Posciel dla dzieci

Zaczęty przez siog, 28 Lis 2010, 14:16:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

foszek

Ola to ja poczekam, tym bardziej ze mam spiworki po F. i dokupilam jeszcze 2, wiec nie wczesniej jak za rok bede potrzebowac czegos nowego.... tylko ten ochraniacz jest slodki

OlaFasola

Cytat: zosia2007 w 29 Lis 2010, 21:37:16a kiedy i gdzie bedzie mozna to zobaczyc/kupic? Smiley
Mam nadzieję, że na początku roku już ruszę.

zosia2007

Cytat: OlaFasola w 29 Lis 2010, 21:40:35
Mam nadzieję, że na początku roku już ruszę.
super :)
a zdradzisz co jesczez bedziesz miec?
moze byc na pw ;) :D

OlaFasola

Cytat: zosia2007 w 29 Lis 2010, 21:43:29super Smiley
a zdradzisz co jesczez bedziesz miec?
Dekoracje do pokoju dziecięcego, na ścianę i nie tylko.
Skrzynie na zabawki, puzzle drewniane, klocki, "dyndadełka", a potem zobaczę co jeszcze. Bo mam trochę pomysłów, ale jeszcze nie wiem ile się uda zrealizować.

zosia2007

Cytat: OlaFasola w 29 Lis 2010, 21:46:56
Dekoracje do pokoju dziecięcego, na ścianę i nie tylko.
Skrzynie na zabawki, puzzle drewniane, klocki, "dyndadełka", a potem zobaczę co jeszcze. Bo mam trochę pomysłów, ale jeszcze nie wiem ile się uda zrealizować.
to masz pierwsza klientke ;D
czekam z niecierpliwoscia

foszek

A masz juz cos gotowego? Bo uwazam ze teraz jest dobry czas, aby ruszyc i wyrobic sobie marke, ludzie szukaja pomyslow pod choinke, a po swietach i sylwku zaczna oszczedzanie, jak to zawsze na poczatku roku

OlaFasola

Cytat: zosia2007 w 29 Lis 2010, 21:52:08to masz pierwsza klientke Grin
czekam z niecierpliwoscia
Bardzo się cieszę :)

Cytat: foszek w 29 Lis 2010, 21:52:57Bo uwazam ze teraz jest dobry czas, aby ruszyc i wyrobic sobie marke, ludzie szukaja pomyslow pod choinke, a po swietach i sylwku zaczna oszczedzanie, jak to zawsze na poczatku roku
Wiem i miałam nadzieję, że się uda, ale rozpatrywanie mojego wniosku trwało 3x dłużej niż zwykle, więc się wszystko bardzo przesunęło.

mobka

Ola, bede czekac w takim razie, bo nigdzie mi sie nie spieszy :D

Angie

OlaFasola wow !  super  :bravo:

feeling.good

to ja też lepiej kasy nie wydaję, tylko składam na późniejsze zamówienie :)

fasolka1980

oo, ale fajnie, ja tez poczekam :)

a posciel mamy taką: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5672902

zielona z krową :)

rubin04

Foszek, mój jakbym go do spiworka zapakowała to by sie chyba wściekł...
On nie lubi byc przykryty za bardzo.. Tzn do zasypiania nie ma problemu, ale potem się wykopuje i jak tylko go przykryję to zaraz sie rozbudza. No letni chłopak z niego i już :) (dodam ze nie mam za ciepło w pokoju, nawet teraz przy pierwszych mrozach nie grzejemy jescze, a on spi teraz tylko w cienkim bawełnianym pajacu..)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

ola, to super! zbawki drewniane są bardzo drogie, pozamawiałam na "zaś" z fabryki wafeków. no bez sensu. dawaj znać, jak tylko coś będziesz miała

rubin, helka też nie lubi jak jest za ciepło, dlatego śpiworek to idealne rozwiązanie. leży odpięta, a jak zaśnie- zapinam. dzięki temu ma ciepłe stopy . bo śpi w takiej koszulce z gumką, uwielbia sobie stopy przed snem oglądać, zakładać na brzeg łóżeczka

kupuję mothercare, ale używane, na allegro. mam 3, każde po 30 zł

siog

#38
chce wlasnie malej kupic poduszke i kolderke. ale ona nienawidzi byc przykryta. spi w spiworze. wiec zobaczymy jak bedzie

Dodany tekst: 30 Lis 2010, 13:27:22

tutaj piekna vposciel
http://www.notonthehighstreet.com/baby-child/childrens-living/bed-linen-cot-bedding?view=all

siog


abkasia

ja ma taka:
http://www.feretti.pl/tropical-island-premium.html
http://www.feretti.pl/jungle-multi-premium.html

maly ma ochraniacz na szczebelki i uwiebia go :)
cala noc spi z  nosem w ochraniaczu.. :D

zosia2007

zamowilam posciel ze spanco, jak przyjdzie i R mnie nie zabije to wam dam znac jaka jest :D

zuzia

Cytat: zosia2007 w 29 Lis 2010, 21:14:07
no ja sie bije wlasnie z myslami czy zamawiac
a ochraniacz ten ze spanco jest boski :)
ale idź to najpierw pomacaj. bo dla mnie wzory ma boskie ale gorsza jest niż feretti - taka sztywna.

zosia2007

Cytat: zuzia w 30 Lis 2010, 14:30:50
ale idź to najpierw pomacaj. bo dla mnie wzory ma boskie ale gorsza jest niż feretti - taka sztywna.
eee tam, dam wiecej plynu do plukania i bedzie git ;)

abkasia

siog, calkiem inna ta wasza dziecieca moda... ;)

siog

#45
Cytat: abkasia w 30 Lis 2010, 14:34:57
siog, calkiem inna ta wasza dziecieca moda... ;)

????????

Dodany tekst: 30 Lis 2010, 14:41:29

a propos ochraniaczy u nas nie uzywa sie dla dzieci wiekszych niz 4 mies. i w sklepie nie sprzedadza. ze wzgledow bezpieczenstwa.

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: siog w 30 Lis 2010, 14:39:37i w sklepie nie sprzedadza.
znaczy musisz pokazac akt urodzenia??? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

OlaFasola

Cytat: siog w 30 Lis 2010, 14:39:37a propos ochraniaczy u nas nie uzywa sie dla dzieci wiekszych niz 4 mies
Dla najmniejsztch nie jest za bardzo potrzebny ochraniacz moim zdaniem, bo takie tylko leży i się po łóżeczku nie miota, dopiero takim większym właśnie są potrzebne ochraniacze, żeby sobie głowy/nogi/ręki nie obijało.

siog

#48
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 30 Lis 2010, 14:44:58
znaczy musisz pokazac akt urodzenia??? :>

po prostu jak kupujesz ochraniacz sprzedawca pyta w jakim wieku jest dziecko i tyle. bylo kilka wypadkow ze dziecko udusilo sie. i np. mamas and papas ma taka polityke bezpieczenstwa.

Dodany tekst: 30 Lis 2010, 14:50:10

Cytat: OlaFasola w 30 Lis 2010, 14:47:21
Dla najmniejsztch nie jest za bardzo potrzebny ochraniacz moim zdaniem, bo takie tylko leży i się po łóżeczku nie miota, dopiero takim większym właśnie są potrzebne ochraniacze, żeby sobie głowy/nogi/ręki nie obijało.

no widzisz u nas traktuja ochraniacz jako dekoracje. im wieksze ruchliwe dziecko tym wieksza szansa ze wsunie glowe pod ochraniacz, zedrze i go przykryje itd. taka zmiana wlasnie po kilku tragicznych przypadkach

abkasia

#49
Cytat: siog w 30 Lis 2010, 14:39:37??

no te nasze produkty,sa takie bardziej infantylne,kolorowe, czasem kiczowate.. ;D
te ktore ty pokazujesz,sa takie jak z dworkow ksiazecych...:)
takie bardzo gustowne :)


Dodany tekst: 30 Lis 2010, 15:04:44

Cytat: siog w 30 Lis 2010, 14:47:22
po prostu jak kupujesz ochraniacz sprzedawca pyta w jakim wieku jest dziecko i tyle. bylo kilka wypadkow ze dziecko udusilo sie. i np. mamas and papas ma taka polityke bezpieczenstwa.

Dodany tekst: 30 Lis 2010, 14:50:10

no widzisz u nas traktuja ochraniacz jako dekoracje. im wieksze ruchliwe dziecko tym wieksza szansa ze wsunie glowe pod ochraniacz, zedrze i go przykryje itd. taka zmiana wlasnie po kilku tragicznych przypadkach

hugo sie wtula,plus jeszcze glowe pod koldre wklada ;D
ale ja mam caly czas monitor oddechu wlaczony:)