jaki telefon polecacie?

Zaczęty przez brawurka, 12 Lis 2010, 19:40:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OlaFasola

Cytat: Kasia w 13 Mar 2019, 08:44:14
w Virgin?

Może coś ostatnio zmienili, bardzo ostatnio .....
Tak, jest napisane rozmowy, SMS oraz mms bez ograniczeń. Jeszcze to sprawdzę. Choć w sumie używam bardzo rzadko.

Kasia

a to nie wiem, mi nie dostarcza.
Moja koleżankę to wykończyło i zrezygnowała z virgina

możliwe, że to wynika z tego że mam tel na kartę a nie abonament.

Justynna

Kasia, czasem trzeba coś ustawić, żeby wysyłać i odbierać mmsy

niewiemjaka

Wiktor tez ma na karte w jakimś dziwnym czyms i tez nie ma opcji mms, to nie jest kwestia ustawień

Kasia

Sprawdziłam. W abonamencie virgin są mmsy, w ofercie na kartę nie ma.
A mi na kartę najkorzystniej wychodzi wiec odzaluje te mmsy ;)

Kasia

Ja telefon mam skonfigurowany, pierwsze co tobie po zmuanievtelegonu lub operatora :) SMS konfiguracyjny przychodzi zaraz po odpaleniu nowego urządzenia.

OlaFasola

Kasia, a ile Ci wychodzi na kartę? Mi zaproponowali 25za pierwszy i po 14 za drugi i 3 numer. Kończy mi się teraz Orange i chce wybrać coś do końca marca.

Kasia

Ola, to fajna oferta :)
To moja słabsza. Cofam to ,,najkorzystniej" :)
My mamy dwa numery z powyższej oferty gigadaje25
I jeden numer za 9zl

Jest jeszcze opcja za 3 zł i to by mogło tez być dla Michala ale mało minut jednak ;)


OlaFasola

Dzięki. Przenoszę, nikt nie przebił ich oferty, a Pani z Orange była tak wsciekla, że pokrzykiwala na Marka :)

Kasia

Ola a skąd ta oferta?
Na stronie pierwszy abp jest za 29zl.
Pytam bo my chyba tez zamienimy na abo skoro taniej wychodzi i więcej w pakiecie ,,dla Michała".
Do tej pory karta taniej wychodziła (chociaż tez mieliśmy inna konfiguracje bo ja za 29 zł, D. Za 19zl a młody za darmo. Ale nowe oferty skłoniły nas do zmian 25/25/9 wiec trochę podnieśliśmy pakiety D. i M.

OlaFasola

Kasia, od konsultantów. Marek zadzwonił że myślimy nad zmiana operatora na 3 telefony firmowe i tak schodzili z ceny po trochu na zmianę Orange i virgin. Ostatnio tak robiliśmy z Play i ostatecznie lepsza ofertę zaproponował wtedy Orange.

Kasia

ok, zobaczę co da się ugrać, chociaż to tylko 5zł różnicy pomiędzy Twoją ofertą a standardową. Zobaczę. W każdym razie ta standardowa wychodzi cenowo tak jak teraz mamy te 3 kardy ale jednak pakiet większy głownie dla Michała (bo nam wystarcza to co mamy) no i te smsy, rzadko bo rzadko ale nieraz się przydają.

Kasia

A propo zadowolenia z Virgin ;) dzisiaj coś pierdykneło. Daniel nie ma internetu a ja niczego. Michałowi sieć działa, nie wiem jak z netem bo nie miałam czasu sprawdzać.


A co do wirtualnych operatorów to warto spojrzeć na ofertę niejakiego Wikinga - często jest konkurencyjna z Virginem.

wrobelek0403

Kasia, na rmf24 pisza ze virgin ma duza awarie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

jest mega awaria, w nocy piedykneło, do chwili obecnej naprawiają i uprzedzają, że naprawa może zająć dłuższą chwilę .....

mayagaramond

Czy mamy kogoś z iphone X?  Xs/R czy jak im tam? Jak wrażenia?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

ja mam X, te nowe były za drogie, jak na opinie i zmiany, które wdrożyli - tzn XS za drogi, zmiany ok, a XR do dupy całkiem, cena zresztą to pokazuje, bo leci w dół i promocje na niego robią ciągle, z X dalej w starej cenie, bo ludzie nadal kupują
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

zwierzatko_mojej_mamy a jaka jest różnica między X a Xs?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond, a powiem szczerze, że nie pamiętam, na XS i tak mnie nie było stać, a kumple w pracy potwierdzili, że jak mam wymieniać teraz, to tylko na X, to już nie drążyłam, na pewno wujek gugiel ma setki porównań iphone x vs xs
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

brawurka

mayagaramond,  mam XS, co Cię dokładnie interesuje? Kocham go, ale jak kupiłam 6 też kochałam.

szelma

Jest pełno porównań X/XS/XR. Czytałam, nic już z nich nie pamiętam, zostałam przy mojej szóstce :D Poczekam, co wypuszczą pod koniec roku.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

mayagaramond

Moja 6 robi kijowe zdjęcia. Nie mogę jej tu oddać do serwisu, bo skasują mi facetime. W Emiratach oficjalnie iphony są bez facetime.

I wpadło mi niespodziewanie trochę kasy, dlatego myśle nad nowym telefonem.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

konwalia

#1022
Ja myślałam nad xs max i ostatecznie wybrałam nota 9.

ddu

#1023
muszę zmienić telefon, mam Huwawei, nic tam ostatnio nie działa, ktoś mi się włamał itp

mąż mi proponuje taki model Samsunga, znacie?
Samsung Galaxy A50 SM-A505
czy to ma dobry aparat foto? nie rozumiem  tych terminów :(

konwalia

Nie znam, ale note9 mogę polecić.  Teraz jest już 10, używam zamiast kompa też