jaki telefon polecacie?

Zaczęty przez brawurka, 12 Lis 2010, 19:40:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malutenka

#825
Ja ostatnio oglądałam Asusa Zenfone 3 i Zenfone zoom, całkiem całkiem, może wymienie swój?

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: wrobelek0403 w 26 Gru 2016, 22:56:51
zwierzatko_mojej_mamy, P mowondokladnie to samo lol lol
No pacz pani lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

no może sie kiedyś przekonam :) na razie pozostane przy Samsungu :)

musze tylko sie zastanowić: srebrny czy różowy :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Wrobelek M mowi kup s7 bo s5 jest ch... i sie wyciera  obudowa :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

rubin04, nie, no S5 to przepasc, raczej celowałam miedzy 6 a 7 :)

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Ale iphone ma bluetooth. Ja go tam za bardzo do niczego nie podlaczam, ale R. ma iphona i normalny komputer i wszystko kopiuje, zdjecia, muzyke.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Oczywiście, że iPhone ma bluetooth. Nie mam żadnych problemów z używaniem produktów Apple i normalnego laptopa, ale faktem jest, że między sobą łączą się bosko, automatycznie i bezproblemowo.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Kasia

Pierwsze modele iphone nie miały bluetootha.
W tych pierwszych tez zdjęcia trzeba było przez iTunesach ściągać, teraz komp widzi na zasadzie dysku zewnetrznego.
Muzyka, kontakty itd na zasadzie synchronizacji ale to juz i inne telefony maja, coraz mniej jest telefonów z możliwością kopiuj wklej.
Niedługo beda tylko modele na których nic nie bedziemy przechowywać, wszystko bedzie przechowywane w chmurach (teraz mozna i tak i tak).
Postep techniki.

wrobelek0403

A, no to się zmieniło. Ja wiedziałam, ze cos było nie tak z tymi łączami.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

ja od niedawna mam Honor 8 by Huawei :) bardzo go lubię, bardzo! ale poprzedni, to niezbyt wypasiony windows phone, więc przepaść ;)

Karolsus

Bardzo fajne i tanie są, telefony Blackberry.

Kaisi

Ja polecam Huwawei są naprawdę dobre, robią dobre zdjęcia.

niewiemjaka

Ishka tez mam Honora, ja uwielbiam tego Huawei :)
Zdjecia i filmy super robi

ishka82

niewiemjaka, ja jestem nim zachwycona :) zdjęcia i filmy piękne robi, ale poza tym tez niczego sobie ;) moim zdaniem super funkcjonalny i ekspresowo się ładuje :D

malutenka

#839
Cytat: wrobelek0403 w 26 Gru 2016, 17:22:57
Poza tym pytanie brzmialo: S6 czy S7,  a nie S7 czy SE. Iphona w ogole nie rozwazam. :)
Bralabym S7 ale poogladalabym jeszcze telefony z czystym Androidem - ja jestem zachwycona swoim, a przez wiele lat byłam  wielką fanką Samsunga. O iPhone powiem tyle:
-chujowe wejście USB
-Koniecznosc posiadania iTunes na kompie żeby np. Muzykę skopiować, mnie to jest potrzebne. Ja mam kazdr urządzenie na USB ustawione jako dodatkową pamięć, żadnej synchronizacji tylko kopiuj, wklej, usuń
-To Apple :D
-Nie da się rozbudować pamięci kartą. Skąd ja mam wiedzieć ile mi będzie potrzebne i kiedy się skończy?

wrobelek0403

malutenka, mam S7 od stycznia i jestem zachwycona :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 24 Mar 2017, 13:15:58
malutenka, mam S7 od stycznia i jestem zachwycona :D :D
ach to się naprodukowalam, a teraz przyjdzie zwierz i szelma i będą atakować moje argumenty przeciwko IOS :D . Ja mam Lenovo/Motorolę Z od miesiąca i jeszcze nie miałam tak dobrego telefonu za takie małe jak na bebechy pieniądze. Brakuje mi tylko eyjmowanej baterii ale coś za coś

wrobelek0403

malutenka, to co mi sie zwiesiło miesiac temu, to wlasnie S7 :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

No i od razu miałam updaty do nowego Androida, w Samsungu K zoom nie doczekałam się przez dwa lata do wyżej niż KitKat

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 24 Mar 2017, 13:20:19
malutenka, to co mi sie zwiesiło miesiac temu, to wlasnie S7 :D
Faktycznie!

wrobelek0403

malutenka, wlasnie, ja mam info, ze mam aktualizacje systemu. Na razie nie sciagnełam i sie zastanawiam. Nie zamuli mi sie? Jak myslisz?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Cytat: malutenka w 24 Mar 2017, 13:19:43teraz przyjdzie zwierz i szelma i będą atakować moje argumenty przeciwko IOS

A w dupie to mam :D Mam iPhone's, innego telefonu nie planuję, wszystko mi odpowiada :D Krótka piłka :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zwierzatko_mojej_mamy

szelma, właśnie przyszłam napisać "a dw dupie to mam" lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malutenka


Kaisi

Ja polecam HUAWEI8 LUB 10