jaki telefon polecacie?

Zaczęty przez brawurka, 12 Lis 2010, 19:40:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

To jeszcze w odpowiedniejszym wątku 😉
Wiecie może jak w androidzie włączyć funkcję by się ekran telefonu nie wyłączył gdy go trzymamy w ręku?

wrobelek0403

Hmmm. Nie wiedzialam ze mozna. Jak sie dowiesz, daj znac. Mnie tez to wkurwia :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Ustawienia -> Wyświetlacz -> Inteligentne sterowanie podświetleniem -> Włącz
Imagine there is no hate

wrobelek0403

hmmm, w S7 nie mam czego takiego jak "inteligentne sterow poswietl" :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

ale znalazlam w Zaawansowanych :D jako "smart stay"
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Cytat: wrobelek0403 w 08 Cze 2017, 23:18:09
Hmmm. Nie wiedzialam ze mozna. Jak sie dowiesz, daj znac. Mnie tez to wkurwia :D
wiem, że można, bo kiedyś mi w sugestiach włączył, a teraz kufa nie ma :/
nie umiem tego znaleźć ani na moim honor 8, ani na mężowym huawei 10, grrrr
chyba na pomoc techniczną zadzwonię :D lol

ishka82

Cytat: inkageo w 09 Cze 2017, 00:02:10
Ustawienia -> Wyświetlacz -> Inteligentne sterowanie podświetleniem -> Włącz
nie ma

ishka82

Cytat: wrobelek0403 w 09 Cze 2017, 09:40:59
ale znalazlam w Zaawansowanych :D jako "smart stay"
tego też nie ma :(

szelma

Może się dogadajcie najpierw, jaki to Android jest ;) A potem kupcie iPhone'a lol
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

inkageo

Ishka ale to nie jest standardowa funkcja w androidzie, to mają tylko najwyższe modele poszczególnych marek chyba. Tak samo odbieranie rozmów bez dotykania ekranu, wystarczy przyłożyć go do ucha, tryb obsługi w rękawiczkach, wybudzanie ekranu po dwukrotnym stuknięciu. Tego chyba nie mają w standardzie wszystkie modele z androidem.
Imagine there is no hate

ishka82

Cytat: inkageo w 09 Cze 2017, 10:18:27
Ishka ale to nie jest standardowa funkcja w androidzie, to mają tylko najwyższe modele poszczególnych marek chyba. Tak samo odbieranie rozmów bez dotykania ekranu, wystarczy przyłożyć go do ucha, tryb obsługi w rękawiczkach, wybudzanie ekranu po dwukrotnym stuknięciu. Tego chyba nie mają w standardzie wszystkie modele z androidem.
mój to wszystko ma, to nie wygaszanie też ma, bo sam mi sugerował by włączyć, a ja wtedy nie zrobiłam, sugestia znikła, a ja znaleźć nie umiem lol

inkageo

Ahahaha :D No to nie pomogę :D
Imagine there is no hate

ishka82

dziękuję za polecenie iphone'a, ale jakby nie o to pytałam :P :P :P nie zamierzam zmieniać telefonu

malutenka

ishka82,  znalazłam z jakiejś instrukcji do Huawei tylko ustawienie czasu uśpienia telefonu
Ustawienia-->Wyświetlacz--->uśpienie, ale jeszcze poszukam :)

niewiemjaka

#865
W uspieniu jest tylko czas
Ishka szukam ale nie widze w opcjach

Ale po co Ci to? W trakcie rozmowy, czy w ogole?
Na pewno mozna apke zainstalowac jakąś pod to, z tego co wygooglalam

Kasia

A iphone ma taką funkcję?
Czujnik zbliżeniowy działa podczas rozmowy :knuje:
A jak sie trzyma w ręku to normalnie gaśnie. Mozna wyłączyć autoblokadę, mozna ustawie po ilu minutach ma gasnąć.
Hmmmmm chyba o czymś nie wiem.

ishka82

Laski, nie szukajcie specjalnie lol myślałam, że któraś po prostu wie 😉

zwierzatko_mojej_mamy

ishka82, a tak z ciekawości - po co? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malutenka

Cytat: ishka82 w 09 Cze 2017, 20:08:44
Laski, nie szukajcie specjalnie lol myślałam, że któraś po prostu wie 😉
za późno! :D

niewiemjaka

Kasia to standardowe funkcje, takie są.

Ishka no zaciekawilas nas. Powiedz po co i w jakim momencie Ci to potrzebne :D

zuzia

a wie któraś coś nt samsunga J3? przyzwoity?

Kasia

NIEWIEMJAKA ale jak to sie w iphonie nazywa i gdzie teho szukać. Ja wiem tylko o czujniku zbliżeniowym podczas rozmowy. Teraz jestemciekawa co przegapiłam. Telefon trzymany w ręku normalnie mi sie wygasza i blokuje bo mam ustawiona autoblokade.

Moze to bez  autoblokady działa?

niewiemjaka

Nie wiem jak die to nazywa w iphone, dziewczyny chyba pisaly na poprzedniej stronie
Huwawei ma rozne opcje i inteligentna pomoc, w rekawiczce, sterowanie ruchem i rozne cuda, ktorych nie uzywam, ale tego stay alive nie ma, nie wiem jak to by się moglo nazywać
Tylko dlatego mnie dziwi, ze ishce to proponował sam telefon
Moze byc tak, ze dopiero to jest jak się inna opcje wybierze jak piszesz np bez blokowania ekranu czy coś

inkageo

Ale to jest przydatne bardzo. Jak się trzyma telefon w dłoni i coś czyta, to ekran nie gaśnie. Gaśnie dopiero jak się go odłoży.
Imagine there is no hate