Autor Wątek: jaki telefon polecacie?  (Przeczytany 57969 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

Odp: jaki telefon polecacie?
« Odpowiedź #950 dnia: 11 Maj 2018, 22:43:53 »
potrzebuje tel dla Laury co powiecie na samsung j5
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #951 dnia: 12 Maj 2018, 13:01:57 »
ja mam j5, dla mnie jest ok, ale ja nie jestem wymagająca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #952 dnia: 16 Maj 2018, 11:49:46 »
J7 czy a3?
Jakies za i przeciw?
Zielona jestem w szajsungach.
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #953 dnia: 18 Maj 2018, 17:13:18 »
ja mam a7 sprzed 2 lat. Nie polecam bo się ciągle system zawiesza i resetuje. Nie wiem czy a3 ma podobnie.

Kasia

« Odpowiedź #954 dnia: 18 Maj 2018, 19:50:49 »
A3 to niższy model niz a7

Seria A jest wyższa od serii J.

Kurczę, martwi mnie to wieszanie w Samsungach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #955 dnia: 18 Maj 2018, 20:18:54 »
Kasia, dla mnie wadą w Samsungach w ogóle była : masa nikomu niepotrzebnych aplikacji z którymi nic się nie dało zrobić oraz porzucanie modelu bez dostępnych aktualizacji systemu. Mój K-zoom ma do dzisiaj Kitkata.
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

marlen_ka

« Odpowiedź #956 dnia: 18 Maj 2018, 20:36:24 »
Ja odradzam j5. Miałam przez chwilę i generalnie wieszal się mi ciągle. Mam wrażenie że ostatnio Samsungi w ogóle tracą jakościowo w porównaniu np do Huawei
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marlen_ka

« Odpowiedź #957 dnia: 18 Maj 2018, 20:37:36 »
Dla porównania miałam też Huawei 8 i jak dla mnie o wiele lepszy a cenowo chyba podobnie. Teraz Liliana go używa i nie zgłasza jakichkolwiek problemow

zuzia

« Odpowiedź #958 dnia: 18 Maj 2018, 21:57:34 »
Kurczę, martwi mnie to wieszanie w Samsungach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kasia, ja mam służbowego A3 i nie zauważyłam jakiego masowego wieszania się.

Angie

« Odpowiedź #959 dnia: 18 Maj 2018, 22:44:11 »
Ja od wielu lat samsungi i nie wiesza mi się chyba w ogóle. Nie zarejestrowałam tego faktu.
Tylko tak jak pisałam ja ma s.

wrobelek0403

« Odpowiedź #960 dnia: 18 Maj 2018, 23:50:30 »
Ja mam s7 i czasami zwalnia. Pomaga wylaczenie na chwile. Troche wkurza ze tel za taka kase ma jakiekolwiek wady Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

Kasia

« Odpowiedź #961 dnia: 19 Maj 2018, 07:50:36 »
Mój taniej tez ma jakiegoś A i nie narzeka. Ale on mało z aplikacji korzysta.
No zobaczymy, musze cos wybrać.

marax

« Odpowiedź #962 dnia: 21 Maj 2018, 10:25:53 »
Laura dostała na komunie samsunga j5. No i ja zupełnie jestem teraz zagubiona bo mamy od lat iphony. Po co tam jest tyle ikonek ? da sie to usunąć ? Jak ustawić zabezpieczenia żeby nie ściągała wirusów i płatnych aplikacji ?

malutenka

« Odpowiedź #963 dnia: 21 Maj 2018, 12:39:09 »
Jak ustawić zabezpieczenia żeby nie ściągała wirusów i płatnych aplikacji ?
Zainstaluj antywirus pobrany z google Play - na podobnej zasadzie działa co iTunes.
Część ikonek da się usunąć jak potrzymasz palcem to się powinien pojawić kosz do którego przenosisz albo funkcja odinstaluj jeśli chcesz aplikacje w ogóle wywalić z telefonu. Samsungów tech najczęściej się nie da odinstalować.

niewiemjaka

« Odpowiedź #964 dnia: 21 Maj 2018, 17:23:32 »
Wiktor dostal iphona se, nie ogarniam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj R tam jakies instalacje i kontrole ustawial, ja nie umiem jakos z niego korzystac, zle mi sie korzysta
poza tym takie male gowienko, wolalabym wielkiego samsunga czy innego w tej cenie, no ale on chcial niby...
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #965 dnia: 21 Maj 2018, 17:50:14 »
niewiemjaka, bardzo słusznie, mam tego samego, wielkość jest genialna w porównaniu do tych telewizorów, które ludzie noszą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko aparat ma kijowy
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

niewiemjaka

« Odpowiedź #966 dnia: 21 Maj 2018, 18:47:11 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:D zwierzu moze nie telewizor, ale ciut wiekszy ekran lepszy dla oczu

karpecik

« Odpowiedź #967 dnia: 05 Cze 2018, 11:09:06 »
Zależy czego oczekujesz od telefonu, ja z własnego doświadczenia polecam Ci iPhone X - zdecydowanie najlepszy telefon na rynku, działa super, jest mega wygodny (GESTY <3) i podziałą Ci dużo dłużej niż androidy :-)
« Ostatnia zmiana: 05 Cze 2018, 11:43:04 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

Kasia

« Odpowiedź #968 dnia: 05 Cze 2018, 11:13:43 »
Cytuj (zaznaczone)
karpecik,
Dla mnie najlepszy telefon to zdecydowanie Samsung Galaxy S9 Plus. Z tak dobrego nie korzystałam jeszcze nigdy. Kilka miesięcy temu, jak przedłużałam umowę w Play, to właśnie się nad nim zastanawiałam i przyznam się, że podjęłam bardzo dobrą decyzję. Klasa sama w sobie.

Tak? a to bardzo ciekawe, bo w pażdzierniku 2017 dostałaś ofertę na Lg G6 a w styczniu 2018 na LG G5.
To co dostałaś kilka miesięcy temu? Szajsunga?

Polecam Ci jakiegoś LG, fajne telefony. Sama wzięłam sobie LG G5 w Playu, jestem zadowolona - robi bardzo dobre zdjęcia, ma Androida i naprawdę dobrze leży w dłoni.

Ja miałam Huaweia, ale zmieniłam teraz na LG G6, dostałam bardzo dobrą ofertę w Play przy przedłużeniu umowy i aż głupio było nie skorzystać. Normalnie 1000 zł, udało mi się zejść na prawie połowę tej kwoty. A telefon jest naprawdę ekstra!

Zależy czego oczekujesz od telefonu, ja z własnego doświadczenia polecam Ci iPhone X - zdecydowanie najlepszy telefon na rynku, działa super, jest mega wygodny (GESTY <3) i podziałą Ci dużo dłużej niż androidy :-)
a dużo Ci płacą za polecanie tych telefonów?

Może i ja bym się wzięła za taką robotę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 05 Cze 2018, 11:43:16 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #969 dnia: 05 Cze 2018, 11:43:35 »
Kasia, raczej za plecania playa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #970 dnia: 05 Cze 2018, 11:50:12 »
słuszna uwaga Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ciekawe ile płacą i jak, gotówka czy w doładowaniach Playa? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #971 dnia: 05 Cze 2018, 11:55:42 »
ciekawe ile płacą i jak, gotówka czy w doładowaniach Playa? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #972 dnia: 08 Sie 2018, 10:35:26 »
hej, polećcie coś dla mojej maci - to jej pierwszy smartfon by był, ona ma nerwicę, ja też, że źle wybiorę. poza tym milion monet nie chcę wydawać, jak po miesiącu mi powie, że pieprzy smartfony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #973 dnia: 08 Sie 2018, 10:41:59 »
patrzę na ten filmik od Callji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Asus Zenfone 3 

Motorola Moto G5 Plus

Xiaomi Mi A1

Huawei P Smart

Honor 9 Lite

Xiaomi Redmi Note 4

coś z tego ma sens?

niewiemjaka

« Odpowiedź #974 dnia: 08 Sie 2018, 10:50:47 »
a pamieć ile maja ? wszystkie tyle samo ? czy tez mozliwosc karty sd bierzesz pod uwage
bo predzej czy pozniej bedzie robic zdjecia, moze jakas apke jej zainstalujesz i pamiec bedzie wazna