depilacja bikini woskiem

Zaczęty przez golinda, 05 Sty 2011, 08:44:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

tak Was czytam i sama nabieram coraz większej ochoty na taką depilację. Tylko bólu się boję i trochę wstydzę  :blush:

A Wy depilujecie woskiem czy masą cukrową?

konwalia


mayagaramond

#28
Cytat: wrobelek0403 w 19 Lut 2011, 00:00:39

zartujesz??? a zlot??? lol lol lol lol

ale to bylo w grupie opluty opluty A w grupie zawsze razniej lol

Dodany tekst: 19 Lut 2011, 10:53:44

feeling.good - woskiem.


"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Cytat: mayagaramond w 19 Lut 2011, 10:51:20A w grupie zawsze razniej

to była grupa dwuosobowa - Ty i ja lol lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

Woskiem.
Umówiłam się właśnie na wtorek. :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

#31
Cytat: wrobelek0403 w 19 Lut 2011, 11:31:45
to była grupa dwuosobowa - Ty i ja lol lol lol

nie, trojkat, bo jeszcze zwierzak ;D Przynajmniej nie pamietam dwuosobowego spiewania lol To pewnie przez ten bimber  :bad: :bad: lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

#32
Cytat: mayagaramond w 19 Lut 2011, 13:12:54
nie, trojkat, bo jeszcze zwierzak ;D Przynajmniej nie pamietam dwuosobowego spiewania lol To pewnie przez ten bimber  :bad: :bad: lol

a to przpraszam, jak mogłam przeoczyc zwierza lol lol lol to wpływ wody jak nic lol lol

Dodany tekst: 19 Lut 2011, 16:19:12

feeling.good polecam ketonal przed 1 wizyta ;)

ja woskiem :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good


abkasia

Cytat: feeling.good w 19 Lut 2011, 09:08:42
tak Was czytam i sama nabieram coraz większej ochoty na taką depilację. Tylko bólu się boję i trochę wstydzę  :blush:

A Wy depilujecie woskiem czy masą cukrową?
ja ide w czwartek, ale na takei zwykle bikini, nie na calosc.. ;D
oczywiscie o ile nie dostane @.. ;)
wogle ide na lydki, bikini i moze pachy
i woskiem

wrobelek0403

abkasia jak dostaniesz @ to nawet lepiej :) ponoc najmniej boli pod koniec okresu  :thumbup:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

#36
Cytat: wrobelek0403 w 21 Lut 2011, 20:40:01
abkasia jak dostaniesz @ to nawet lepiej :) ponoc najmniej boli pod koniec okresu  :thumbup:
nie az tak to nie bedzie dobzre... mnei depilacaj wcale nie boli, jakis tydz od rozpoczecia okresu..
a mam dostac w sobote, i pewnie dostane, moze byc roznica 1-2 dni..
wiec bedzie mnei niestety bolec troche..
ale mam w planach sie zelem znieczulajacym w okolicach bikini posmarowac :D

wis

#37
Ostatnio udało mi się zapuścić włosy na nogach i byłam 2 tyg temu na depilacji i kurna mnie to nic a nic nie boli. Zachęcona tym mam zamiar zapuścić pachy  :rotfl: i sobie za jednym zamachem nogi i pachy już machnąć - ale to tak za 2-3 tyg, bo mi muszą na nogach zdążyć odrosnąć. Później odważę się na bikini.

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wis

Cytat: suegro w 21 Lut 2011, 22:13:08
Mhm, nogi. :P
E no, pachy i bikini robiłam depilatorem. Też lajcik :D

mayagaramond

Jak zrobisz sobie depilacje brazylijska to bedziesz marzyc o depilacji nog, pach i bikini ;D ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

abkasia

ja juz wrocilam.. ;D
moge isc na plaze ;D

szelma

Ja się nadal waham. Chciałabym i boję się ;). Może pójdę, kiedy będę w PL. Ile płacicie za wosk na nogi?

errata

Cytat: szelma w 26 Lut 2011, 17:03:53
Ja się nadal waham. Chciałabym i boję się ;).

hehe mam tak samo ;D

wis

U mnie w mieście łydki+ kolana 40zł. Całe nogi 65-75zł.

wrobelek0403

Cytat: szelma w 26 Lut 2011, 17:03:53Ile płacicie za wosk na nogi?

nie wiem, bo robie sama :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

Cytat: wis w 26 Lut 2011, 22:51:11
U mnie w mieście łydki+ kolana 40zł. Całe nogi 65-75zł.
u mnie tyle jest za samel lydy z kolanami
caale nogi 90

wis

Cytat: abkasia w 07 Mar 2011, 11:28:56
u mnie tyle jest za samel lydy z kolanami
caale nogi 90
Wczoraj byłam zrobić całe nogi, bo wreszcie to włochy na udach mi urosły. Zapłaciłam 70zł.
Do lata chcę jeszcze pachy i bikini zrobić, ale trudno mi "się zapuścić"  :rotfl:
Zawsze coś, zawsze coś !

justynaaaa2


feeling.good