Autor Wątek: Planowane cięcie cesarskie - kiedy?  (Przeczytany 26808 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Planowane cięcie cesarskie - kiedy?
« dnia: 13 Gru 2010, 12:11:19 »
Jak w temacie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj te, ktore mialy zaplanowane - w jakiej odleglosci od wyliczanego terminu mialyscie?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

Odp: Planowane cięcie cesarskie - kiedy?
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Gru 2010, 12:14:13 »
łeeee, myslalam ze chcesz z nami ustalic termin swojego cc  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #2 dnia: 13 Gru 2010, 12:15:55 »
ja nie umawiałam się konkretnie z lekarzem
w szpitalu, w którym rodziłam jest zasada że na cięcie zgłaszasz się w/po terminie z OM
oczywiście o ile nie ma powodów żeby ciąć wcześniej

a słyszałam wersję ze najlepiej jest ciąć jak się akcja porodowa zacznie
ale na to sie nie pisałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 13 Gru 2010, 12:15:55 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #3 dnia: 13 Gru 2010, 12:17:40 »
Kasia ale Ty sie cielas? :>

inkageo

« Odpowiedź #4 dnia: 13 Gru 2010, 12:19:18 »
Eeeee myślałam, że to ankieta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 13 Gru 2010, 12:19:18 »

Kasia

« Odpowiedź #5 dnia: 13 Gru 2010, 12:21:14 »
Kasia ale Ty sie cielas? :>

ale o co chodzi?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #6 dnia: 13 Gru 2010, 12:24:06 »
ale o co chodzi?
no o to kiedy faktycznie mialas ciecie, chcialabym jakies statystyki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #7 dnia: 13 Gru 2010, 12:26:49 »
równiutko w terminie
tzn termin miałam bodajrze na 14 czerwca, wypadło w niedzielę wiec cięcie miałam 15 w poniedziałek

kombinowałam jeszcze z piątkiem 12 i pewnie by mnie przyjeli ale niestety nie było miejsca na pooperacyjnej i nie chcieli świeżo ciętą dziewczynę przenosić aby hrabiance (mnie) cc zrobić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #8 dnia: 13 Gru 2010, 12:28:52 »
ja swoje zaplanowalam dzien przed cc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #9 dnia: 13 Gru 2010, 12:38:40 »
no to nie pomagacie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale dzieki za wpisy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj hihi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #10 dnia: 13 Gru 2010, 12:44:52 »
zwierzatko_mojej_mamy a na kiedy ty planujesz miec cc?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #11 dnia: 13 Gru 2010, 12:46:26 »
zosia2007 no wlasnie sie dzisiaj dowiem jakie mam opcje, jesli jest ich liczba mnoga to chcialam sie skonsultowac ze strefa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #12 dnia: 13 Gru 2010, 12:47:31 »
ja swoje zaplanowalam dzien przed cc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Paweł sie spóźniał, a matka się niecierpliwiła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #13 dnia: 13 Gru 2010, 12:48:00 »
to bierz jak najszybciej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
1. nie bedziesz sie dluzej meczyc z brzuchem
2. nie zlapia cie z nienacka bole porodowe
3. nie bedziesz musiala tak jak ja w 41 tyg jechac 250 km na cc i modlic sie aby po drodze ci wody nie odeszly Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #14 dnia: 13 Gru 2010, 12:49:54 »
to bierz jak najszybciej wink
1. nie bedziesz sie dluzej meczyc z brzuchem
2. nie zlapia cie z nienacka bole porodowe
3. nie bedziesz musiala tak jak ja w 41 tyg jechac 250 km na cc i modlic sie aby po drodze ci wody nie odeszly Cheesy
no jasne, ze bym chciala jak najszybciej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wiem, ze to co najmniej nierozsadne, ale jak lekarze mi zaproponuja cos wczesniej to padne calowac stopy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 13 Gru 2010, 12:49:54 »

zosia2007

« Odpowiedź #15 dnia: 13 Gru 2010, 12:51:14 »
zwierzatko_mojej_mamy a ty w kraku bedzies zrodzic czy u mamusi? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #16 dnia: 13 Gru 2010, 12:53:34 »
zosia2007 no u mamusi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale jak mi zaplanuje na 8 stycznia  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to wiesz - jeszcze zdazylabym sie tutaj umowic z moja gin Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #17 dnia: 13 Gru 2010, 13:12:51 »
eee to jak u mamusi to spoko, powiedz jej ze chcesz szybko, moja mnie umawiala juz na 2 tyg przed terminem ale ja nie chcialam, dopiero w 41 tyg sie zdecydowalam i musiala na szybkiego wszystko umawiac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #18 dnia: 13 Gru 2010, 13:32:01 »
zosia2007 no u mamusi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale jak mi zaplanuje na 8 stycznia  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to wiesz - jeszcze zdazylabym sie tutaj umowic z moja gin Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale to nie będzie faux pas wobec mamusi? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #19 dnia: 13 Gru 2010, 13:42:25 »
A nie trzeba czekac z (planowanym) cc az pojawia sie bole porodowe?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

niewiemjaka

« Odpowiedź #20 dnia: 13 Gru 2010, 13:44:43 »
ale to nie będzie faux pas wobec mamusi? LOL
no afront jak nic
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

zosia2007

« Odpowiedź #21 dnia: 13 Gru 2010, 13:46:30 »
roznie robia, jedni kaza czekac inni nie, ale jak cc planowe to raczej nie czekaja do boli

Kasia

« Odpowiedź #22 dnia: 13 Gru 2010, 13:51:08 »

no własnie pisałam powyzej ze podobno po rozpoczeciu akcji jest lepiej bo ścianki macicy sa cieńsze itd

ale znowu jak bedzie za późno bo dziecko wejdzie w kanał rodny to tez nie za dobrze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

więc lekarze róznie radzą, jedni każą czekać, innym wystrczy termin z OM a jeszcze inni tną wcześniej bo dziecko jest donoszone Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #23 dnia: 13 Gru 2010, 13:51:31 »
eee to jak u mamusi to spoko, powiedz jej ze chcesz szybko, moja mnie umawiala juz na 2 tyg przed terminem
moja ma w glowie nawbijane, zeby jak najdluzej trzymac, takze ona gotowa mnie umowic nawet po Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 13 Gru 2010, 13:52:25
wtedy nie byloby planowane Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko tak samo zaskakujace jak sam porod terminowo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Gru 2010, 13:52:25 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

Kata

« Odpowiedź #24 dnia: 13 Gru 2010, 14:02:34 »
Ja miałam cc robione na tydzień i 1 dzień przed terminem z OM, czyli w 38t6dc (bo pełny 39t wypadał w sobotę a wtedy cc planowych nie robią). Ogólnie i mój gin i gin ze szpitala gdzie byłam na konsultacji przed cc powiedzieli, że teraz neonatolodzy w przypadku planowych cc zalecają robienie ich po zakończonym 39t i tymi wytycznymi kierują się ginekolodzy.
Pozdrawiam

Kata