Telefon stacjonarny, macie?

Zaczęty przez konwalia, 26 Lis 2010, 08:06:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

My nie mamy stacjonarnego. Zresztą tutaj mało kto ma prywatny stacjonarny. Więc mamy komórki, a do rodziców dzwonię ze skajpa na stacjonarny - mam abonament na 10 000 minut/3 miesiące na wszystkie stacjonarne w PL. I już :).

mayagaramond

Cytat: szelma w 26 Lis 2010, 10:41:21a do rodziców dzwonię ze skajpa na stacjonarny - mam abonament na 10 000 minut/3 miesiące na wszystkie stacjonarne w PL. I już


ale masz podlaczone to do telefonu czy musisz siedziec ze sluchawkami przy kompie?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

chryste nie wiedziałam że ktoś jeszcze w ogóle korzysta ze stacjonarnych telefonów oprócz urzędów ;D
ja przez stacjonarny ostatnio rozmawiałam w październiku 2008 roku :D

szelma

Cytat: mayagaramond w 26 Lis 2010, 10:50:18musisz siedziec ze sluchawkami przy kompie?

Dzwonię z kompa, bo przecież nie mam stacjonarnego. A dzwonienie z kompa mi nie przeszkadza - popykam sobie zawsze w mahjonga w międzyczasie ;).

mobka

Cytat: mayagaramond w 26 Lis 2010, 10:50:18

ale masz podlaczone to do telefonu czy musisz siedziec ze sluchawkami przy kompie?

Mozna kupic specja;ny aparat

mayagaramond

Cytat: szelma w 26 Lis 2010, 10:54:02Dzwonię z kompa, bo przecież nie mam stacjonarnego. A dzwonienie z kompa mi nie przeszkadza - popykam sobie zawsze w mahjonga w międzyczasie

mi by to przeszkadzalo, uzywam czasem skype, ale siedzenie ze sluchawkami mnie wnerwia.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

my nie mamy
ze znajomymi to na komorki a z rodzicami to kazdy ma do kogos darmowy numer i mozna pogadac
do tego duzooo tych darmowych minut
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

emcia

też nie mamy
w każdym razie nie widzę żadnych tajemniczych kabli

a oferta z orange+tp za 20 zł istnieje, mojej mamie niedługo uruchamiają
chociaż po akcji z dialogiem trudno mi uwierzyć

Kasia

Cytat: inkageo w 26 Lis 2010, 09:45:46Strasznie mnie wkurza nasz stacjonarny!! Ale tato z niego korzysta..
99% telefonów to informacje o pokazie kołder, ankieterzy, super oferty nowych pakietów, jak słyszę dzwonek to mam ciarki na plecach.. Plus kolega z RPA, który dzwoni do taty w niedzielę po 8 rano i nas budzi..
Do mnie dzwoni tylko siostra.

oj tak!

my mamy stacjonarny bo .... jedna czy dwie ciocie dzwonia na niego i mojej mamie szkada zlikwidować
na całe szczescie namówiłam ja na jakis pakiet socjalny, który kosztóje ca 30zł /m-c

sama zlikwidowałabym w jeden dzień, mam komórkę, dzwonie chyba sporo i raczej nie zdarza sie abym przekroczyła limit przyznany w abonamencie
płacę 50zł, mam 70zł do wygadania + 1000minut w sieci

iksa_nl

My jakies 2 lata temu telefon stac. jeszcze mielismy bo przy samej neostradzie dokladali nam oplate za utrzymanie lacza ale w koncu zlikwidowalismy bo w ogole nie korzystalismy i dzwonili tylko telemarketerzy a tesciom sprawilismy komorki.
Teraz mamy za to ta dodatkowa oplate, ktora mnie wnerwia...

konwalia

Cytat: Kasia w 26 Lis 2010, 12:51:28na całe szczescie namówiłam ja na jakis pakiet socjalny, który kosztóje ca 30zł /m-c
tpsa teraz wymaga do tego pakietu zaswiadczenia z mopru o korzystaniu z pomocy

Angie

konwalia  ja tez mam socjalny za niecałe 30 zł. Nic nie wymagają.

konwalia

#37
Angie sprawdziałam, ten pakiet jest juz neidostępny ;/
teraz jest tylko jakiś jeden niski, dla tych co korzystaja z pomocy społ

magdalinska

Cytat: iksa_nl w 26 Lis 2010, 13:03:15Teraz mamy za to ta dodatkowa oplate, ktora mnie wnerwia...
ale taniej wychodzi niz zwykły abonament ;)

rubin04

Ja mam roziwazanie - mamy "stacjonarny" ale internetowy. to sie chyba VOIp nazywa czy coś - ja tego nie ogarniam ale utzrymaniie numeru kosztuje nas chyba 2 zł/miesiac a płaci się np. 30 zł i masz to do wykorzystania az wygadasz.

No i numer mamy z wrocławskim kierunkowym (71) itd Oczywiscie mozna iec z dowolnym kierunkowy, nawet numery sa do wyboru :)

A, no i nie wiem jak M. to robił ale np. dzowniąc z Chorwacji do mnie, dzownił przez net, jakos łaczył sie przez ten numer - tak ze wyświetlało mi sie na komórce "biuro" a to M. z Chorwacji był :D No i taniutko to było.

Jak byś była zainteresowana to daj znac, dopytam M. co i jak bo ja nie ogarniam tego :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kata

My mamy tylko komórki, bo nie opłaca nam się płacić dodatkowo za stacjonarny. Nawet teściowa ma swoją komórkę i często z niej do wszystkich dzwoni :) Moja babcia tylko się nie dała przekonać do komórki, ale ze stacjonarnego potrafi się do mnie na nią dodzwonić więc stacjonarny nam do szczęścia potrzebny nie jest.

Ja bym na Twoim miejscu zrezygnowała z niego.
Pozdrawiam

Kata

Kasia

Cytat: konwalia w 26 Lis 2010, 13:17:03
tpsa teraz wymaga do tego pakietu zaswiadczenia z mopru o korzystaniu z pomocy

no my załozylismy bardzo dawnooooooooooooo!i wtedy żadnych zaświadczeń nie wymagali :)

inkageo

Rubin to się rozmawia przez komputer, czy przez normalny aparat stacjonarny?
Imagine there is no hate

cherry

#43
Cytat: mayagaramond w 26 Lis 2010, 09:29:20A rozmowy z komorki na stacjonarny tez sa tanie?

Nie moglabym bez stacjonarnego, dzwonie za granice (dzwoniac z komorki poszlabym z torbami)

maya, ja zwikwidowlalam stacjonare polaczenia (tzn. telekom), nr. wzielam do prividera internetu (telefon jest w pakiecie) do tego komorka - z niej mam darmowe rozmowy (bez ograniczen) na wszystkie nr. stacjonarne i do nr. komorkowych tych samych sieci. Na rozmowy zagraniczne mozna wykupic pakiet 10€ (juz nie pamietam ile minuta - duzo w kazdym razie), ale ja nie wydzwaniam tylu minut zeby mi sie oplacilo. Za granice dzwonie wiec przez przez tel. wychodzi podobnie jak z pakietem "za granice" przez internet, albo mozesz kupic takie karty prepaid - ale duzo zachodu z wbijaniem tych pin i numerow.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

my mamy stacjonarny telefon. Rozmawiamy z rodzicami, część moich koleżanek też ma stacjonarne, więc na dłuuugie pogawędki w sam raz

rubin04

Cytat: inkageo w 26 Lis 2010, 15:09:46
Rubin to się rozmawia przez komputer, czy przez normalny aparat stacjonarny?


normalny aparat, taki ze słuchawką itd. Jakbym nie wiedziala to bym nawet się nie zorintowała że to "inny" telefon :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malybob

My tez korzystalismy za granica z takie polaczenia  o ktorym mowi Rubin - faktycznie fajna sprawa. A ze lapalismy internet na ulicy ;) to gAdalismy przez komorke. A rozmowcy wyswietlal sie polski nr stacjonarny.

mayagaramond

Cytat: cherry w 26 Lis 2010, 16:18:19maya, ja zwikwidowlalam stacjonare polaczenia (tzn. telekom), nr. wzielam do prividera internetu (telefon jest w pakiecie) do tego komorka - z niej mam darmowe rozmowy (bez ograniczen) na wszystkie nr. stacjonarne i do nr. komorkowych tych samych sieci. Na rozmowy zagraniczne mozna wykupic pakiet 10€ (juz nie pamietam ile minuta - duzo w kazdym razie), ale ja nie wydzwaniam tylu minut zeby mi sie oplacilo. Za granice dzwonie wiec przez przez tel. wychodzi podobnie jak z pakietem "za granice" przez internet, albo mozesz kupic takie karty prepaid - ale duzo zachodu z wbijaniem tych pin i numerow.


my dzwonimy czesto, mieszkamy w rejonie nadgrqanicznym i mamy duzo znajomych w Austrii. A w PL prawie wszyscy maja komorki i jak dzwonie przez prefix to od razu wiem, ile mnie minuta kosztuje.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wis

My mamy stacjonarny w pakiecie z kablówki i internetu. Aparat kupiłam za 79zł.
Płacę 10zł m-cznie abonamentu i w tym mam 300 minut na stacjonarne. A stacjonarny w domu ma mama, babcia, teściowa itp.
Mimo, iż wszyscy mają komórki (babcia swoją, dziadek swoją nawet :)) to jak dzwonię z domu to ze stacjonarnego.
W ciągu dnia dzwonię z pracy.

konwalia

ok, mialam napisać co zadecydowałam, stwierdziłam, ze zostawię sobie stacjonarny, ale zmianiłam operatora
w tp płaciłam 60zł za 60min, 50 za kablówkę, 49 za internet 4mb w kablówce
podpisałam umowę z innym operatorem-100minut(przenosza numer), kablówka i ineternet 20mb za 119zł
rocznie wyjdzie mi mniej 480zł-nieźle :D