Autor Wątek: Nakarm pieska :)  (Przeczytany 1856 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rudasekawf

Nakarm pieska :)
« dnia: 12 Gru 2010, 08:06:11 »
Witam,
Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w akcji Nakarm Psa z Szerlokiem. Użytkownicy Facebooka pewnie już wiedzą, ale może nie wszyscy jeszcze znają zasady a też chceliby pomóc.

Nie znalazłam czy gdzieś jest takie temat więc ja wklejam link:

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

codziennie można raz kliknąć na dowolnego pieska i przybliżyć go do otrzymania paczki z jedzeniem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Widzę teraz, że jest ogólny link do tej storny na forum Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Pomimo wszystko APELUJĘ klikajcie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:P
« Ostatnia zmiana: 12 Gru 2010, 08:12:04 wysłana przez rudasekawf »

ishka82

Odp: Nakarm pieska :)
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Gru 2010, 10:12:09 »
Ja klikam codziennie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Gru 2010, 20:15:33 »
Wszystkie psy już nakarmione, a 17 z nich znalazło nowy dom! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #3 dnia: 14 Gru 2010, 20:18:29 »
szelma o tym że nakarmione to już widziałam i nawet pisałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale skąd wiadomo które znalazły dom ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dobra już mam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale świetnie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 14 Gru 2010, 20:19:07 wysłana przez justynaaaa2 »
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Gru 2010, 20:19:02 »
justa, na stronie są ich fotki
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

szelma

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Gru 2010, 20:19:32 »
ale skąd wiadomo które znalazły dom ?

Tu piszą w podsumowaniu akcji: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 14 Gru 2010, 20:19:46
I malamutek znalazł dom! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 14 Gru 2010, 20:19:46 wysłana przez szelma »

justynaaaa2

« Odpowiedź #6 dnia: 14 Gru 2010, 20:22:17 »
niemniej szkoda mi pozostałych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Gru 2010, 20:25:46 »
No mi wszystkich szkoda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

suegro

« Odpowiedź #8 dnia: 14 Gru 2010, 23:16:52 »
I moja Ewcia i Panga adoptowane! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

justynaaaa2

« Odpowiedź #9 dnia: 14 Gru 2010, 23:46:32 »
ja na ewcię też kilka razy głosowałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i tego małego Bubu mi było tak strasznie szkoda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i fajnie, że ludzie wzięli też kilka takich brzydalków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ehhh nie mogę patrzeć na te ich smutne oczy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #10 dnia: 15 Gru 2010, 07:26:25 »
ja właśnie całą  akcje klikałam na te pieski, które urodą nie powalają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i ciesze się, że niektóre znalazły też dom. Bardzo żałuję, że też nie mogłam adoptować żadnego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #11 dnia: 21 Gru 2010, 23:11:53 »
wiem, że głupie, ale zawsze jak wchodze poczytać na wesoło to kątem oka widzę ten wątek i myśle "na jakiego ku... pieska?"

wrobelek0403

« Odpowiedź #12 dnia: 22 Lut 2012, 18:12:44 »
w sumie akcja podobna, tyle ze dotyczy królików Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

moze ktos zaadoptuje króliczego psotnika Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/