Autor Wątek: materac - jaki?  (Przeczytany 18536 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rudasekawf

Odp: materac - jaki?
« Odpowiedź #75 dnia: 30 Mar 2015, 21:48:09 »
ja poprzedni kupowałam w brw, fajny miał pokrowiec, rozpinany cały, na dwie części, idealnie do pralki. Dwustronny.  Niestety pod T. wyleżał się i zapadł. Kosztował coś ok 1000zł
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #76 dnia: 30 Mar 2015, 21:49:11 »
Wrobel dzięki za namiary. A skąd wiadomo jaka twardość tego materaca?

rudasek, te dwa co wkleiłam mają "jedna" twardosc. dla mnie są idealne. ale fakt, ludzie mają rózne potrzeby.

najlepiej poszukaj sobie najblizszego sklepu i idzcie pomacac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja swój macałam u kolezanki, nawet na nim spałam, dopiero potem kupiłam.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

Angie

« Odpowiedź #77 dnia: 30 Mar 2015, 21:50:18 »
ja też mam z koła tylko termoelastyczny

bardzo wygodnyyyyyyyy
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #78 dnia: 30 Mar 2015, 21:53:10 »
Angie, zazdroszcze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to niestety nie moja półka cenowa wtedy była Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale jeszcze napisze, ze docelowo chciałabym dwa materace osobne. bo jednak przez sen czuje jak P sie kreci obok i mi to przeszkadza.

Angie

« Odpowiedź #79 dnia: 30 Mar 2015, 21:56:39 »
wrobelek z materacem zaszaleliśmy
poszłam z zamiarem kupienia kieszeniowego, ale jak się położyłam na tym, to już nie chciałam wstawać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 30 Mar 2015, 21:56:39 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #80 dnia: 30 Mar 2015, 22:12:00 »
Angie, jak szukałam materaca, to wlasnie przyjaciołka kazała mi sie przespac na ich. To był strzał w dziesiątke, od razu kupiłam przez net. Wolałam tez nie sprawdzac innych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calla

« Odpowiedź #81 dnia: 31 Mar 2015, 08:52:54 »
ze docelowo chciałabym dwa materace osobne.

tak powinno byc. Kazdy powinien miec dobrany materac do swojej masy ciala.
Ale ja nienawidze miec przerwy na lozku.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #82 dnia: 31 Mar 2015, 08:58:18 »
calla, jest jeszcze cos takiego:

ale to trzeba porządnie wypróbowac.

Kasia

« Odpowiedź #83 dnia: 31 Mar 2015, 09:25:55 »
Serio? regularną cenę ma dla mnie zabójczą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Serio Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
U nas w Jankach czesto sa fajne materace niezle przecenione.
Ten mój jest duży, 180x200, normalnie kosztuje ponad 2 tys.
Oni go na 1100 czy 1200 obtanili ale ja zawsze zaglądam na ten ich magazyn i jeszcze te ceny negocjuje.
Obniżyli mi dokładnie na 999zl.
Mam dokładnie ten z linku, typ, wielkość.
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calla

« Odpowiedź #84 dnia: 31 Mar 2015, 09:38:46 »
calla, jest jeszcze cos takiego:

ale to trzeba porządnie wypróbowac.

aa, to czegos takiego nie znam.

Kasia

« Odpowiedź #85 dnia: 31 Mar 2015, 13:05:35 »
Sa jeszcze maty na materace, takie grube jak cienki materac. Przez nie tez nie czuć tej przerwy.

dragonfly

« Odpowiedź #86 dnia: 31 Mar 2015, 13:58:47 »
takie grube jak cienki materac
To był długi dzień Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czytałam 4 razy i ni hu hu nie mogłam zwizualizowac grubocienkiegi materaca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cherry

« Odpowiedź #87 dnia: 31 Mar 2015, 16:12:36 »
tak powinno byc. Kazdy powinien miec dobrany materac do swojej masy ciala.
Ale ja nienawidze miec przerwy na lozku.

calla - my kupowalismy w tamtym roku - tzn. srodek (kern) jest dopasowany do kazdej osoby a potem na te 2 materace zaklada sie takie
ubranko (z pianki czy czegos tam ), wiec jest i indywidualnie pod kazdego i jest jeden duzy materac.
Najlepiej pytac w sklepie specjalistycznym. I to  nie jest schnäppchen - ale zakladajac, ze sie spi ok 7-8h na dobe - to dobra inwestycja.
« Ostatnia zmiana: 31 Mar 2015, 16:14:11 wysłana przez cherry »
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Kasia

« Odpowiedź #88 dnia: 31 Mar 2015, 17:48:33 »
To był długi dzień Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czytałam 4 razy i ni hu hu nie mogłam zwizualizowac grubocienkiegi materaca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
No bo te maty moga byc cienkie jak kołderka i sa tez takie grube, grube jak na matę. Mata ale taka gruba jak mizerny cieniutki 3cm materac.

calla

« Odpowiedź #89 dnia: 31 Mar 2015, 22:19:50 »
cherry, dzieki, ale ja nie kupuje materaca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 31 Mar 2015, 22:19:50 »

getinmeble

« Odpowiedź #90 dnia: 17 Kwi 2015, 13:24:43 »
Bardzo dobre są materace kieszeniowe, zwłaszcza dla par, gdyż materac ten ma taką strukturę, że odkształcenie na jednej stronie nie powoduje odkształcenia na drugiej. I dzięki temu jak jedna osoba rzuca się w łóżku, druga może spokojnie spać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Polecam

Klaudia112

« Odpowiedź #91 dnia: 09 Lis 2015, 19:30:38 »
jeśli chodzi o materac to zasada im droższy tym lepszy niestety króluje .. bardzo fajne materace mają w Kole ... jednak rabaty można dostać z tego co mi wiadomo tylko w sklepach firmowych.. ja kupowałem w sklepie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i faktycznie fajny rabat dostałem, zatem jeśli szukasz czegoś odpowiedniego dla siebie to zdecydowanie polecam ten sklep Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 30 Maj 2016, 21:57:57 wysłana przez Klaudia112 »