jaki telefon polecacie?

Zaczęty przez brawurka, 12 Lis 2010, 19:40:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

Nie wyobrażam sobie już telefonu BEZ ekranu dotykowego :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zwierzatko_mojej_mamy

w sumie to ja tez :D zium zium, machu machu :D aaaaaaaaa fran se nie wyobraza w ogole zycia bez ekranow dotykowych - po wielkrotnej zabawie moim teraz przy laptopie sie wkurza, bo paca lapa po ekranie, zeby puscic kolejna bajke, a ten nie reaguje!! cham! lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

a ja tak zapytam przy okazji. moja nieszczesna wciaz psująca sie nokia 500, mimo ustawienia jej zakazu automatycznego łączenia sie z netem, łączy sie skubana, jak uzywam endomondo. dodam, ze w programie tez jest zastrzezony zakaz automatycznego łącznia. w starej nokii nie mam tego problemu. ki huj????
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

wróbel musisz mieć gdzieś jeszcze nie włączoną blokadę, P. ustawił sobie n8 tak, ze łączy się tylko z siecią domową i firmową bez dodatkowej zgody

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

Nie wiem jak żyłam bez dotykowego! :D
Z ktòrego właśnie klikam.;-)
Ja mam Galaxy S Plus.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

ja do klawiaturowego to już chyba nigdy nie powrócę :)

ishka82

ja mam dotykowy, ale z klawiaturą :D

Kasia

Cytat: ishka82 w 12 Paź 2012, 17:39:10
ja mam dotykowy, ale z klawiaturą :D
a to jakis dziwolag transseksualny lol

ishka82

#209
Cytat: Kasia w 12 Paź 2012, 17:55:27
a to jakis dziwolag transseksualny lol
:P

Dodany tekst: 12 Paź 2012, 18:35:43

ja bardzo lubię swój telefon ;D Samsung Wave 533, już staroć troszkę ;) bardzo odpowiada mi opcja wysuwanej pełnej klawiatury :) ;D

wrobelek0403

#210
Cytat: ishka82 w 12 Paź 2012, 17:39:10
ja mam dotykowy, ale z klawiaturą :D

ishka, a jaki?? :D

Dodany tekst: 12 Paź 2012, 19:17:16

Cytat: ishka82 w 12 Paź 2012, 18:34:43
:P

Dodany tekst: 12 Paź 2012, 17:35:43

ja bardzo lubię swój telefon ;D Samsung Wave 533, już staroć troszkę ;) bardzo odpowiada mi opcja wysuwanej pełnej klawiatury :) ;D

oo,juz widze :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

ja mam jeden i drugi.
dotykowy jest super. ale na zwykłym mogę bezwzrokowo smsy pisać :)

wrobelek0403

mnie sie w dotykowym najbardziej podoba opcja pisania smsów na klawiaturze qwerty. tylko, ze w nokii 500 te przyciski sa malutkie, a jednoczesnie trzeba uderzac opuszkiem, bo na paznokcie nie działa :zly:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

A ja uwazam ze smartfony sa dobre do wszystkiego.. Do serfowania, zdjec, aplikacje chodza wspaniale...
Jedyne co jest do dupy to dzwonienie... Ciagle problemy z zasiegiem, ciagle przefyws i jeszcze sie wiesza jak chce skonczyc rozmowr, czyli np zrby go wlacZy  po rozmowie lub idlozyc sluchawke musze wyciagac baterie....

feeling.good

ja nagminnie zawieszam rozmowę uchem :)

szelma

W życiu nie miałam problemów z dzwonieniem. W życiu - czyt.: przez prawie dwa lata mego nader szczęśliwego współżycia ze smartfonem ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

abkasia

Cytat: feeling.good w 12 Paź 2012, 21:58:33
ja nagminnie zawieszam rozmowę uchem :)
u mnie sie tak nie dzieje, ma jakas blokade ze nic sie nie wciska jak gadam
.
Moja mama ma tez s2 i ma te same problemy z dzwonieniem..

Moze inne modele sie tak nie eieszaja ale s2....

Kasia

a to ja tez nie miałam opisanych przez abkasię problemów :knuje:

abkaś, może masz wadliwy egzemplarz?


dla mnie głowna wada smartfona jest to ze majac go non stop siedzę w necie (kompa bym nie odpalała a tel mam non stop), wiecznie czymś sie bawię - to straszny zjadacz czasu

no i jak tak siedze przy nim to musze go codziennie ładowac, nieraz 2 razy dziennie lol
przy samym dzwonieniu na trzy dni mi starcza

wrobelek0403

no ja potrzebuje telefonu do dzwonienia - jesli tak podstawowa funkcja szwankuje, to sory ale co to za telefon :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

Kasia mojej mamy s2 zachowuje sie tak ssmo..
S3 nie wykazuje takich zachowan..

tiliam

Ja tez kocham swojego ssmartfona ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

Cytat: szelma w 12 Paź 2012, 12:53:09
Nie wyobrażam sobie już telefonu BEZ ekranu dotykowego :D
ja tez :) w ogole to juz kocham swoj smartfonik ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

ddu

#222
Cytat: inkageo w 11 Paź 2012, 09:59:14
Ale dotykowe nie są takie straszne! ;) Daj im szansę ;)

raczej słabo . nic nie widać na słońcu (kolejny raz sprawdzone dzisiaj na śnieżce, moja nokia spoko, a u szym nic nie było widać)
no i mi telefony często spadają, więc boję się potłuczonego wyświetlacza

Dodany tekst: 13 Paź 2012, 22:53:31

Cytat: wrobelek0403 w 12 Paź 2012, 22:07:17
no ja potrzebuje telefonu do dzwonienia - jesli tak podstawowa funkcja szwankuje, to sory ale co to za telefon :D

o! :D

wrobelek0403

a tak juz abstrahując od konkretnych modeli, nie sadzicie, ze te telefony to sie teraz strasznie badziewne zrobiły??? tani plastk. P szukał teraz telefonu, najlepiej nokii w metalowej obudowie i nedza. same imitacje :thumbdown: 
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

damka

ja przymierzam sie do zmiany. mam teraz htc desire hd, jedyny minus to klawiatura querty zbyt małe przyciski. chyba wezme znow jakiegoś htc chyba ze galaxy sIII będzie będzie objawieniem :)