Jak zaczne montowac to dzisiaj to caly pokoj bedzie w chaosie ....... Wypadaloby najpierw pomalowac ale ten chaos bedzie razy 3 ........

wrobelek0403

maraxela pudełka paris  :thumbup:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

musza mi skrecic te regaly to zrobie foto . Sama az cierpnę jak to bedzie wygladalo . Na razie nie maluje bo musze sie uczyc a to śmierdziałoby bardzo plus zajelo mi kilka dni ...

zwierzatko_mojej_mamy

co smierdzialo? :> farba do scian? :> w zyciu ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marax

zlozylam :) ukladam ksiazki wieczorem beda zdjecia :)

inkageo

Super :D I jak Ci się podoba?
Imagine there is no hate

claridad

kurczę ja jestem obecnie na etapie tworzenia swojej pracowni i póki co wybrałam gałki do szafy i krzesło :D  :mocking:

konwalia

Cytat: maraxela w 14 Sty 2011, 15:54:01
zlozylam :) ukladam ksiazki wieczorem beda zdjecia :)

czekamy... :)

marax

#123

wyszlo to tak
na razie bez malowania .
http://picasaweb.google.com/maraxela/PokojNaukowy?authkey=Gv1sRgCM_62p-8s4m43gE#
ewidentnie cos trzeba zrobic z biurkiem ..............

zwierzatko_mojej_mamy

maraxela superowe te regaly - niby masywne, ale tak lekko sie na nie patrzy - nie ma jak biel jednak!
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl