Planowane cięcie cesarskie - kiedy?

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 13 Gru 2010, 12:11:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Justynna, nie wiem dlaczego, może dlatego, żeby nie rozpowszechniać na fotach okropnego stanu oddziału, tam aż prosi się o remont ;D

Justynna

Cytat: ishka82 w 08 Gru 2011, 12:25:27
Justynna, nie wiem dlaczego, może dlatego, żeby nie rozpowszechniać na fotach okropnego stanu oddziału, tam aż prosi się o remont ;D
no może o to im chodziło :D :D :D

magdalinska

u nas nie ma wstepu do czesci, gdzie jest sala do cc, nie ma wstepu do pooperacyjnej, M. zobaczył dziecko tylko dlatego, ze znajoma polozna wywiozła mu pokazac. Na salach juz normalnych tez nie ma odwiedzin, jedynie na 6 sal 1os po porodach rodzinnych moze wejsc ktos z zewnatrz.  Ale zdjecia mozna robic :D

fasolka1980

o jeny...


u mnie mąż mógl byc przy cc, dostał ten zielony fartuch, siedział przy mojej głowie cały czas, był przy pomiarach

położna na szkole rodzenia powiedziała zeby tatusiowie nie spuszczali dzieci z oka ;) no to O. sumiennie cały czas przy nim był


aja

a co jesli jednak zajdzie sie w ciaze przez ten krytycznt pierwszy rokZ?>

konwalia

Cytat: aja w 08 Gru 2011, 21:10:26
a co jesli jednak zajdzie sie w ciaze przez ten krytycznt pierwszy rokZ?>
w tej chwili uwaza sie, ze 6mcy wystarczy a co do co, to czeka bezwzglednie kolejne cc wtedy i czestsze usg celem obserwacji blizny czy nie ma rozejscia

aja

dzieki - ja juz miałam gorsze myśli i wyobrazenia

konwalia

tak naprawde blizna po cc rozchodzi sie rzadko i czasem mimo dlugiego odstepu miedzy ciazami, wtedy decyduje sie   o wczesniejszym cc

mika

Cytat: konwalia w 08 Gru 2011, 21:46:28
w tej chwili uwaza sie, ze 6mcy wystarczy a co do co, to czeka bezwzglednie kolejne cc wtedy i czestsze usg celem obserwacji blizny czy nie ma rozejscia
tak, ale pamiętajmy że wazna jest ilosć cięć na macicy
po drugim cc rośnie częstość występowania powikłan przy koolejnym cc i takie cięcie jest trudniejsze do wykonania

jestynka

mój był przy cc i pierwszy widział Filipa :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

#260
moj maz byl przy cc i jest teraz taka mozliwośc (jezeli chce sie wejśc na sale operacyjna trzeba sie przebrac -sciagnac wszystko do majtek i zalozyc sterylne ciuchy ) . Stal za szyba . Nic nie widział tylko moja twarz. Mąż raczej nic nie zobaczy poza twarza bo wszystko bedzie mu zaslanialo 2 ginekologow stojących po obu str stolu .  Moj widzial tylko moja glowe a jak wydobyli dziecko to zaraz za dzieckiem poszedl . Moj M to z tych co mdleją jak widza kroplę krwi .