Autor Wątek: jaki telefon polecacie?  (Przeczytany 45440 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka

Odp: jaki telefon polecacie?
« Odpowiedź #100 dnia: 07 Sie 2012, 22:06:11 »
ja mam htc, jest super, ale widzę że nie bierzesz pod uwagę w ogóle...ale i tak polecam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #101 dnia: 07 Sie 2012, 22:08:18 »
iphony maja szklana szybke i wsiekszosci znajomym, ktorym upadly, ta szybka peka. wiec to dla mnei spory minus.. i jest bardzo mlay jak na smartfona, choc to niektorym moze pasowac..
 ja bym brala s3
moj maz ma s3, ja mam s2
no meza jest lepszy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #102 dnia: 07 Sie 2012, 22:11:06 »
telefon ze szklaną szybką przy dwojce dzieci moze byc problematyczny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja bym brała samsunga Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #103 dnia: 07 Sie 2012, 22:13:28 »
Ależ ten koreański szajsung podbił rynek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ja bym chyba wolała iphona, ale czysto wizerunkowo, bo nie korzystałam, więc porównania nie mam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Siostry iphon ma fajną gumowatą obudowę, mój szajsung jest śliski jak ryba, w końcu go upuszczę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Jusia a opłaca Ci się brać taki drogi telefon? Ja mam zasadę, że więcej niż 200 zł brutto nie dopłacę!
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

abkasia

« Odpowiedź #104 dnia: 07 Sie 2012, 22:23:10 »
inka to sobie kup gumowana obudowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 07 Sie 2012, 22:23:10 »

inkageo

« Odpowiedź #105 dnia: 07 Sie 2012, 22:29:31 »
Dali mi dwie, jedna jest niby antypoślizgowa, ale czarna i brzydka, a druga biała piękna błyszcząca i śliska Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wybór był prosty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale racja, poszukam białej gumowej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kupiłam sobie nawet biały skórzany pokrowiec, nigdy nie miałam pokrowca na telefon! Jak ja o niego dbam!

rubin04

« Odpowiedź #106 dnia: 07 Sie 2012, 22:37:53 »
M. ma Samsunga własnie tego i bardzo zadowolony!

jusia

« Odpowiedź #107 dnia: 07 Sie 2012, 22:38:07 »
inka umowe przedluzam bez tel. a ten kupuje oddzielnie, M. chce mi sprezentować, to żal nie skorzystać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

rubin04

« Odpowiedź #108 dnia: 07 Sie 2012, 22:39:00 »
Inka, mój M. ma blekitną gumę na Samsunga - kupił w Magnolii w Saturnie

jusia

« Odpowiedź #109 dnia: 07 Sie 2012, 22:40:16 »
pierwotnie M. chcial mi sprawić tablet, ale wlasnie wtedy byla o nich dyskusja na strefie i tak poczytalam, poczytalam i doszlam do wniosku...na ch...mi ten tablet (to samo powiedzialam M.) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #110 dnia: 07 Sie 2012, 22:41:17 »
telefon ze szklaną szybką przy dwojce dzieci moze byc problematyczny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja bym brała samsunga Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Brawo. I wymiana kosztuje drogo. Wymiana kazdego przycisku (a znajomym padaly), tez droga, wymiana baterii, tez jakis kosmos. Samsung i tylko samsung Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jusia

« Odpowiedź #111 dnia: 07 Sie 2012, 22:44:16 »
moj szwagier pracuje w Tmobile i On tez tylko samsunga poleca, wiec chyba sie zdecyduje...no i bialy, bo granatowy to nie...

mobka

« Odpowiedź #112 dnia: 07 Sie 2012, 22:49:10 »
I zazdroszcze meza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #113 dnia: 07 Sie 2012, 22:50:31 »
bialy jest sliczny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #114 dnia: 07 Sie 2012, 22:53:04 »
o tak te pekajace szybki to podobno problem w iphonie i w ipadzie. tez slyszalam, chociaz ja sie nie znam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

choc moj maz ma i nic mu sie nie dzieje zlego.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 07 Sie 2012, 22:53:04 »

mayagaramond

« Odpowiedź #115 dnia: 08 Sie 2012, 00:40:39 »
Mam HTC i on ma metalowa obudowe z tyklu wiec nawet jak mi upadl to nic mu nie bylo. Iphone R. upadku nie przezyl...

Ale teraz kupilam samsunga, bo baaaardzo mi sie podobaja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

abkasia

« Odpowiedź #116 dnia: 08 Sie 2012, 06:14:42 »
moj maz mial 2htc ktorym po upadku pekl wyswietlacz.
podobnie u mojej kolezanki

fasolka1980

« Odpowiedź #117 dnia: 08 Sie 2012, 08:35:46 »
O kurde, maz mi tez chcial na urodziny zprezentowac telefon i tez te dwa rozwazal

W koncu stwierdzilam ze niepotrzebny mi taki drogi i wzielam samsunga galaxy ace za 99 zl Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #118 dnia: 08 Sie 2012, 09:14:29 »
no ale Inka nie ma s3...
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #119 dnia: 08 Sie 2012, 09:27:25 »
Nie, nie! Też mam ten tani ace. Chodzi mi o markę jako taką, tak samo większy szpan mieć macbooka niż samsunga, nie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

natka

« Odpowiedź #120 dnia: 08 Sie 2012, 09:44:45 »
ja mam htc, jest super, ale widzę że nie bierzesz pod uwagę w ogóle...ale i tak polecam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
o tak!! Jusia przyjrzyj sie htc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dostalam od meza htc one v i ma naprawde swietny wyswietlacz i aparat. Wlasciwie marudzilam G zeby kupil jakis maly aparat, tak zebym mogla robic zdjecia Jaśkowi i dostalam telefon z dobrym aparatem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to juz mój trzeci htc i jestem bardzo zadwolona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a mąż ma białego samsunga i niby jest zadowolony ale nie do konca, zle mu sie trzyma w dloni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jusia

« Odpowiedź #121 dnia: 08 Sie 2012, 11:48:33 »
O kurde, maz mi tez chcial na urodziny zprezentowac telefon i tez te dwa rozwazal

W koncu stwierdzilam ze niepotrzebny mi taki drogi i wzielam samsunga galaxy ace za 99 zl Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
niemadra Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a tak serio, to jak sie sprawuje? Inka chyba tez ma ? M. ma teraz dostac w pracy ten model...

inkageo

« Odpowiedź #122 dnia: 08 Sie 2012, 12:06:31 »
Jusia Ace jest fajny, ale wg mnie robi za słabe zdjęcia i niewygodnie się je robi - dla mnie jedyny minus. Reszta na plus Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Brakuje mi jeszcze pikania w słuchawce jak w trakcie rozmowy przychodzi wiadomość, bo wiedziałam, że ktoś inny próbuje się dodzwonić, a nie mam połączeń oczekujących. Może to jest, ale nie umiem włączyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
No i gabaryty są ważne, im większy tym trudniej w małej dłoni trzymać. Ace jest jeszcze ok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 08 Sie 2012, 12:08:37
Porównanie zdjęć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 08 Sie 2012, 12:08:38 wysłana przez inkageo »

cumberland

« Odpowiedź #123 dnia: 08 Sie 2012, 12:21:49 »
Ha ha jaki watek na czasie, bo wlasnie odkrywam mojego samsunga galaxy mini2 :-) i mowie Wam smartphony sa fajne :-)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #124 dnia: 08 Sie 2012, 22:53:28 »
no właśnie mnie od dawna zastanawiało dlaczego wszyscy moi znajomi którzy mają iphona mają pękniętą szybkę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj teraz już wiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mojej koleżance już 2 pękła  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cumber też go mam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale ja bez entuzjazmu zupełnie do niego podchodzę, choć ta żółta obudowa jest śliczna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no i fakt zdjęcia robi beznadziejne w porównaniu ze zwykłą nokią, ale w sumie niepotrzebny mi tel do fot więc jakoś to zlewam

no i wolałabym weekend w fajnym hotelu i zwykły telefon niż iphona czy galaxyIII Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 08 Sie 2012, 22:55:14 wysłana przez justynaaaa2 »
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...