depilacja bikini woskiem

Zaczęty przez golinda, 05 Sty 2011, 08:44:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

suegro

Ja nie dałabym rady sama.
Idę we wtorek na brazylijkę. ;)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: konwalia w 16 Cze 2011, 12:59:49
wróbel ja robiłam sobie całość, da się ;)

o matko, ja sobie na razie tego nie wyobrazam ;) ale mysle, ze za rok dwa regularnych wizyt zaczne sama :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

ale jaki wosk w kulce? co to?
ja od lat wierna depilatorowi nie mam pojecia o czym mowicie :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

salsa w rolce :D :D

wosk na ciepło jest w takim pudełku zakonczonym aplikatorem z rolką :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

boże, aż mnie wszystko boli!

konwalia

krzesło, wosk, samozaparcie i jedziesz :D
trzeba się trochę powyginać i pojedyńcze włoski poprawiałam pensetą ale da się

u kosmetyczki wygodniej to fakt

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

jezuuuuu samej się woskować  :ohboy: :ohboy: :ohboy: nigdy w życiu  :padam: :padam: :padam:

mobka

Wrobel, gdzie ten wosk kupujesz? Jakies paski do tego tez?

emcia

Cytat: justynaaaa2 w 16 Cze 2011, 17:22:52
jezuuuuu samej się woskować  :ohboy: :ohboy: :ohboy: nigdy w życiu  :padam: :padam: :padam:
nigdy w życiu nie pozwoliłabym na to obcej babie ;)

konwalia

tylko wam się tak wydaje, że to takie straszne
a tak poza tym co to za róznica-kosmetyczka czy gin ;) chociaż w sumie wizyty u gina w pozycji kolankowo-łokciowej sobie nie wyobrażam :D

emcia

Cytat: konwalia w 16 Cze 2011, 22:45:20
tylko wam się tak wydaje, że to takie straszne
a tak poza tym co to za róznica-kosmetyczka czy gin ;) chociaż w sumie wizyty u gina w pozycji kolankowo-łokciowej sobie nie wyobrażam :D
u gina przechodzi opcja
"zamykam oczy więc mnie nie widać" ;)

jo_miekka

ale to nie o to chodzi
ginekolog nie boli!

wrobelek0403

#113
mobka na allegro kupiłam podgrzewacz, zapas wosków i pasków za jednym zamachem. :D

Dodany tekst: 17 Cze 2011, 09:31:07

Cytat: emcia w 17 Cze 2011, 07:45:00
u gina przechodzi opcja
"zamykam oczy więc mnie nie widać" ;)

u kosmetyczki tez tam mozesz ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

Cytat: wrobelek0403 w 17 Cze 2011, 09:30:41
mobka na allegro kupiłam podgrzewacz, zapas wosków i pasków za jednym zamachem. :D

Dodany tekst: 17 Cze 2011, 08:31:07

u kosmetyczki tez tam mozesz ;)
u ginekologa jest szybko i bezboleśnie

mobka

Cytat: wrobelek0403 w 17 Cze 2011, 10:30:41mobka na allegro kupiłam podgrzewacz, zapas wosków i pasków za jednym zamachem.
A mozesz pokazac przykladowy link?Zebym jakiegos dziadostwa nie kupila :D

wrobelek0403

#116
mobka ja kupiłam mniej wiecej cos takiego w zestawie,, choc ceny nie pamietam.

http://allegro.pl/mw-zestaw-do-depilacji-duzy-x6-wosk-krem-olej-i1656059157.html

doswiadczenie mnie nauczyło, ze najfajniej sie nakłada i zrywa wosk aloesowy, a najgorzej miodowy.

niestety moj podgrzewacz był tani, wiec i jakosc taka sobie, tzn. bardzo długo sie nagrzewa, nawet godzine, a potem musze dogrzewac w trakcie, co trwa.

teraz kupiłabym zdecydowanie lepiej grzejacy. widze, ze sa takie kt mają dwukrotnie wieksza moc, np: 95 W.

no i najlepiej bezprzewodowy, bo wtedy nie musisz wyciagac wkładu z podgrzewacza przy najkładaniu i wolniej stygnie.

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

yoy

po przeczytaniu tego wątku boli mnie dosłownie wszystko  :ohboy: :ohboy:
a czy depilacja depilatorem boli bardziej niż woskiem?  :hmm:

wrobelek0403

Cytat: yoy w 17 Cze 2011, 12:19:19czy depilacja depilatorem boli bardziej niż woskiem?

moim zdaniem tak, ale mysle ze kazdy inaczej to odczuwa.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Lwica

Cytat: yoy w 17 Cze 2011, 12:19:19a czy depilacja depilatorem boli bardziej niż woskiem?

depilatorem długo to trwa a woskiem jedno szepnięcie i po potem tylko lekkie korekty np. mówię tu o pachach bo innych części woskiem jeszcze nie robiłam,
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

yoy

jesuuuu ja se tego wosku nie wyobrażam ;(  nawet nie wiem czy chcę to sobie wyobrazić :D :D
ale ja jestem baaardzo wrażliwa na ból... ( jak ja kurka urodziłam bez zzo to nie wiem :D)

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

errata


konwalia

ile po cc robilyście woskowanie? zastanawiam się czy nei za wcześnie(1,5mca)
ile będzie optymalnie?
blizna jest ładna, cieniutka, ale czerwona/fioletowa mocno jeszcze

ziuta

Ratunku.... Jestem dzisiaj umówiona na swoją pierwszą depilację bikini woskiem w salonie. :ohboy: Do tej pory radziłam sobie sama i nie woskiem :D I do tej pory bałam się jedynie tego, że będzie cholernie boleć. A teraz mi tu kolega w pracy mówi, że jego szwagierka się kiedyś tak załatwiła, że też poszła pierwszy raz na wosk przed wakacjami i miała cały urlop spieprzony, bo miała podrażnioną skórę i wszystko ją bolało, szczypało i w ogóle :headbang:
Miałyście jakieś szczególne podrażnienia po swoim pierwszym razie? Poradźcie, póki jeszcze mogę się wycofać :D :D