Autor Wątek: witam juz jako mężatka  (Przeczytany 810 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdalinska

witam juz jako mężatka
« dnia: 05 Paź 2007, 08:46:56 »
Witam wszystkie Forumki :-D  dlugo sie nie odzywalam, ale tydzien urlopu przed slubem, tydzien po, no i ten tydzien odkopywalam sie z papierów w pracy, wiec troche mi zeszlo  ;-)  slub 22 wrzesnia, pogoda piekna, wszystko sie udalo (oprocz jednego... zamiast zamówionego eleganckiego autokaru przyjechal bus, czerwona rudera, rdza - dziury takie, ze reke mozna wlozyc  :evil: ) fryzura, makijaz ok, trzymalo sie wszystko cala noc, ze wszystkim zdazylam, spokojnie pojechalismy do kosciola, podczas slubu niesamowity stres - a mialo byc na luzie  ;-)  pozniej impreza, tak jak chcielismy, niczym nas nie zaskoczono;) ludzie bawili sie swietnie, sesja w plenerze odbyla sie dwa dni pozniej. no i coz... bylo minelo, nic sie nie zmienilo w moim zyciu po slubie, tylko to ze mam obraczke na palcu  :-D  zdjecia wkleje jaki bede miala, bo nasz "fotograf" (kuzyn-amator ale za to pasjonat) jeszcze je obrabia po godzinach, wiec czekamy... i czekamy.....
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

julka

• Gość
witam juz jako mężatka
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Paź 2007, 08:53:21 »
Witaj mężatko, wszystkiego dobrego, coby Ci się obrączka dobrze nosiła  :-D

Kasia

witam juz jako mężatka
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Paź 2007, 09:01:11 »
witamy witamy nową mężatkę

a fotkami nie pogardzimy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gratulacje i wszystkiego najlepszego w pożyciu małżeńskim
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tachogti

witam juz jako mężatka
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Paź 2007, 12:00:57 »
wszystkiego naj naj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

witam juz jako mężatka
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Paź 2007, 20:17:17 »
Wszystkiego naj :!:

Tez kazdemu mowie ze po slubie nic sie nie zmienilo,tylko oraczke mam na palcu i nazwisko :-D

Czekam na zdjecia :!:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps