Autor Wątek: jaki telefon polecacie?  (Przeczytany 56510 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

Odp: jaki telefon polecacie?
« Odpowiedź #975 dnia: 08 Sie 2018, 11:01:53 »
Moi rodzice mają Xiaomi i są zadowoleni. Jakie dokładnie modele, to nie wiem.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Kasia

« Odpowiedź #976 dnia: 08 Sie 2018, 11:04:22 »
jeżeli marka nie jest ważna to rzeczywiście xiaomi ma dość dobrą ofertę, relację ceny do jakości i funkcji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
można jeszcze sprawdzić ofertę na aliekspress lub innym chińskim portalu, tam xiaomi ma swoje oficjalne sklepy i fajne ceny - może wyjść korzystniej (szczególnie jak mają magazyn w UE Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  )
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #977 dnia: 08 Sie 2018, 11:05:14 »
W kwestii smarfona nie pomoge. Ale moi rodzice wzieli sobie jakis "podwojny sim" i nadal maja aktywne stare telefony. Prawie juz przestali korzystac ale na poczatku sobie chwalili bo jak sobie z czyms nie radzili to korzystali ze starego.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

rudasekawf

« Odpowiedź #978 dnia: 08 Sie 2018, 11:21:02 »
T. Kupił xiomi a2 zadowolony i szczęśliwy na maxa na razie

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #979 dnia: 08 Sie 2018, 12:10:54 »
o, takie znalazłam taniej niż a2 o 200:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

rudasekawf

« Odpowiedź #980 dnia: 08 Sie 2018, 12:34:58 »
o, takie znalazłam taniej niż a2 o 200:

Zależy czego potrzebujesz, a1 jednak trochę starszy i słabszy. W a1 aparat był słabszy i procesor

inkageo

« Odpowiedź #981 dnia: 08 Sie 2018, 13:08:24 »
Zwierzu a nie lepiej żeby mama jednak kupiła porządnego markowego smartfona żeby się nie zrazić na wstępie? Przecież nie musi oszczędzać.

Poradzi sobie.. Jak mój tato i Teresa ogarniają bez problemu.

Teresa na początku miała jakiegoś taniego dziada i wieszał jej się, brakowało pamięci, chciała wracać do klawiszowego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A dałam jej moją xperię i jest zadowolona.
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #982 dnia: 08 Sie 2018, 13:11:06 »
inkageo, no wiesz, ale te xiaomi są jednak polecane Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie wiem, czy jest sens kupowania od razu za 3000 telefonu, chyba by padła, że tyle ma wydać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - tzn tak, nie musi oszczędzać, ale ona nie gadżeciara i skoro istnieją za 1000, to po co płacić 3000? ona tylko dzwoni i wysyła mmsy w tej chwili Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 08 Sie 2018, 13:11:52 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

inkageo

« Odpowiedź #983 dnia: 08 Sie 2018, 13:17:01 »
Za 1700-2000, o takim myślałam. Ja xperie xz2 zapłaciłam niecałe 2000.

szelma

« Odpowiedź #984 dnia: 08 Sie 2018, 13:34:10 »
Xiaomi są naprawdę dobre. Mój tata lubi gadżety i zawsze miał najnowsze Samsungi, ale przesiadł się na Xiaomi i jest dużo bardziej zadowolony niż z Samsungów.

rudasekawf

« Odpowiedź #985 dnia: 08 Sie 2018, 13:51:28 »
Tak jak mój T.
Za swój zapłacił 999zl

Kasia

« Odpowiedź #986 dnia: 08 Sie 2018, 14:16:01 »
Zwierzu a nie lepiej żeby mama jednak kupiła porządnego markowego smartfona żeby się nie zrazić na wstępie?
ale to jest porządny markowy telefon Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tylko, że marka nierozleklamowana na całym swiecie. To nie jest chiński nołnajmowy bubel Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #987 dnia: 08 Sie 2018, 14:23:58 »
Ok, ok

malutenka

« Odpowiedź #988 dnia: 08 Sie 2018, 17:19:11 »
patrzę na ten filmik od Callji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Asus Zenfone 3 

Motorola Moto G5 Plus

Xiaomi Mi A1

Huawei P Smart

Honor 9 Lite

Xiaomi Redmi Note 4

coś z tego ma sens?

motorola zawsze ma sens! Motorola foreva Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

mobka

« Odpowiedź #989 dnia: 08 Sie 2018, 19:18:38 »
Malutenka, też mam wielki sentyment. Ale! Zwierzątko ja mogę wziąć telefon teraz, bo chyba przedłużę abo, a telefonu nie potrzebuję, mogę sprzedać. Tylko jeszcze nie wiem, co mogę wziąć. Jakbyś była takim dealem zainteresowana, to daj znać, zobaczę, co mam na liście i pogadamy o cenie. Tylko muszę do roboty wrócić.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #990 dnia: 08 Sie 2018, 19:24:36 »
mobka, jasne, to pisz, co tam masz ciekawego w normalnej cenie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jusia

« Odpowiedź #991 dnia: 09 Sie 2018, 14:32:04 »
Mój szwagier sprzedaje telefony  i też mówił, że Xaomi ok...oczywiście na aliexpres taniej, ale bez gwarancji
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"