Autor Wątek: jaki telefon polecacie?  (Przeczytany 45441 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

suegro

Odp: jaki telefon polecacie?
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Lis 2010, 12:39:06 »
Ja uwielbiam dotykowe, dlatego mam. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I tak się przestawiłam, że w służbowym walę po ekranie i się dziwię, że nie działa. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #26 dnia: 15 Lis 2010, 12:40:14 »
walę po ekranie

no Su Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

suegro

« Odpowiedź #27 dnia: 15 Lis 2010, 12:44:03 »
goga czy jak napiszę "walę palcem" to będzie lepiej? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #28 dnia: 15 Lis 2010, 12:46:01 »
o rany - to mnie przerasta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

trzeba to omówić w cztery oczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #29 dnia: 15 Lis 2010, 12:47:11 »
goga bardzo chętnie! Kiedy odwiedzisz mnie i mój dotykowy telefon? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 15 Lis 2010, 12:47:11 »

goga

« Odpowiedź #30 dnia: 15 Lis 2010, 12:48:06 »
być może na wiosnę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #31 dnia: 15 Lis 2010, 12:53:53 »
goga do wiosny to ja zmienię telefon. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #32 dnia: 15 Lis 2010, 12:54:30 »
na bardziej dotykowy mam nadzieję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #33 dnia: 15 Lis 2010, 13:04:43 »
goga najczulszy z najczulszych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #34 dnia: 15 Lis 2010, 13:11:14 »
Szkoda, ze nie mam od kogo pozyczyc na pare dni dotykowego telefonu, zeby sprawdzic, czy mi pasuje. Zreszta znajac mnie to bede uzywac ericssona dopoki ducha nie wyzionie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

katgoli

« Odpowiedź #35 dnia: 15 Lis 2010, 13:17:48 »
Szkoda, ze nie mam od kogo pozyczyc na pare dni dotykowego telefonu, zeby sprawdzic, czy mi pasuje. Zreszta znajac mnie to bede uzywac ericssona dopoki ducha nie wyzionie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

maya zapraszam do FFM pozycze Ci mojego Iphona  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Bardzo bardzo polecam chociaz musze przyznac ze ja nim prawie nie telefonuje....ale aplikacje to super rzecz  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #36 dnia: 15 Lis 2010, 13:21:42 »
maya zapraszam do FFM pozycze Ci mojego Iphona  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Bardzo bardzo polecam chociaz musze przyznac ze ja nim prawie nie telefonuje....ale aplikacje to super rzecz  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #37 dnia: 15 Lis 2010, 13:24:36 »
mayagaramond ja się do dotykowej przekonywałam ok 2 miesięcy. Trzeba się przestawić a to chwilę trwa.
Mój D. uważa, że dotykowa jest bez sensu, ale IMO to dlatego, że próbował tylko kilka razy z moim.

szelma

• Gość
« Odpowiedź #38 dnia: 15 Lis 2010, 13:24:57 »
mayagaramond, a w punkcie operatora albo sklepie z komórkami nie można pomacać i się pobawić? W Apple Store macaliśmy iPady w sobotę na przykład Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Normalnie włączone były i można było wypróbować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

mayagaramond

« Odpowiedź #39 dnia: 15 Lis 2010, 13:28:09 »
mayagaramond, a w punkcie operatora albo sklepie z komórkami nie można pomacać i się pobawić? W Apple Store macaliśmy iPady w sobotę na przykład Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Normalnie włączone były i można było wypróbować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

mozna, ale wolalabym sprawdzic w codziennym uzytku. Nie wiem, czy w sklepie mi wystarczy. W zyciu kupilam dopiero 3 komorki, pierwsza byla tania, druga kupowalam w Anglii, wiec tez chcialam tania, a trzecia wybralam, po podobala mi sie b. niz inne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 15 Lis 2010, 13:29:18
mayagaramond ja się do dotykowej przekonywałam ok 2 miesięcy. Trzeba się przestawić a to chwilę trwa.
Mój D. uważa, że dotykowa jest bez sensu, ale IMO to dlatego, że próbował tylko kilka razy z moim.

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj :beer

Czyli D. nie podoba sie dotykowy? A co mu przeszkadza?

golinda - a co prezszkadza Tobie w dotykowych?

A tym ktorzy maja - co wam sie podoba?
« Ostatnia zmiana: 15 Lis 2010, 13:29:18 wysłana przez mayagaramond »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 15 Lis 2010, 13:28:09 »

szelma

• Gość
« Odpowiedź #40 dnia: 15 Lis 2010, 13:32:39 »

Ja jeszcze nie mam, ale chcę, bo w dotykowym ma się większy ekran i lepiej się pisze niż na małej klawiaturce numerycznej. Blackberry i inne z pełną klawiaturą są ok do pisania, ale ekran jest jednak niewielki w porównaniu do dotykowych.

katgoli

« Odpowiedź #41 dnia: 15 Lis 2010, 13:55:20 »
maya  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jak juz pisalam uwielbiam aplikacje w Iphonie- wedlug mnie taka troche inna jakosc zycia  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj: wszedzie mam dostep do internetu, z mezem rozmawiam przez chat i nie musze wysylac sms-ow, ustawilam sobie kalendarz w googlu z ktorego korzystam na iphonie i online, cigla dostepnosc do Maili -chyba mozna godzinami wypisywac- za to wszystko kocham Iphona. Pozatym ten telefon jest dziecinnie prosty - nie pamietam czy wogole dodaja do niego instrukcje obslugi  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Z minusow to to ze zawsze niezle brudny wlasnie od dotykania  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #42 dnia: 15 Lis 2010, 14:13:45 »
katgoli a mozesz mi zdradzic (moze byc tez PW), jaka masz siec i ile placisz m-ce?

wrobelek0403

« Odpowiedź #43 dnia: 15 Lis 2010, 14:19:36 »
goga no ej, ja Ci moge zapewnic szybki dostep do dotykowego telefunu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

salsa

« Odpowiedź #44 dnia: 15 Lis 2010, 14:32:03 »
ja nie lubie dotykowych - nie tylko telefonów
nie lubie ekranów dotykowych w ogole
nawet w laptopie nie lubie tego dotykowego czegoś i w domu zawsze podpinam myszkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #45 dnia: 15 Lis 2010, 15:51:25 »
w dotykowym najfajniejszy jest wielki wyświetlacz
 radzę kupić etui od razu,a nie jak już się podrapie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
minusem jest kombinowanie z odblokowywaniem i szybkim szukaniem klawiatury przy rozmowach typu "wciśnij 1"

suegro

« Odpowiedź #46 dnia: 15 Lis 2010, 15:56:34 »
minusem jest kombinowanie z odblokowywaniem i szybkim szukaniem klawiatury przy rozmowach typu "wciśnij 1"

Tak. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja lubię duży ekran i właściwie nie wiem dlaczego, ale lubię tak sobie pykać po dotykowym. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #47 dnia: 15 Lis 2010, 15:57:24 »
lubię tak sobie pykać po dotykowym

Zaraz goga znowu Ci będzie insynuować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

suegro

« Odpowiedź #48 dnia: 15 Lis 2010, 16:05:29 »
Zaraz goga znowu Ci będzie insynuować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Ale goga to od każdego słowa przejdzie do seksu, więc wiesz. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Helena

« Odpowiedź #49 dnia: 15 Lis 2010, 16:21:35 »
Tak. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja lubię duży ekran i właściwie nie wiem dlaczego, ale lubię tak sobie pykać po dotykowym. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

su tobie dziś tylko pykanie w głowie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj