Kolor pończoch

Zaczęty przez julka, 05 Paź 2007, 08:59:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Cytat: "mika9983"właśnie jak to bilety po 10 zł w multi??

odpowiedź wyżej. Z karta Nokii też się opłaca. Poza tym chyba 12 biletów do kina w multi to 1 bilet gratis tylko kartę multikinomaniaka trzeba sobie wyrobić.
Ja tam korzystam z takich rzeczy - czemu mam przepłacać.

mika

ja też mam kartę nokii i kinomaniaka ale punkty zbieramy na zakupy w jakimś ciuchowym sklepie ale z nokii muszę zacząć korzystać bo legitymacja się kończy :-/

julka

mika ,  a tak poza tematem, mozesz mi wysłać namiary na Twoją fryzjerkę i makijażystkę? Na jakie dystansy ona dojeżdża?  
Przypadkiem wlazłam na gazetę, czemu tutaj nie piszesz takich rzeczy?  :roll:

[ Dodano: 05-10-2007, 11:48 ]
Cytat: "zuzia"(mogę komuś wyrobić bo mam nową nokię
zuzia, ja nigdy nie miałam innego telefonu, gdzie się wyrabia taką kartę?
A na BP tankuje mama, trzeba się zgłosić z kartą do kina, czy na stację?
Sorki, że tak marudzę, ale nie mam o tym pojęcia  :oops:

mika

Cytat: "julka"mika , a tak poza tematem, mozesz mi wysłać namiary na Twoją fryzjerkę i makijażystkę? Na jakie dystansy ona dojeżdża?
Przypadkiem wlazłam na gazetę, czemu tutaj nie piszesz takich rzeczy?  

fryzjerka jest z Legionowa i nie dojeżdza... a makijażystka www.makijaże.com dojeżdza w okolice wawy też kwestia dogadania (bez dopłat dojeżdża) cennik ze stony aktualny i telefon też, nazywa sią Angelika Nisus i jest świetna używa samych selektywnych kosmetyków... i myślałam że pisałam tu o tym alejeśli nie to przepraszam

tachogti

sluchajcie a ja mam dylemat - uroda czy wygoda... Bede miala bialo srebrna suknie dluga, slub w lipcu i po pierwsze cieliste i tak mi nic nie pasuje i bede musia miec biale, tylko teraz pytanie co? W ponczochach sie ugotuje na twardo mam wrazenia pod suknia z jedwabiu i koronki, jak powiedzialam mamie ze pojde w kolanowkach albo w ogole bez to malo na zawal nie umarla ;) Moj Narzeczony az za bardzo lubi ponczochy ;p A rajstop w ogole nie nosze bo nie lubie  :-P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

Kasia

Cytat: "tachogti"sluchajcie a ja mam dylemat - uroda czy wygoda...
a może pończochy kabaretki

w tych "dziurawcach" raczej się nie ugotujesz?

julka

Cytat: "tachogti"Moj Narzeczony az za bardzo lubi ponczochy ;p
Jacyż oni są typowi, mój też dostaje gorączki jak toto na siebie włożę, a marzy mu się pas do pończoch z przyległościami.... oczywiście dla mnie  :mrgreen:

zuzia

tachogti,
albo pończochy kabaretki, albo nic. Nie przejmuj sie mamą - zawału nie dostanie. Tylko, żeby cie buty na gołe stopy nie obrarły.

salsa

zuzia, ja miałam gołe nogi i nic mnie nie obtarło:P cos tam mama zaczeła marudzic, ale ja ukróciłam, ze sukienki zadzierać nie bede i niech mi nikt tam nie zagląda co ja nosze:P i sie temat zakonczył:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

Cytat: "salsa"zuzia, ja miałam gołe nogi i nic mnie nie obtarło:P cos tam mama zaczeła marudzic, ale ja ukróciłam, ze sukienki zadzierać nie bede i niech mi nikt tam nie zagląda co ja nosze:P i sie temat zakonczył:)

ja też mam buty, które na gołe stopy mnie nie obcierają, ale mam też bardzo wystające kostki i w przypadku większości butów - nie da sie tak. mam pościerane do krwi.

salsa

Cytat: "zuzia"ale mam też bardzo wystające kostki
ale kostki w palcach czy jak??  ja mam chude stopy i duzo butów jest na mnie za luzna, to tez jest niezły koszmarek
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

Cytat: "salsa"
Cytat: "zuzia"ale mam też bardzo wystające kostki
ale kostki w palcach czy jak??  ja mam chude stopy i duzo butów jest na mnie za luzna, to tez jest niezły koszmarek

to jest coś w rodzaju halluksa - tak wystająca kostka, tylko, że ja nie mam tego nabytego (jak halluksy) tylko od zawsze. Przez co np. nie mogę nosić niektórych sandałków.

[ Dodano: 05-10-2007, 15:38 ]
tak sobie wymysliłam właśnie, ze może w akcesie kozaczki zamówię... ale muszę to jeszcze przemyśleć.

tachogti

Cytat: "Kasia"pończochy kabaretki
to jest pomysl musze sie za takowymi rozejrzec i sprawdzic czy nie beda sie "gryzly" wizualnie z koronka :)

Cytat: "julka"a marzy mu się pas do pończoch z przyległościami.... oczywiście dla mnie
ja mam pas i czesto nosze bo to wygodne, ale jak moj Narzeczony zauwaza ze mam cos takiego na sobie to nie ma mowy zeby sie na czymkolwiek skupil  :-P

A buty mam plaskie i wygodne - balerinki wiec rzeczywiscie na gole nogi moze??  :-D

a propos kozaczkow mnie sie marzyly biale martesny pod kolano z owej kolekcji ale w nich to juz w ogole miala saune i basen w jednym  ;-)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mayagaramond

Cytat: "tachogti"A buty mam plaskie i wygodne - balerinki wiec rzeczywiscie na gole nogi moze?? :-D

Na gole, ja bralam slub w sierpniu, upalu nie bylo, ale jakbym miala miec rajstopy, to bym sie ugotowala. Do balerinek mozesz spokojenie bez rajstop.

zuzia - tez mam, przy lewej stopie, ale ja sobie nabylam..., predzej czy pozniej czeka mnie operacja.

salsa - no dlatego pisalam pare dni temu, ze mi buty z nog spadaja i ze chyba gwozdziem przybije. Jak bylam mala i mama mi kupila na wyjezdzie sandalki, to moglam dwie stopy w jeden wlozyc...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

kate.zet1

Ja miałam pończochy ecru - myslałam o cielistych, ale jednak doszłam do wniosku,że nie pasują - właśnie takie w przeciwienstwie do ecru rzucaja sie w oczy - wszystko jasne a tu nagle takie gołe nogi - jakoś mi to mało elegancko wygląda :-/
Ale jestem też z jednej rzeczy niezadowolona - mianowicie z pasa! Pierwszy raz miałam to ustrojstwo na tyłku i chyba z braku doświadczenia kupiłam za duży - w efekcie pończochy pełniły funkcję zakolanówek :) wsciekałam się niemiłosiernie !!!!!!!!!  ;-)

salsa

Cytat: "mayagaramond"salsa - no dlatego pisalam pare dni temu, ze mi buty z nog spadaja i ze chyba gwozdziem przybije. Jak bylam mala i mama mi kupila na wyjezdzie sandalki, to moglam dwie stopy w jeden wlozyc...

czytałam czytalam, i nawet miałam CI naisac, ze znam ten ból
teraz jest jakby wiecej tych ciasnych butów, ktore na mnie pasuja, ale wielu modeli, ktore mi sie podobaja nie kupie, bo sa za szerokie
szczegolnie trudno mi znależc peep too ma moje stpy bo wiele z nich jest za szerokie w palcach
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

mi bardzo często z kolei buty w piętach klapciają. palce - ok, ale przez tyl nie da się ich nosic.

salsa

Cytat: "zuzia"mi bardzo często z kolei buty w piętach klapciają. palce - ok, ale przez tyl nie da się ich nosic.

mozesz miec to co moja Mama-niskią pięte, niskie podbicie piety
jej tez ciagle spadaja z piety , bo ona prawie piety nie makupije specjalne wkładki zelowe i działa
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marlen_ka

podbijam ten wątek, bo myslałam, że może zrobimy małe podmumowanie na temat?

ja mam suknię ivory, więc myślę, że odpowiednie bedą pończochy ecru lub cieliste (skłaniam się ku takim)

a jakie będą odpowiednie do sukni białej i w innych kolorach?

kamelia04.08.2007

buty miałam błękitne, pończochy były cieliste.

Buty białe są fuj, rajstopy/pończochy białe to szczyt fuj, kojarzy mi się z Majewskim i jego parodią pewnej posłanki z samoobrony
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

ze_nitka

Doda... jak mogłaś ubrać się tak fuj ;)

Swoją drogą obejrzałam Twoje zdjęcia i wyglądałaś bardzo ładnie i super pasował do Ciebie ten bukiet.

magdarynka

Planowalam wyciete buty i oczywiscie brak czegokolwiek innego na nogach. Tylko ze kupilam pelne buty i musze wybrac jakies ponczochy, mysle ze kupie i cieliste ( czy jak je tam zwal ) i ecru i zobacze ktore ladniej wygladaja
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

a ja przy ostatniej przymiarce sukni załoze jedną ponczoche cielista, a jedna ecru i sie zobaczy, na razie nie mam pogladu :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

trik26

Ja własnie byłam na przymiarce sukni i miłam cieliste rajstopy wyglądło to nie fajnie, to fakt, ze kolor był za bardzo opalony, ale to było do miary, wiec albo ecru albo delikatny cielisty.

asia407

Ja mam buty zlote, pelne z czubem  ;) (chociaz z zalozenia czubow nie lubie, te sa moimi pierwszymi).
Do nich mam juz kupione ponczochy samonosne,kabaretki w kolorze ecru. Wyglada to razem calkiem fajnie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login