Autor Wątek: Planowane cięcie cesarskie - kiedy?  (Przeczytany 26835 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Odp: Planowane cięcie cesarskie - kiedy?
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Gru 2010, 14:05:16 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wtedy nie byloby planowane LOL LOL tylko tak samo zaskakujace jak sam porod terminowo wink
a no to ja nie miałam planowanego tzn ja tam sobie planowałam a szpital i tak swoje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jakbym planowała to pewnie z miesiąc wcześniej bym urodziła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo chciałam wydobrzec na weselicho znajomych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #26 dnia: 13 Gru 2010, 14:07:13 »
jakbym planowała to pewnie z miesiąc wcześniej bym urodziła Cheesy bo chciałam wydobrzec na weselicho znajomych wink
no tyle wczesniej to by Cie pewnie nikt nie scial Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

feeling.good

« Odpowiedź #27 dnia: 13 Gru 2010, 14:25:24 »
ja miałam dokładnie w terminie z OM

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 13 Gru 2010, 14:25:24 »

abkasia

« Odpowiedź #28 dnia: 13 Gru 2010, 15:03:36 »
bedziesz sie ciela a zyczenie zwierzu?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #29 dnia: 13 Gru 2010, 15:04:08 »
abkasia na oko sie bede ciela Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj znaczy sie na siatkowke Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 13 Gru 2010, 15:04:08 »

abkasia

« Odpowiedź #30 dnia: 13 Gru 2010, 15:06:58 »
abkasia na oko sie bede ciela Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj znaczy sie na siatkowke Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
czyli ze wskazan Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #31 dnia: 13 Gru 2010, 16:51:36 »
wtedy nie byloby planowane   tylko tak samo zaskakujace jak sam porod terminowo

zwierzatko, czy ja Ci pisałam ze moja przyjaciołka miala zaplanowane cc na 7.01, ale jak poszła 31.12 na ktg to juz została??? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

marcheewka

« Odpowiedź #32 dnia: 13 Gru 2010, 16:53:52 »
Ja miałam w terminie czyli 5 października, ale tylko dlatego, że sie zaczęło :-)
Mój gin kazał mi iść w terminie, bo "pośladków" nie należy przenosić, ja chciałam poczekać do końca tygodnia 41, ale wyszło idealnie :-)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #33 dnia: 13 Gru 2010, 17:02:20 »
o juz została???
w szpitalu czekac, czy ja scieli od razu ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 13 Gru 2010, 17:02:48
czyli, ze tak naprawde nic nie wiadomo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Gru 2010, 17:02:48 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

wrobelek0403

« Odpowiedź #34 dnia: 13 Gru 2010, 17:14:16 »
w szpitalu czekac, czy ja scieli od razu

scieli ja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jeszczed przed polnoca mielismy zdjecia małego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #35 dnia: 13 Gru 2010, 17:16:34 »
to skubana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tez tak chce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale wpis do aktu urodzenia po polnocy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #36 dnia: 13 Gru 2010, 17:17:05 »
zwierzu nic tylko się pociąć   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Gru 2010, 17:17:39 wysłana przez Angelos »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #37 dnia: 13 Gru 2010, 17:20:18 »
no dzizas no Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tak sie mowi u mnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #38 dnia: 13 Gru 2010, 17:22:42 »
jak się mówi? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #39 dnia: 13 Gru 2010, 17:36:00 »
to skubana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tez tak chce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale wpis do aktu urodzenia po polnocy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a to juz moja droga zalezy od znajomosci na porodowce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A. nie miała i ma synka z 31.12 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 13 Gru 2010, 17:36:00 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #40 dnia: 13 Gru 2010, 17:36:45 »
Angelos no bo rozumiem, ze sie smiejesz z wyrazenia, ze "scieli ja" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale moze nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #41 dnia: 13 Gru 2010, 17:38:04 »
ja mialam 28 stycznia a termin na 14 lutego . MOzna ciac 2 tygodnie przed terminem . Wod juz mialam malo szew musieli sciagnac (mialam ciaze podtrzymywana operacyjnym zalozeniem szwu na szyjke macicy) i odstawic leki . BYlo duze prawdopodobienstwo ze akcja po sciagnieciu zabezpieczen sie zacznie wiem bylo duzo wczesniej .
« Ostatnia zmiana: 13 Gru 2010, 17:39:56 wysłana przez maraxela »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #42 dnia: 13 Gru 2010, 17:39:25 »
maraxela ales pogonila! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zazdroszcze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #43 dnia: 13 Gru 2010, 17:42:48 »
Ja sie ostatnio tak dobrze wyspalam wlasnie na swoim porodzie .Teraz ciezko o tak dobry sen Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Gru 2010, 17:44:17 wysłana przez maraxela »

ishka82

« Odpowiedź #44 dnia: 13 Gru 2010, 19:13:36 »
Ja miałam termin na 23 lutego, a cięcie 25 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W moim szpitalu nie ma umawiania się na cc ze swoim ginem, a termin cc zależy od widzimisię ordynatora, który jest zwolennikiem czekania z cc na rozpoczęcie akcji porodowej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 24 pomęczyłam mojego gina ile jeszcze tu będę leżeć i czy nie dałoby się na jego dyżurze i jakoś tak wykombinował, że cc miałam następnego dnia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ordynator z nadzieją kazał podłączyć oxy i pewnie trzymałby mnie pod nim do popołudnia, ale mój gin miał dyżur do 13tej i jakoś go przekonał, że nie ma po co czekać. Ordynatorowi się to wyraźnie nie podobało, bo badając mnie przed cc nafukał na cały personel łącznie z ginem i mruczał pod nosem, że po co cc jak się nic jeszcze nie zaczyna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No ale pozwolił wykonać cc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mam 3 znajome, które miały u nas cc ze wskazań...dwie męczyły się po kilka godzin z bólami i w stresie, czy w ogóle nie za późno, a 3 urodziła sn Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Chyba miałam sporo szczęścia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #45 dnia: 13 Gru 2010, 20:36:22 »
to bierz jak najszybciej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
1. nie bedziesz sie dluzej meczyc z brzuchem
2. nie zlapia cie z nienacka bole porodowe
3. nie bedziesz musiala tak jak ja w 41 tyg jechac 250 km na cc i modlic sie aby po drodze ci wody nie odeszly Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
4. nie zrobi Ci się w ostatni dzień jakiś zakakujacy rozstęp na brzuchu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Gru 2010, 20:36:40 wysłana przez rubin04 »

Lwica

« Odpowiedź #46 dnia: 13 Gru 2010, 21:19:42 »
mnie się zdaje, że Zwierzątko pyta o planowane CC ale już odgórnie przez lekarza. Jeśli są konretne przeciwskazania do CC. I zazwyczaj w takich przypadkach nie czeka się do skurczy i terminu tylko tydzien przed albo wcześniej się je wykonuje.
mogę ci powiedzieć jak miała moja sąsiadka CC planowane. Od kardiologa miała przeciwskazanie do cc ponieważ ma migotanie komór. Poszła ze skierowaniem na cc do szpitala wcześniej i jej wyznaczyli termin na 10 dni przed porodem.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

marax

« Odpowiedź #47 dnia: 13 Gru 2010, 21:25:19 »
dorotka to zalezy jakie sa wskazania do tego cc kardiologia padaczka  planuje sie zeby nie bylo skurczy . W czesci przypadkow mozna spokojnie zaczekac do 1 skurczów. Takie skurcze siatkowki jej nie zniszcza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Gru 2010, 21:25:53 wysłana przez maraxela »

Lwica

« Odpowiedź #48 dnia: 13 Gru 2010, 21:46:36 »
dorotka to zalezy jakie sa wskazania do tego cc kardiologia

No ona akurat ma Zespół WPW.

marax

« Odpowiedź #49 dnia: 13 Gru 2010, 22:44:04 »
o kurcze migotanie komor i porod = ciezki dyzur ......................