jaki telefon polecacie?

Zaczęty przez brawurka, 12 Lis 2010, 19:40:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

note 9 jest chyba duży, prawda?
i drogi...

konwalia

Tak, duży. Ale ja naprawdę sporo korzystam. Zależy jak używasz.

ddu

Ja dużo używam, ale dużo w kieszeni noszę, nerce... W rękawie ;)

wrobelek0403

ddu, ja mam juz troche starocia samsunga S7. Troche ostatnio zwolnil, nie wiem czemu bo pamiec nie jest zapelniona. Ale ogolnie bylam zadowolona. Mam go prawie 3 lata. Wielkosciowo miesci sie w kieszeni tylnej jeansow.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kiniek

Ja się osttanio trochę bardziej wgłębiłam wświat telefonów i wielkie wrażenie zrobił na mnie model Moto G6 w tak niskiej cenie https://www.play.pl/telefony/lenovo/moto-g6-play (Sprawdzcie bez abonamentu). Wnętrze tego smartfona okazały się naprawdę niezłe:
- procesor 1.8 GHz octa-core Qualcomm Snapdragon 450
- min. 32 GB pamięci, dp 64GB
- 3GB RAM
- 3k bateria nie należy do najmocniejszych, ale i tak jest porownywalna do tych smartfonów najnowszych generacji.
- kamerki 12 MGpx oraz 5Mgpx, co wypada naprawdę dobrze !

inkageo

#1030
Dziewczyny ma któraś samsunga galaxy s20? Jest ok?
Chciałam kupić, ale ma złe opinie.. No i nie wiem co teraz. Ja od lat używam xperii sony i jestem zadowolona, ale nowe modele są bez ładowania indukcyjnego i trochę mnie to wkurzyło.
Imagine there is no hate

niewiemjaka

ja mam samsunga galaxy A70

ale w sumie nie wiem co powiedziec, jest duzy, robi dobre foty, dlugo trzyma bateria, szybkie ladowanie ma, milion pamieci, nie zawiesza sie jest super

tylko slownik ma zły bo ciagle preferuje męską wersje, zrobiłem jest pierwsze od zrobiłam :crazy:

konwalia

Ja mam samsung note 9, Daga ma xiaomi note 9 pro. Oba dpoko. Mnie samsung wkurza z cenami

wrobelek0403

konwalia, to co powiesz na iphona lol ten to ma ceny 😉
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

A tego s20 nikt nie ma?
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

ja polecam iphona naturalnie :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Iphona nawet nie biorę pod uwagę, ja korzystam z googlowych narzędzi i aplikacji, komp-telefon muszą się synchronizować same. Chrome, gmail, zdjęcia googla, keep, mapy googla.
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

inkageo, no keepa nie znam, ale reszta rzeczy mi się synchronizuje :D ja też jestem googlowa ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

No i korzystasz z chroma i zdjęć googla na iphonie?
Na kompie wrzucasz sobie trasę, a później bierzesz telefon i mapa googla pamięta na iphonie Twoje działanie na kompie (nie appla)?
Dzisiaj szukałam na kompie adresu przychodni, wsiadam do auta i telefon od razu kuma gdzie chciałam jechać.
Imagine there is no hate

inkageo

Zdjęcia które zrobisz iphonem automatycznie ładują się do zdjęć googla?
Ja robię zdjęcia, siadam do kompa i zaraz je mam, bez naciskania czegokolwiek.
Imagine there is no hate

wrobelek0403

inkageo, ja mam s7 🤣🤣
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Wróbel i jak Ci z tym? :D Ja telefon to maks dwa lata, zwykle rok. Koszty muszę mieć i cała rodzina czeka, bo ja im oddaję :D
Imagine there is no hate

inkageo

No i na przykład wpadam do fotografa i mówię, że chcę wywołać zdjęcie, ale mam je w telefonie. Pani mówi spoko, o ile to nie iphon to bez problemu mi pani je prześle, no i przesłałam bluetoothem na jej kompa stacjonarnego. No nigdy nie spotkałam się z problemem w drugą stronę, że sorry, ale tylko iphony obsługujemy :D
Imagine there is no hate

Kasia

Cytat: inkageo w 22 Wrz 2020, 20:50:23Zdjęcia które zrobisz iphonem automatycznie ładują się do zdjęć googla?
tak

nieraz chwile to trwa, nie wiem czy nie mam ustawione aby sie aktualizowało jak jestem w zasięgu wiifii ale sie aktualizuje.

wrobelek0403

inkageo, telefon dziala swietnie i nie widze powodu do jego wymiany lol ale ja nie mam duzych wymagan. Na S7 namowil mnie ojciec i dorzucil kase. Wczesniej 5 lat mialam S3.  Ja mam nju bez telefonu, wiec niepredko kupie nowy.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

inkageo, ja nie planuję tras na kompie ;) foty się odświeżają po kliknięciu w google photos, faktycznie nie z automatu, jeden klik więcej ;) chrome - wg mnie wszystko ma w sobie i korzystam na obu bez problemów zapamiętanych haseł itd

Cytat: inkageo w 22 Wrz 2020, 20:56:16No nigdy nie spotkałam się z problemem w drugą stronę, że sorry, ale tylko iphony obsługujemy
a i tu się zdziwisz - apka graficzna, do rysowania, boska, jest tylko na apple ;( na telefon raczej nie kupię, bo mały mam ;) ale kto wie ;) choruję na iPada - i serio - tylko dla tej apki ;) Procreate to się nazywa ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

Kasia, o widzisz, może czegoś nie ustawiłam, zaraz poszukam :D to będę miała z automatu, bo prawie non stop w wifi siedzę ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Zwierzu a co z mapami googla i nawigacją?

Musiałabym na jeden dzień pożyczyć porządnego nowego iphona, to co miała moja siostra, nie miało żadnej z tych opcji.
Imagine there is no hate

inkageo

Ja jestem w biegu i mi właśnie pasuje to płynne przełączanie się z kompa, na telefon w aucie. A że muszę docierać w miarę sprawnie do tych moich nieruchomości, to dla mnie ważne.
Imagine there is no hate

inkageo

Ja się zatrzymałam na etapie iClouda, siostrze tam wszystko wywalało i dostęp do tego z poziomu kompa to była jakaś mordęga ;)
Imagine there is no hate