jaki telefon polecacie?

Zaczęty przez brawurka, 12 Lis 2010, 19:40:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Ja mam s7 i czasami zwalnia. Pomaga wylaczenie na chwile. Troche wkurza ze tel za taka kase ma jakiekolwiek wady ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Mój taniej tez ma jakiegoś A i nie narzeka. Ale on mało z aplikacji korzysta.
No zobaczymy, musze cos wybrać.

marax

Laura dostała na komunie samsunga j5. No i ja zupełnie jestem teraz zagubiona bo mamy od lat iphony. Po co tam jest tyle ikonek ? da sie to usunąć ? Jak ustawić zabezpieczenia żeby nie ściągała wirusów i płatnych aplikacji ?

malutenka

Cytat: marax w 21 Maj 2018, 10:25:53Jak ustawić zabezpieczenia żeby nie ściągała wirusów i płatnych aplikacji ?
Zainstaluj antywirus pobrany z google Play - na podobnej zasadzie działa co iTunes.
Część ikonek da się usunąć jak potrzymasz palcem to się powinien pojawić kosz do którego przenosisz albo funkcja odinstaluj jeśli chcesz aplikacje w ogóle wywalić z telefonu. Samsungów tech najczęściej się nie da odinstalować.

niewiemjaka

Wiktor dostal iphona se, nie ogarniam ;) R tam jakies instalacje i kontrole ustawial, ja nie umiem jakos z niego korzystac, zle mi sie korzysta
poza tym takie male gowienko, wolalabym wielkiego samsunga czy innego w tej cenie, no ale on chcial niby...

zwierzatko_mojej_mamy

niewiemjaka, bardzo słusznie, mam tego samego, wielkość jest genialna w porównaniu do tych telewizorów, które ludzie noszą ;) tylko aparat ma kijowy
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

niewiemjaka

:D:D zwierzu moze nie telewizor, ale ciut wiekszy ekran lepszy dla oczu

karpecik

#957
Zależy czego oczekujesz od telefonu, ja z własnego doświadczenia polecam Ci iPhone X - zdecydowanie najlepszy telefon na rynku, działa super, jest mega wygodny (GESTY <3) i podziałą Ci dużo dłużej niż androidy :-)

Kasia

#958
Cytujkarpecik,
Cytat: karpecik w 09 Maj 2018, 09:17:57
Dla mnie najlepszy telefon to zdecydowanie Samsung Galaxy S9 Plus. Z tak dobrego nie korzystałam jeszcze nigdy. Kilka miesięcy temu, jak przedłużałam umowę w Play, to właśnie się nad nim zastanawiałam i przyznam się, że podjęłam bardzo dobrą decyzję. Klasa sama w sobie.

Tak? a to bardzo ciekawe, bo w pażdzierniku 2017 dostałaś ofertę na Lg G6 a w styczniu 2018 na LG G5.
To co dostałaś kilka miesięcy temu? Szajsunga?


Cytat: karpecik w 05 Sty 2018, 15:43:44
Polecam Ci jakiegoś LG, fajne telefony. Sama wzięłam sobie LG G5 w Playu, jestem zadowolona - robi bardzo dobre zdjęcia, ma Androida i naprawdę dobrze leży w dłoni.

Cytat: karpecik w 09 Paź 2017, 08:22:05
Ja miałam Huaweia, ale zmieniłam teraz na LG G6, dostałam bardzo dobrą ofertę w Play przy przedłużeniu umowy i aż głupio było nie skorzystać. Normalnie 1000 zł, udało mi się zejść na prawie połowę tej kwoty. A telefon jest naprawdę ekstra!




Cytat: karpecik w 05 Cze 2018, 11:09:06
Zależy czego oczekujesz od telefonu, ja z własnego doświadczenia polecam Ci iPhone X - zdecydowanie najlepszy telefon na rynku, działa super, jest mega wygodny (GESTY <3) i podziałą Ci dużo dłużej niż androidy :-)
a dużo Ci płacą za polecanie tych telefonów?

Może i ja bym się wzięła za taką robotę :D

zwierzatko_mojej_mamy

Kasia, raczej za plecania playa ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

słuszna uwaga :)

ciekawe ile płacą i jak, gotówka czy w doładowaniach Playa? lol

zuzia

Cytat: Kasia w 05 Cze 2018, 11:50:12ciekawe ile płacą i jak, gotówka czy w doładowaniach Playa? lol
lol lol lol

zwierzatko_mojej_mamy

hej, polećcie coś dla mojej maci - to jej pierwszy smartfon by był, ona ma nerwicę, ja też, że źle wybiorę. poza tym milion monet nie chcę wydawać, jak po miesiącu mi powie, że pieprzy smartfony lol

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

patrzę na ten filmik od Callji ;)

Asus Zenfone 3 

Motorola Moto G5 Plus

Xiaomi Mi A1

Huawei P Smart

Honor 9 Lite

Xiaomi Redmi Note 4

coś z tego ma sens?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

niewiemjaka

a pamieć ile maja ? wszystkie tyle samo ? czy tez mozliwosc karty sd bierzesz pod uwage
bo predzej czy pozniej bedzie robic zdjecia, moze jakas apke jej zainstalujesz i pamiec bedzie wazna

szelma

Moi rodzice mają Xiaomi i są zadowoleni. Jakie dokładnie modele, to nie wiem.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Kasia

jeżeli marka nie jest ważna to rzeczywiście xiaomi ma dość dobrą ofertę, relację ceny do jakości i funkcji :)
można jeszcze sprawdzić ofertę na aliekspress lub innym chińskim portalu, tam xiaomi ma swoje oficjalne sklepy i fajne ceny - może wyjść korzystniej (szczególnie jak mają magazyn w UE ;)  )

wrobelek0403

W kwestii smarfona nie pomoge. Ale moi rodzice wzieli sobie jakis "podwojny sim" i nadal maja aktywne stare telefony. Prawie juz przestali korzystac ale na poczatku sobie chwalili bo jak sobie z czyms nie radzili to korzystali ze starego.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


inkageo

Zwierzu a nie lepiej żeby mama jednak kupiła porządnego markowego smartfona żeby się nie zrazić na wstępie? Przecież nie musi oszczędzać.

Poradzi sobie.. Jak mój tato i Teresa ogarniają bez problemu.

Teresa na początku miała jakiegoś taniego dziada i wieszał jej się, brakowało pamięci, chciała wracać do klawiszowego ;)

A dałam jej moją xperię i jest zadowolona.
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

#972
inkageo, no wiesz, ale te xiaomi są jednak polecane ;) nie wiem, czy jest sens kupowania od razu za 3000 telefonu, chyba by padła, że tyle ma wydać ;) - tzn tak, nie musi oszczędzać, ale ona nie gadżeciara i skoro istnieją za 1000, to po co płacić 3000? ona tylko dzwoni i wysyła mmsy w tej chwili ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Za 1700-2000, o takim myślałam. Ja xperie xz2 zapłaciłam niecałe 2000.
Imagine there is no hate

szelma

Xiaomi są naprawdę dobre. Mój tata lubi gadżety i zawsze miał najnowsze Samsungi, ale przesiadł się na Xiaomi i jest dużo bardziej zadowolony niż z Samsungów.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!