Nasze zdjecia Joanna i Krzysztof 21.07.2007

Zaczęty przez joanna_l, 04 Paź 2007, 18:20:02

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

joanna_l

Od slubu co prawda minely juz ponad dwa miesiace, ale caly czas cieplo wspominamy ten dzien. wszystko bylo przepiekne, pogoda spisala sie na medal. od  samego rana towarzyszyli nam fotografowie. godziny przed slubem byly lekko stresujace, ale wszystko co bylo pozniej mynagrodzilo mi wszelkie nerwy. poznalam na wlasnym weselu ponad 50 nowych osob, zreszta moj obecny juz maz tez, jego rodzice mieszkaja na dwoch koncach polski stad tez nieznajomosc rodziny przez mojego meza. wszyscy okazali sie wspaniali, mam cudowna nowa rodzine, nawet nie wiedzialam ze tak potrafia stac za soba murem. bawilismy sie do 5 nad ranem i do 20 dnia nastepnego na poprawinach. Patrzac wstecz chyba niczego bym nie zmienila, i cale szczescie ze z glowa zaczelismy wszystko planowac troszke ponad rok wczesniej, bo obylo sie bez niespodzianek. pozdrawiam wszystkie mlode mezatki!

a oto link do naszych fotek:
http://picasaweb.google.pl/joannaluzny

milego ogladania :)

inkageo

Imagine there is no hate

joanna_l

Dzieki Inko, ciesze sie ze sie podobaja, podczas sesji plenerowej bawilismy sie swietnie, no moze maz na poczatku byl lekko zestresowany :-) Az trudno uwierzyc ze dzien wczesniej szalala burza ;-)


mary

Gratulacje! piękne zdjęcia. Czy mogłam je już gdzieś widzieć? Bo jeśli nie to przeżyłam deja vu ;)

inkageo

Imagine there is no hate

joanna_l

Gratulacje! piękne zdjęcia. Czy mogłam je już gdzieś widzieć? Bo jeśli nie to przeżyłam deja vu

umieszczalam juz kiedys link na forum Slub i wesele w galerii :)

mary


aniak1211


mayagaramond

Super, swietna sesja, piekna para, czego chciec wiecej!


Duzo szescia i pomyslonosci dla Mlodej Pary!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

joanna_l

dzieki dziewczyny za wszystkie komplementy i zyczenia. Wam tez zyczymy szczescia w malzenstwie

Kasia

świetne foty

idealne połączenie profesjonalizmu z zachowniem naturalności

Agaaa

Piekne zdjecia...naprawde jestem pod wrazeniem...cudo:) GRATULACJE!!!!

tachogti

Sliczne foteczki!!!!

Gratulacje i wiiiele milosci!  :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

dagi

Piękne zdjęcia, życzę dużo szczęścia :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

Majeczka

Dolaczam sie do zachwytow :) zaczerpnelam inspiracji z Waszej sesji, mam nadzieje ze kilka z nich da sie zrealizowac w moich przygotowaniach :)
mam pytanie odnosnie Twojej sukni, mozesz zdradzic co to za firma i model??
zycze duzo szczecia i pozdrawiam Maja
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

joanna_l

Cytat: "Majeczka_"
mam pytanie odnosnie Twojej sukni, mozesz zdradzic co to za firma i model??
zycze duzo szczecia i pozdrawiam Maja

ciesze sie, ze zdjecia sie podobaja. A co do sukni jest to suknie firmy Mariees de Paris model FABIE z kolekcji 2007, jesli jestes zainteresowana to wlasnie chce ja wystawic na sprzedaz  ;-)