materac - jaki?

Zaczęty przez vobi, 05 Paź 2007, 19:09:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

panikarola

a swoi nie mają promocji?
materac nam wyszedł chyba cenowo tak samo jak u Szweda :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mignon

no nie wiem  :knuje: :knuje: :knuje:

coś mi M. wspominał o naszych rodzimych materacach, może jeszcze poszukam; choć ja jak się napalę, to nie ma zmiłuj :D

panikarola

to się nie napalaj jeszcze :D porównaj ceny i warunki ogólnie :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mika


mignon

mika:beer: :beer:

pojadę i je zobaczę, zwłaszcza że sklep stacjonarny jest niedaleko mojej pracy :)

panikarola

mika, wiesz, że chyba my też. jeśli nie, to sie przynajmniej nad nim zastanawiałam :D nazwa mi coś mówi.

a jednak nie, sprawdziłam i mamy model Texel.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mignon

Panikarola, mika powinnyście mieć rabat albo tytuł honorowego przedstawiciela handlowego :D Materac z Koła jest już mój :D

panikarola

zalozmy fanklub na fejsbuku :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

damka


marax

#59
ikea ma chyba jeszcze promocje -10% i można ponoć oddać do 90 dni


Dodany tekst: 03 Wrz 2014, 07:15:12

Damka gdzie mieszkasz we Wrocławiu musimy spotkanie zorganizować

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

Damka we Wrocławiu? Nic nie wiem...


kupiliśmy materac termokurczliwy czy jak to się nazywa...
mamy wielkie lóżko, powinniśmy wziąć dwa materace, jest duża różnica wagi i jak chcę się przytulić, to spadam...

chyba w sierpniowym m jak mieszkanie było o wyborze materacy

damka

jestem we Wrocławiu, na dodatekk kupiłam mieszkanie, wiec teraz będę odgrzebywać wątki :)

jeszcze pralka i lodówka :)

ps na spotkanie zawsze :)

damka

zastanawiam sie nad jyskiem i tym materacem. Czy któraś może ma takowy?

aja

#64
damka to zależy czy lubisz wygodnie i komfortowo spać
ja na materac nie żałowałam tzn nie kupiłam najdroższego ale jysk czy ikea nie wchodziły zupełnie pod uwagę
ja najwiecej materacy kupiłam w selene, świtnie też się sprawdza materac z Koła - polecam

rudasekawf

Zmieniło się coś w temacie od ostatniego posta? Poszukuję właśnie materaca. Łóżko chciałabym z Ikei, więc i materace tam przeglądałam? Jak u Was po czasie z tymi materacami?

zwierzatko_mojej_mamy

ja mam z ikei, wysokosc 30 cm, po 7 latach nie zauwazam zadnych zmian - spi sie na nim idealnie, nie spalam nigdzie nigdy na materacu, ktory by przewyzszal czymkolwiek ten - jeden raz lezalam na takim za chore pieniadze z jakiejs kosmicznej pianki stosowanej do czegos dla astronautow i wtedy istotnie bylo to cos przedziwnego, ale cala reszta jest dla mnie dosc podobna ;)

chyba ten:
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60244439/
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


Kasia

Mamy ten http://m.ikea.com/pl/pl/catalog/products/art/10257721/
Swietny jest, bardzo wygodny.

I polecam dział sprzedazy okazjonalnej. Tam czesto sa materace w dobrych cenach. My nasz za tysiaka tam dostalismy.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rudasekawf

Cytat: Kasia w 30 Mar 2015, 21:26:42I polecam dział sprzedazy okazjonalnej. Tam czesto sa materace w dobrych cenach. My nasz za tysiaka tam dostalismy.
Serio? regularną cenę ma dla mnie zabójczą :)

wrobelek0403

rudasekawf, mowie Ci, bierz koło :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: rudasekawf w 30 Mar 2015, 21:28:27Serio? regularną cenę ma dla mnie zabójczą
cena u kasi jest dla 180x200 - cena zalezy od szerokosci lozka ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

Ja dzisiaj po praniu zakładałam pokrowiec na materac 25cm z ikei, mega wygodny, sprężyny kieszeniowe i lateks i co z tego....nigdy więcej materaca z pokrowcem rozpinanym inaczej niż przez całą długość