Autor Wątek: jesienny ślub 2011 :)  (Przeczytany 15755 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

struga

Odp: jesienny ślub 2011 :)
« Odpowiedź #25 dnia: 04 Sty 2011, 12:26:13 »
jesli chodzi o bukiet to poki co staram sie nie zasatnawiac - jestem florystka i to zostawiam na sam koniec -zbyt wiele mam pomyslow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
najpierw bizuteria, a tu myslalam o duzych kolczykach i bransoletce - podobnie jak na zdjeciu.  natomiast welon w ogole odpada - po prostu nie umiem siebie wyobrazic z welonem.
w ogole sukienka bedzie bez trenu - to tez raczej nie moja bakja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jak przymierzalam sukienke to mialam wrazenie, ze kwiat w pasie byl mniejszy - i jak teraz patrze to kobietki mialy w salonie ten mniejszy, ktory tu na zdjeciu modelka ma na glowie - i wtedy wygladalo to w sam raz - nie za male i nie za duze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Notice: Undefined variable: context in /home/users/strefaslubna/public_html/forum/Sources/LoadAds.php on line 145

niewiemjaka

« Odpowiedź #26 dnia: 04 Sty 2011, 15:53:57 »
to ja wkleje suknie strugi - bedzie latwiej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 04 Sty 2011, 15:57:18 wysłana przez niewiemjaka »
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

errata

« Odpowiedź #27 dnia: 04 Sty 2011, 19:15:48 »
bardzo ładna sukienka i w moim typie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Helena

« Odpowiedź #28 dnia: 06 Sty 2011, 18:21:09 »
fajna ta sukienka, bez trenu chyba praktyczniejsza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #29 dnia: 06 Sty 2011, 20:50:08 »
bez trenu chyba praktyczniejsza Smiley
Ja tam jestem za trenem,im dluzszy tym lepszy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zawsze mozna go podpiac;)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

Helena

« Odpowiedź #30 dnia: 06 Sty 2011, 21:26:56 »
aniak1211

mi sie tez treny bardzo podobaja , są szalenie fotogeniczne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale sama bym nie chciała mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #31 dnia: 06 Sty 2011, 21:36:52 »
No na zdjeciach super wygladaja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja sama nie chcialam trenu,
ale jak przymierzylam swoja kieckie z dlugim trenem to zdanie zmienilam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

struga

« Odpowiedź #32 dnia: 06 Sty 2011, 22:15:19 »
hehe mamy dwa stronnictwa - za i przeciw trenom Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jesli o mnie chodzi to tren by mnie po prostu denerwowal i krempowal,  poza tym wydaje mi sie, ze te sukienki , ktore przymierzalam a trenu nie mialy ladniej sie ukladaly przy "normalnych" ruchach - - - nie mysle tu o powolnym kroku do oltarza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #33 dnia: 06 Sty 2011, 22:17:36 »
Ja mialam tren tylko w kosciele,
do pierwszego tanca juz go wiazalismy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #34 dnia: 06 Sty 2011, 22:35:25 »
Ja mialam tren tylko w kosciele,
do pierwszego tanca juz go wiazalismy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
moja koleżanka strasznie napaliła się na tren
wybrała suknię "z efektem" i... zapomniała o tym trenie pod kościołem, poszła z podczepionym
na swoim ślubie pod kościołem ciągle sprawdzałam czy go mam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sunshine

« Odpowiedź #35 dnia: 12 Maj 2011, 23:06:47 »
Dziewczyny! Jezeli nie mozecie znalezc wymarzonej sukni w salonach to goraco Wam polecam jej uszycie! Ja wybralam polecone miejsce i choc bardzo sie balam szycia bo nie mam wyobrazni za grosz to efekt mnie powalil! Mam suknie taka jak chcialam, idealnie dopasowana, z pieknego materialu, a do tego jeszcze kosztowala mnie 2 tys takze mysle ze calkiem przyzwoicie, a co najwazniejsze nie bede sie czula przebrana, bo niestety jak bym miala wybrac cos gotowego to wlasnie tak bym sie czula.

sunshine

« Odpowiedź #36 dnia: 16 Maj 2011, 14:26:34 »
Oj z roztargnienia zapomniałam napisać, że to Atelier Juliette na ul. Mokotowskiej 7 w Warszawie.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #37 dnia: 16 Maj 2011, 15:34:23 »
sunshine
Moglabys pokazac sie w tej sukni???
Moja siostra che tam szyc ale slyszala troche zlych opini,
a tak moglaby zobaczyc czy warto Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #38 dnia: 16 Maj 2011, 15:57:03 »
sunshine
Moglabys pokazac sie w tej sukni???
Moja siostra che tam szyc ale slyszala troche zlych opini,
a tak moglaby zobaczyc czy warto Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja tez tam szylam i spieprzyli mi kiecke strasznie, ostatecznie odkupilam od kolezanki uzywana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #39 dnia: 16 Maj 2011, 16:29:04 »
ja tez tam szylam i spieprzyli mi kiecke strasznie, ostatecznie odkupilam od kolezanki uzywana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No 2tys. za szycie i nie byc zadowolonym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Chyba namowie siostre na wypozyczenie sukni;)
Przynajmniej nie bedzie miala problemu co zrobic ze zle uszyta suknia:)

szelma

• Gość
« Odpowiedź #40 dnia: 16 Maj 2011, 16:31:31 »
Ja szyłam kieckę i byłam bardzo zadowolona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Wszystko zależy, do kogo się trafi.

zosia2007

« Odpowiedź #41 dnia: 16 Maj 2011, 19:03:06 »
Ja szyłam kieckę i byłam bardzo zadowolona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Wszystko zależy, do kogo się trafi.
no bo nie w atelier juliette Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 16 Maj 2011, 19:03:30 wysłana przez zosia2007 »

szelma

• Gość
« Odpowiedź #42 dnia: 16 Maj 2011, 19:03:37 »
Na szczęście nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

ddu

« Odpowiedź #43 dnia: 18 Maj 2011, 22:02:49 »
ja też szyłam. i zapłaciłam tyle, że wstyd mi się przyznać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj